18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Jak zapewne większość się orientuje PiSuary w Celu kompletnej kompromitacji Polski oraz zaszkodzeniu Donaldowi Tuskowi zgłosili Jacek Saryusz-Wolskiego jako oficjalnego kandydata Polski na przewodniczącego Rady Europejskie. Co ciekawe Jacek Saryusz-Wolski był dotychczas europosłem Peło wiec zapewne sprzedał się w zamian za jakieś rządowe stanowisko bo jak wiedzą nawet polskie świnie w UE szansy nie ma żadnej.

Natomiast najbardziej rozbawił mnie fakt że Jacek Saryusz-Wolski
kilka lat temu mówił w „Dzienniku Zachodnim Polska The Times”: „Ze zgrozą obserwuję, jak w instytucjach unijnych Polak Polakowi prędzej zaszkodzi, niż pomoże”. No cóż wiedział co mówi chciało by się dzisiaj powiedzieć.

PS Swoją drogą mam cichą nadzieję że Tusk przegra a wybrany zostanie Niemiecki albo Włoski Socjalista.
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2017-03-07, 12:29 1
lesiot, zgadzam się. Jednak tym razem przykrywka jest tak chujowa, że ciężko uwierzyć kto to wykombinował. Póki co mydlili ludziom oczy kodziarzami sypiącymi piasek w trybiki doskonale działającej maszyny, aborcją, czy wychwalaniem pińset plus. I tłuszcza to łykała. A tutaj to aż śmierdzi, ba, szczypie w oczy osobistą chęcią zemsty prezesa na Tusku. Czy może raczej upokorzenia go w jakiś sposób, dlatego też nie rozumiem tych ludzi którzy faktycznie wierzą, że cała akcja ma na celu coś więcej niż tylko odwrócenie uwagi.

sumka napisał/a:

Nie wiem którą z prawd masz na myśli bo jak wiadomo są trzy prawdy: Prawda, tylko prawda i gówno prawda, znając rzeczywistość masz na myśli tę trzecią. Taka światowa tendencja jako że zgodnie z prawem człowieka głupota jest wprost proporcjonalna do liczby ludności a liczba ludności rośnie.


Za dużo filozofujesz. "Prawda, tylko prawda i gówno prawda" jo Cie prosza. Dzielę prawdy tylko na dwie: moja prawda i nie moja. Przy czym ta druga niezbyt mnie interesuje. Dla mnie nietaktem nie jest nazywanie jednej partii socjalistyczną, w porównaniu z nazywaniem ich prawicą.
P.S Nazwać kogoś głupim każdy głupi potrafi.
Zgłoś
Avatar
BKKWK 2017-03-07, 13:53
czyhanastrychu napisał/a:

Tej bandzie pisiorów, platformiaków, peeselów i nowoczesnych to tylko na swojej dupie zależy.

Jak dla mnie to wszyscy, którzy kiedykolwiek byli w partiach rządzących powinni mieć zakaz pełnienia funkcji publicznych oraz zakaz wystąpień publicznych. Byłeś raz posłem czy senatorem kiedy Twoja partia rządziła?! Nie wybrali Cię na drugą kadencję?! To won z polityki! Zakaz wystąpień w telewizjach, radiach czy udzielania wywiadów! Na twoje miejsce znajdź nowych - o tych samych poglądach teraz oni będą gadać w TV. Byłeś prezydentem?! Won z polityki! Byłeś premierem, ministrem lub chociaż wiceministrem to won z polityki!

Telewizja, radio czy magazyn internetowy który puści wypowiedź jakiegoś byłego polityka - 200 tysięcy kary oraz cały zysk z tego miesiąca na cele charytatywne. A sam polityk drugie tyle.



Pracowałeś przez 4 lata jako kierownik/dyrektor/kasjer/złomiarz/budowlaniec/kierowca itp.? Zwolnili Cię? Won z wyuczonego zawodu. A jak się zatrudnisz, to płać przez resztę życia 3000 zł kary miesięcznie.
Zgłoś
Avatar
e................y 2017-03-07, 15:59
Następnym razem wpleć jeszcze więcej głupkowatych komentarzy. Nie wiem po co takie wpisy w ogóle ktoś przenosi do tego działu, ani to informacja, ani sensowny komentarz do sprawy.

PS pisanie "pisuary, peło, kurwin" itp. to objawy ciężkiego spierdolenia.
Zgłoś