18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Ja nie przejadę ?
meriadoc • 2021-08-20, 13:32
Może mało sadystyczne, ale mnie osobiście cieszy :-D
Chojnice - 12.08.21



Sądząc po stanie wiaduktu, nie on pierwszy się nie zmieścił.

2021-08-20, 19:10
35i napisał/a:

Miałem podobną akcję pod Nadarzynem z tym, że byłem w trakcie "jedyneczki" i zaszła mnie od tyłu. Na postawione " z partyzanta" pytanie "może lodzika?", obszczałem sobie buty i pogoniłem k***ę. Co do lokacji nigdy nie ukrywałem, że mieszkam w stolycy jak moi starzy, a kiedyś Ś.P. dziadkowie i pradziadkowie.


W stolicy też bywam:-) „zielony Żoliborz, pieprzony Żoliborz…”
Pozdro. 35i

2021-08-20, 19:54
baronturbina napisał/a:

To nie jest most



wytłumacz im czym się różni most a wiadukt.

2021-08-20, 20:05
SupremeLeader napisał/a:

Bzdura, przejechalby z łatwością, wszystko kwestia odpowiednio dużej prędkości.



jak widać na załączonym obrazku jednak nie

2021-08-20, 20:09
metyoo napisał/a:

4m zestawem na 3.3m - trzeba mieć nierówno pod kopułą, żeby chociaż pomyśleć o wjeździe pod ten wiadukt!
ale taki zestaw ma ok 4m wysokości, więc to nic nie zmienia



Zestaw ma 4m wysokości plus minus parę centymetrów na anteny. Most czy tam wiadukt ma wedle oznaczenia 3.3m więc różnica 70cm, widzisz tutaj obciętą kabinę i naczepę ?
Bo ja nie, wniosek jest taki że Polskie oznaczenia są ch*ja warte i taka jest prawda. Gdyby opuścił naczepę i konia na poduszkach przeszedł by z zapasem.

2021-08-20, 20:36
djpyza napisał/a:

wytłumacz im czym się różni most a wiadukt.


j***ny idioto czym się różni .. będę miły weź sobie otwórz wiki i poczytaj dziecko…

2021-08-20, 21:34
W Polsce jest ustawowo tolerancja na pół metra. Więc jeśli most ma równe 4m, to stawiają znak 3.5m itd itd. Taka ciekawostka. Może komuś się kiedyś przyda ;-)

Ps. Jeśli budowlance załatają dziurę lub wyleją nowy asfalt to znaku już nie zmieniają. Też ciekawostka :lol:

2021-08-20, 22:14
baronturbina napisał/a:

To nie jest most



Masz mnie, oczywiście że to wiadukt :D A sam tu innym wytykam pomyłki...

2021-08-20, 23:15
Wiadukt wiózł i mu się wacha skończyła

2021-08-21, 08:51
szok ! że ta gruba w czerwonej się zmieściła

2021-08-21, 09:55
meriadoc napisał/a:

Masz mnie, oczywiście że to wiadukt A sam tu innym wytykam pomyłki...


Prawdziwy samuraj akceptuje swoje bledy i wyciąga w wnioski na przyszłość :-)

2021-08-21, 19:49
Hahah, h*jnice, ongiś jak na przesiadce chodziłem na piwo do „Polonii” to byłem świadkiem jak się tir wbił w ten wiadukt. Typ spuszczał wiatr z łopon żeby wyjechać. P.S. Polonia jeszcze funkcjonuje?

2021-08-21, 20:12
obstawiam, że google maps i nie patrzył na znaki :P

2021-08-21, 21:00
Pracowałem kiedyś w firmie transportowej jako dyspozytor. Zdziwilibyście się ile rocznie jest przypadków nie zmieszczenia się pod wiaduktem tylko w jednej firmie, która ma około 120 aut. :D

2021-08-22, 19:21
baronturbina napisał/a:

Oooo szanowny 35i zdradza lokacje zamieszkania lub okolice jeżdżę do roboty (między innymi) do Rypina ale ciekawa historia. Przed Włocławkiem jest droga przez las iglasty na piasku. Raz jadąc do Starorypina zachciało mi się srac przed Włocławkiem jak ch*j. Na piaskach k***y stoją. Każdy co tamtędy lata wie. I zjeżdżam do jednego zjazdu leśnego a następnie wyłączam bolid czeskiej marki i k***a w tym momencie do auta wsiada mi k***a. Pyta „loda?” … mówię „nie srać mi się chce”. k***a „ja tego nie robiuuu” i uciekła. Morał dzieci z tego taki że miejsca do defekacji należy wybrać rozważnie i po uprzedniej analizie.



A przez Brodnice przejeżdżasz?

2021-08-22, 20:25
Moje piękne miasto a wiadukt kolejowy to pechowy jest jak ktoś nie wypieprzy w mur to się nie zmieści na wysokości jak pada to ubotem można jedynie przedostać się na drugą stronę