18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:26
Ja pierdole
RobDeMay • Dzisiaj 13:51
Nie bez powodu na niektóre kobiety mówi się ruchadło. Ta nadaje się tylko do wypinania dupy. Zastanawiam się jak dożyła tak sędziwego wieku z tak rozległą wiedzą xD

Zmieniono 2 razy Zgłoś
Avatar
Wacław Dzisiaj 15:19 2
Tylko gary i na łańcuch w kuchni
Zgłoś
Avatar
zajac1190 Dzisiaj 15:38 1
krykoz napisał/a:

Ten program nazywa się Familiada, a nie Familiade (to z niemieckiego?) Wygrała Familiadę.



Idz być mondry gdzie indziej

______________

H.w.d.p.i.a
Zgłoś
Avatar
Baronessa Dzisiaj 15:56 1
@Mister_Klex

Grubo, nie powiem. Pewnie rucha się tak samo kiepsko, jak myśli...
Zgłoś
Avatar
KremufkowyPotwor Dzisiaj 16:16 3
@Mister_Klex

Typowa pizda która musi postawić na swoim żeby być najważniejsza i dać do zrozumienia że tylko jej zdanie się liczy
Nawet jeśli jest złe.
Jej chłop to.musi być totalna zaszczuta pizda XD
Zgłoś
Avatar
PeterNORTH Dzisiaj 16:21 1
KapitanStuleja napisał/a:

Prowadzący: Katarzyno, przedstaw nam sie, powiedz coś o sobie.
Uczestniczka: Hejka wszystkim jestem Katarzyna, przyjechałam z pewniej miejscowoości w pewnym wojewódzwie. Wcześniej prowadziłam home office 250 zł za godzinę, a teraz mam męza i jestem jego utrzymanką.



loda zrobie w dupę dam.i tyle.
Zgłoś
Avatar
Mister_Klex Dzisiaj 16:25
Baronessa napisał/a:

@
Grubo, nie powiem. Pewnie rucha się tak samo kiepsko, jak myśli...



Zakładając że jej chłop nie ma kogoś na boku, zakładając że go w ogóle ma
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu Dzisiaj 18:03 1
Między innymi dlatego nie zarabiamy tyle samo
Zgłoś
Avatar
Piotr1234567qwerty Dzisiaj 18:37
A ja powiem tak indywidualne popierdolenie wynikające z chęci zabłysniecia przed całym światem.
Zgłoś
Avatar
StaryKon Dzisiaj 20:16
rzuf
Zgłoś
Avatar
jjzz26 45 minut temu
Typowe. Jeszcze powiedziała to z charakterystyczną dla pracownic urzędów do spraw utrzymania kobiet zarozumiałością.

[ Dodano: 2024-10-26, 20:45 ]
Bul_od_bytu napisał/a:

Między innymi dlatego nie zarabiamy tyle samo



Niestety większość z nich ma tyle samo na tych samych stanowiskach...
Zgłoś
Avatar
smc 27 minut temu
UWAGA.

Prąd, czyli elektrony nie są energią. One nie niosą ze sobą żadnej energii. Dopiero indukowane orzez ich, ruch pole elektromagnetyczne przenosi energię. Tak więc w czystym rozumieniu FIZYKI ta kobieta miała rację. Z prawnego punktu widzenia odpowiedziała prawidłowo na zadane pytanie.

Przeproście i S..jcie.
Zgłoś
Avatar
outline 24 minuty temu
saves napisał/a:

Na mój gust piekarnik i indukcja.



Jaki piekarnik kurwa i indukcja. Lodówka do chuja, nie dość że bierze dużo mocy to chodzi 24h każdego dnia.

Także jak popatrzysz na wszelkie podsumowania rachunków to zobaczysz że ponad 50% to sama jebana lodówka. Nieważne czy Pobó A, B. A jak masz te gówna sprzed 15 lat - te nie do zajebania niby, to już w ogóle prądożerne. Także nie do zajebania, ale kurwa w taryfie wszystko oddasz
Zgłoś
Avatar
MoonlightShadows 18 minut temu
To też było dobre

sadistic.pl/ryjo-dezanejro-vt592138.htm
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów