18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Jack Bauer vs. Ursus
gregohr • 2010-02-20, 12:29
w zasadzie to bardziej pod masochizm podpada-ale w końcu to też sadyzm, tylko że wobec siebie: w dobie ciągników Lamborghini używać Ursusów...
screen ze wstępniaka do 7 sezonu "24"
Zgłoś
Avatar
tHe_mariO 2010-02-20, 16:08 1
albo przejebany "suchotnik" albo ja jestem jakis dziwny i nie wiem o co chodzi :?
Zgłoś
Avatar
riodoro1 2010-02-20, 16:12 4
pewnie chodzi o to że to jest trailer serialu "24" i koleś uważa że używanie ursusów w dobie zajebiście elektronicznych ciągników Lamordżini w których połowę energii ciągnął niebieskie diody i neony jest na tyle pojebane że aż sadystyczne i że szatan kazał mu to wrzucić...
Zgłoś
Avatar
m................m 2010-02-20, 16:37
<ziew>
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2010-02-20, 17:11
suchar sucharów
Zgłoś
Avatar
sylweeczek 2010-02-20, 19:20
riodoro a mi się wydaje, że trochę żal, jak widać, że w USA, kraju niby mlekiem i miodem płynącym używają ciągników marki Ursus...
Dla niewtajemniczonych porównanie Ursusa do Lamborghini, to jak porównanie Fiata do BMW...
Zgłoś
Avatar
ravager1 2010-02-20, 19:20
Dobie ciągników Lamborghini? Lamborghini zaczynał właśnie od produkcji ciągników :/
Doba Lamborghini była gdzieś w latach 60.
Zgłoś
Avatar
gregohr 2010-02-20, 19:30
riodoro1 napisał/a:

pewnie chodzi o to że to jest trailer serialu "24" i koleś uważa że używanie ursusów w dobie zajebiście elektronicznych ciągników Lamordżini w których połowę energii ciągnął niebieskie diody i neony jest na tyle pojebane że aż sadystyczne i że szatan kazał mu to wrzucić...



tak! szatan kazał mi to wrzucić! zadzwonił do mnie i powiedział "wrzuć to, bo jak nie to ześlę ci zmazy nocne"- wolałem nie ryzykować.

jak rozumiem jesteś użytkownikiem ursusa? cóż, good for You. Aha- przydałaby ci się chwila ze słownikiem...
Zgłoś
Avatar
pandeiro 2010-02-20, 21:52
"WHO ARE YOU WORKING FOR?!"

dla wtajemniczonych do serialu ;]
Zgłoś
Avatar
riodoro1 2010-02-21, 1:15
gregohr napisał/a:



tak! szatan kazał mi to wrzucić! zadzwonił do mnie i powiedział "wrzuć to, bo jak nie to ześlę ci zmazy nocne"- wolałem nie ryzykować.

jak rozumiem jesteś użytkownikiem ursusa? cóż, good for You. Aha- przydałaby ci się chwila ze słownikiem...



sory, jesteś za młody na zmazy nocne... idź już spać, serio...
Zgłoś
Avatar
gregohr 2010-02-21, 10:06 1
riodoro1 napisał/a:



sory, jesteś za młody na zmazy nocne... idź już spać, serio...



LoL
Zgłoś
Avatar
kkaczuszka 2012-09-28, 8:26
sylweeczek napisał/a:

riodoro a mi się wydaje, że trochę żal, jak widać, że w USA, kraju niby mlekiem i miodem płynącym używają ciągników marki Ursus...
Dla niewtajemniczonych porównanie Ursusa do Lamborghini, to jak porównanie Fiata do BMW...



Są takie fiaty co dojdą większość beemek
Zgłoś
Avatar
mirekluk18 2012-10-07, 22:36
Dobry Ursus nie jest zły
Zgłoś