18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Ja nie przejadę ?
meriadoc • 2021-08-20, 13:32
Może mało sadystyczne, ale mnie osobiście cieszy :-D
Chojnice - 12.08.21



Sądząc po stanie wiaduktu, nie on pierwszy się nie zmieścił.

2021-08-20, 13:40
Ta to chyba Żagań, droga na poligon tam co chwilę amerykance wojaki coś rozpie**ola

2021-08-20, 15:03
Most wiózł i paliwa mu zabrakło :anegdotka:

2021-08-20, 15:17
Kolejna tirop*zda. Szkoda że się nie wyprzedzali, bo tak to były by dwie pieczenie na jednym pniu.

2021-08-20, 15:29
Widać po moście że to nie pierwszy raz takie coś się zdarzyło ....

2021-08-20, 16:27
silwerbalk napisał/a:

Widać po moście że to nie pierwszy raz takie coś się zdarzyło ....


To nie jest most :-)

2021-08-20, 16:54
silwerbalk napisał/a:

Widać po moście że to nie pierwszy raz takie coś się zdarzyło ....



Widać, że nie przeczytałeś opisu pod zdjęciem. :-)

meriadoc napisał/a:

Chojnice - 12.08.21



ch*jnice są ostatnio popularne na Sadisticu.

Lata temu(89-90), widziałem taką akcję na żywo we Wrocławiu, bodajże na Grabiszyńskiej.

2021-08-20, 18:23
35i napisał/a:

Widać, że nie przeczytałeś opisu pod zdjęciem.
ch*jnice są ostatnio popularne na Sadisticu.
Lata temu(89-90), widziałem taką akcję na żywo we Wrocławiu, bodajże na Grabiszyńskiej.


Oooo szanowny 35i zdradza lokacje zamieszkania lub okolice :-) jeżdżę do roboty (między innymi) do Rypina ale ciekawa historia. Przed Włocławkiem jest droga przez las iglasty na piasku. Raz jadąc do Starorypina zachciało mi się srac przed Włocławkiem jak ch*j. Na piaskach k***y stoją. Każdy co tamtędy lata wie. I zjeżdżam do jednego zjazdu leśnego a następnie wyłączam bolid czeskiej marki i k***a w tym momencie do auta wsiada mi k***a. Pyta „loda?” … mówię „nie srać mi się chce”. k***a „ja tego nie robiuuu” i uciekła. Morał dzieci z tego taki że miejsca do defekacji należy wybrać rozważnie i po uprzedniej analizie.

2021-08-20, 18:26
Mi się zdaje, że kilkanaście razy łatali dziury w asfalcie i tam już nie ma 3,3m ;-)

2021-08-20, 18:36
To samo mialem ostatnio jak busem jechałem

2021-08-20, 18:41
4m zestawem na 3.3m - trzeba mieć nierówno pod kopułą, żeby chociaż pomyśleć o wjeździe pod ten wiadukt!

Heliar napisał/a:

Mi się zdaje, że kilkanaście razy łatali dziury w asfalcie i tam już nie ma 3,3m



ale taki zestaw ma ok 4m wysokości, więc to nic nie zmienia

2021-08-20, 18:47
metyoo napisał/a:

4m zestawem na 3.3m - trzeba mieć nierówno pod kopułą, żeby chociaż pomyśleć o wjeździe pod ten wiadukt



Bzdura, przejechalby z łatwością, wszystko kwestia odpowiednio dużej prędkości.

2021-08-20, 18:50
baronturbina napisał/a:

Oooo szanowny 35i zdradza lokacje zamieszkania lub okolice jeżdżę do roboty (między innymi) do Rypina ale ciekawa historia. Przed Włocławkiem jest droga przez las iglasty na piasku. Raz jadąc do Starorypina zachciało mi się srac przed Włocławkiem jak ch*j. Na piaskach k***y stoją. Każdy co tamtędy lata wie. I zjeżdżam do jednego zjazdu leśnego a następnie wyłączam bolid czeskiej marki i k***a w tym momencie do auta wsiada mi k***a. Pyta „loda?” … mówię „nie srać mi się chce”. k***a „ja tego nie robiuuu” i uciekła. Morał dzieci z tego taki że miejsca do defekacji należy wybrać rozważnie i po uprzedniej analizie.



Miałem podobną akcję pod Nadarzynem z tym, że byłem w trakcie "jedyneczki" i zaszła mnie od tyłu. Na postawione " z partyzanta" pytanie "może lodzika?", obszczałem sobie buty i pogoniłem k***ę. Co do lokacji nigdy nie ukrywałem, że mieszkam w stolycy jak moi starzy, a kiedyś Ś.P. dziadkowie i pradziadkowie.

2021-08-20, 18:57
Fajna fota Twojej starej z dzieciakami

2021-08-20, 19:09
Cudem ta gruba baba przeszła pod tym wiaduktem