18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
contowsky 2014-07-19, 13:07
jak rok 2009 to czemu wrzucone dopiero teraz, a nie szwendało się gdzieś po necie?
Zgłoś
Avatar
Le_Kloszard 2014-07-19, 13:14 4
Dopóki nie powie żadnych konkretnych dat, nazwisk, miejsc to dupa jest a nie jasnowidz.
Zgłoś
Avatar
erniii 2014-07-19, 13:35
Kurwa, jakby moje wypowiedzi z wczorajszego wieczoru powycinać i odpowiednio posklejać to też by wyszło, że coś przewidziałem co się wydarzy.
Zgłoś
Avatar
Gebels 2014-07-19, 14:27 1
bzdura... teraz ja wam piszę że w 2016 końcówka maja będzie źle, a co sobie pod to podczepicie to już wasza sprawa.
Zgłoś
Avatar
pw1906 2014-07-19, 15:00 3
zielak300 napisał/a:



Wywiad był zrobiony i opublikowany przez nautiliusa w 2009 roku. Po wczorajszej katastrofie, ludzie którzy pamiętali ten materiał zaczęli szukać go w sieci, bezskutecznie. Na prośbę internautów nautilus odnalazł go w archiwum i opublikował. Ciary po plecach.



pewnie w wolnomularstwie ma poziom 20 lub wyzszy to takie plany na 5lat w przod zna
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2014-07-19, 15:28 7
"prawdziwe dno kryzysu nastąpi w tym okresie i wtedy dopiero wszystko będzie inne"

zajebista przepowiednia
Zgłoś
Avatar
xpumax 2014-07-19, 15:44 7
Umiejętności jackowskiego najlepiej przedstawia sprawa Iwony Wieczorek, kiedy to matka zaginionej prosiła by jaśniejwidzący zajął się sprawą i tak się stało, ale dopiero gdy zrobił się szum medialny wokół sprawy i jackowski mógł liczyć na rozgłos. Następnie w programie "Interwencja" wykorzystał informacje, które podała mu mama Iwony, mówiąc że doznał olśnienia.
Jak ktoś kiedyś będzie miał okazję to niech mu pieprznie w ryj i spyta czemu tego nie przewidział.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2014-07-19, 16:11 10
Sprawa Iwony Wieczorek, porwania Olewnika + kilkadziesiąt mniejszych spraw (jak ta z zaginionymi policjantami - Jackowski mówił, że widzi ich w lesie przywiązanych do drzew, że wciaż żyją i sugerował porwanie w celu zagarnięcia mundurów, broni i samochodu - w tym momencie był to najbardziej prawdopodobny scenariusz, oni tymczasem od wielu godzin leżeli martwi w rzece bo okazało się, że robili za taksówkę dla jakiegoś lokalnego kacyka i dlatego ich wyjazd był nierejestrowany a wracając wpadli w poślizg na moście), praktycznie KAŻDE "medialne" przepowiednie Jackowskiego to była porażka a udało mu się "przewidzieć" jedynie kilka najprostszych (typu - emeryt poszedł na spacer nad rzekę i zaginął - "dostał zawału i wpadł do rzeki" - mówi geniusz jasnowidz a to samo mógłby powiedzieć KAŻDY bez żadnej magii).

Wisienką na torcie wielkich pomyłek Jackowskiego było "przewidzenie" wyników wyborów w 2010 kiedy to przewidział wygraną Tuska w wyborach prezydenckich i porażkę Lecha Kaczyńskiego, Tusk miał być prezydentem jeszcze dwie kadencje a Kaczyński wycofać się z polityki i zająć karierą naukową - Tusk jak wiadomo kilka dni później podjął nagłą i trudną do przewidzenia decyzję o rezygnacji ze startowania na urząd prezydenta a Lech Kaczyński kilkanaście dni później w sposób całkowiecie nie do przewidzenia również rozstał się z tym urzędem.
Zgłoś
Avatar
zielak300 2014-07-19, 16:23
Mogę się tylko domyślać, że facetowi często mylą się "przypuszczenia" czy "przemyślenia" z prawdziwymi wizjami, ale nie ma wątpliwości, że jest paranormalnie uzdolniony, a tak dokładna wizja tego co mamy teraz, nie może być przypadkiem czy misternie zaplanowanym oszustwem jak niektórzy twierdzą.
Zgłoś
Avatar
Nemayu 2014-07-19, 16:31 1
zielak300, jak twierdzi większość.
Zgłoś
Avatar
m................z 2014-07-19, 23:40 2
Jak ktoś wierzy w jego 'moc' chociaż w 0,0000000000000000000000001% to powinien mieć honor i odebrać sobie życie.
Zgłoś
Avatar
Mua-Swirus 2014-07-20, 13:35 1
Jackowski to stary zapijaczony burak, którego umiejętności są o kant dupy potłuc. Jak mój dziadek zaginął w 2012 to ten stary chuj stwierdził, że się tego podejmie tylko przesłać mu jakieś rzeczy należące do dziadka (babcia wysłała garnitur). I cisza, zero odzewu. Jak do niego pojechali, to otworzyła córka bo ten był najebany i nawet wyjść nie chciał. Stwierdzili, że nic nie przyszło i dla zbycia rodzinki, zaznaczył im (na ich własnej mapce topograficznej okolic, w których to miało miejsce) x gdzie szukać "zwłok". Ani widu, ani słychu, ani nawet smrodu rozkładającego się ciała (mimo psów tropiących). A dziadka jak nie było tak nie ma.
Zgłoś
Avatar
cenzor123 2014-07-20, 16:41
Kurwa jak mi sie pokazali cztery Jackowskie to myślałem że jeszcze najebany jestem i mi sie obraz mnoży.
Zgłoś