18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
bercisko 2024-02-09, 9:16 34
Kurwa patrząc na miniaturę myslałem, że to Wódz Wiszące Pióro a tu Kałobabę wyjebało ze stolcobusu
Zgłoś
Avatar
misiekdiablo1 2024-02-09, 9:23 8
w końcu każda się puści
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-02-09, 16:16 3
Zanim napiszecie coś o kraju z gówna, powiem tylko, że w latach 80-tych po naszych miastach też jeździły autobusy z otwartymi drzwiami jak było gorąco. Czasem pasażerowie wręcz prosili kierowcę żeby otworzył. A w Indiach gorąco jest przez cały rok.
Zgłoś
Avatar
darnext123 2024-02-09, 16:25 3
TwójCzarnyPan napisał/a:

Zanim napiszecie coś o kraju z gówna, powiem tylko, że w latach 80-tych po naszych miastach też jeździły autobusy z otwartymi drzwiami jak było gorąco. Czasem pasażerowie wręcz prosili kierowcę żeby otworzył. A w Indiach gorąco jest przez cały rok.



Chłopie u nas na wsi 10 tys jeździły autobusy z otwartymi drzwiami nawet po 10 min. Ludzie się tak śmieją a Polsza to też kraj z dykty i gówna. Oczywiście nie takiego gówna jak kraj powyższy.
Zgłoś
Avatar
szwedozaur 2024-02-09, 16:59 1
Kierowca to chyba nie pierwszy raz zgubił pasażera, ale wie dokładnie dlaczego.
Zgłoś
Avatar
rakaniczo 2024-02-09, 17:04 3
TwójCzarnyPan napisał/a:

Zanim napiszecie coś o kraju z gówna, powiem tylko, że w latach 80-tych po naszych miastach też jeździły autobusy z otwartymi drzwiami jak było gorąco. Czasem pasażerowie wręcz prosili kierowcę żeby otworzył. A w Indiach gorąco jest przez cały rok.



Do conajmniej 2000 roku niektóre pociągi też tak jeździły np. Mikołajki - Ełk , Ruciane-Nida - Pisz .
Fakt że ten drugi jechał z taką prędkością, że rowerzyści na szosie obok ten pociąg wyprzedzały.
Zgłoś
Avatar
chlop 2024-02-09, 17:37
Kufła stara od Dark Wadera .
Zgłoś
Avatar
parapsychol 2024-02-09, 19:51 3
Ninja - oni istnieja, w koncu ktos ich sfilmowal w komunikacji
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-02-09, 22:50
parapsychol napisał/a:

Ninja - oni istnieja, w koncu ktos ich sfilmowal w komunikacji



A ja myślałem, że dywan wiozą.
Zgłoś
Avatar
Rogerq 2024-02-10, 7:31
bercisko napisał/a:

Kurwa patrząc na miniaturę myslałem, że to Wódz Wiszące Pióro a tu Kałobabę wyjebało ze stolcobusu



Zajebisty komentarz
Zgłoś