18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:26
Ja pierdole
RobDeMay • Dzisiaj 13:51
Nie bez powodu na niektóre kobiety mówi się ruchadło. Ta nadaje się tylko do wypinania dupy. Zastanawiam się jak dożyła tak sędziwego wieku z tak rozległą wiedzą xD

Zmieniono 2 razy Zgłoś
Avatar
baronturbina Dzisiaj 13:56 6
Kurwa ale dzida… nie wiem co więcej napisać choć bardzo chce. Poddaje się.
Zgłoś
Avatar
saves Dzisiaj 14:05 8
Na mój gust piekarnik i indukcja.
Zgłoś
Avatar
Mister_Klex Dzisiaj 14:13 39
Zgłoś
Avatar
KapitanStuleja Dzisiaj 14:16 2
Prowadzący: Katarzyno, przedstaw nam sie, powiedz coś o sobie.
Uczestniczka: Hejka wszystkim jestem Katarzyna, przyjechałam z pewniej miejscowoości w pewnym wojewódzwie. Wcześniej prowadziłam home office 250 zł za godzinę, a teraz mam męza i jestem jego utrzymanką.

______________

Cześć. Szukam tutaj koleżanek i kolegów.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik Dzisiaj 14:23 5
@Mister_Klex

O ja pierdolę ! To ich szefowa... Zwolnił bym się z tej pracy dosłownie po nagraniu odcinka Oczywiście śmiejąc się z niej do samego końca.
Zgłoś
Avatar
JP_II Dzisiaj 14:24 1
No to żeś, k*rwa, powiedziała. Lata opie*dalania się na lekcjach w szkole podstawowej jednak przyniosły zamierzony efekt. W przyszłym roku nie warto jest na ciebie stawiać, że zdobędziesz Nagrodę Nobla z dziedziny fizyki - coś mam takie przeczucie.
Zgłoś
Avatar
Borsukas Dzisiaj 14:24 1
No to wymyśliła 🤣
Zgłoś
Avatar
KuBuX Dzisiaj 14:40 2
A ladowarki zuzywaja? XD
Zgłoś
Avatar
shoe5maker Dzisiaj 14:46 4
Już te ładowarki to była porażka, a ta wyskoczyła jak Filip z konopi i je przebiła tępotą.
Zgłoś
Avatar
pSTANLEY Dzisiaj 14:49
Pytanie nie precyzowało jakiej energii więc myślę w większości polskich gospodarstw będzie to ogrzewalnie i ciepła woda. Jeśli chodzi typowe urządzenia domowe to osobiście wydaje mi się że lodówka choć pewności nie mam. Pomimo że chwilowo nie zużywa wiele energii to jednak robi to cały rok.
Zgłoś
Avatar
Mister_Klex Dzisiaj 14:58 2
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

@
O ja pierdolę ! To ich szefowa... Zwolnił bym się z tej pracy dosłownie po nagraniu odcinka Oczywiście śmiejąc się z niej do samego końca.



Człowieku ja miałem kiedyś na robocie kierownika logistyki, który kurwa nie umiał do trzystu policzyć , jak sie zwalniałem to na pożegnanie kupiłem mu liczydło dla dzieci
Zgłoś
Avatar
zajac1190 Dzisiaj 15:04 1
Prond i chuj.
Wygrała pani familiade!

______________

H.w.d.p.i.a
Zgłoś
Avatar
JestemNajlepszy Dzisiaj 15:17 5
Typowe IQ p0lek
Zgłoś
Avatar
krykoz Dzisiaj 15:19
zajac1190 napisał/a:


Wygrała pani familiade!



Ten program nazywa się Familiada, a nie Familiade (to z niemieckiego?) Wygrała Familiadę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów