18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Dawid_Stulejka 2014-07-19, 1:56 31
Chujnia troche, bo wojna niebawem, a ja nie zaruchałem.
Zgłoś
Avatar
a................m 2014-07-19, 2:05 76
@up ze stulejka to i bez wojny jeszcze dlugo nie poruchasz
Zgłoś
Avatar
Dawid_Stulejka 2014-07-19, 2:11 1
Troche by bolało, ale zdeterminowany chłopak jestem.
Zgłoś
Avatar
Nemayu 2014-07-19, 2:15 23
Gdzieś to parę godzin temu widziałem. Morał jest taki, że ten typek jest znany ze wrzucania filmów nagranych dawno temu dopiero po tym jak się sprawdzą. Problem nagrać 300 filmów i później udostępniać ten co pasuje? Gdyby udostępniał w dniu nagrania i większość, by się sprawdzała to szacun, a tak to idź pan w chuj. Naciąganie naiwniaków.
Zgłoś
Avatar
zielak300 2014-07-19, 2:20 24
Nemayu napisał/a:

Gdzieś to parę godzin temu widziałem. Morał jest taki, że ten typek jest znany ze wrzucania filmów nagranych dawno temu dopiero po tym jak się sprawdzą. Problem nagrać 300 filmów i później udostępniać ten co pasuje? Gdyby udostępniał w dniu nagrania i większość, by się sprawdzała to szacun, a tak to idź pan w chuj. Naciąganie naiwniaków.



Wywiad był zrobiony i opublikowany przez nautiliusa w 2009 roku. Po wczorajszej katastrofie, ludzie którzy pamiętali ten materiał zaczęli szukać go w sieci, bezskutecznie. Na prośbę internautów nautilus odnalazł go w archiwum i opublikował. Ciary po plecach.
Zgłoś
Avatar
Falsum 2014-07-19, 2:28
Wie ktoś gdzie można dostać broń, kiedy nastanie stan kryzysowy?
Albo zna ktoś, jakiś w miarę bezbolesny, szybki, skuteczny. i widowiskowy sposób na popełnienie samobójstwa?
Zgłoś
Avatar
WHITE$TOCKER 2014-07-19, 2:41 4
wszystko fajnie, ale ani razu nie bylo mowy o roku 2014... nostradamus kurwa...
Zgłoś
Avatar
reverse_cowgirl 2014-07-19, 2:41 6
Idz pan w chuj z takimi przewidami i panem ksysiem co nie chcial miliona dolarow.
Smutne to jest, ze taki szarlatan moze utrzymac sie przy pomocy takiego gowna.
Zgłoś
Avatar
Joseph_Fritzl 2014-07-19, 3:09 1
No bójcie się, tak jak w 2012 miałbyć kurwa Ragnarok tak niedługo będzie wojna. W chuj, zawsze mnie zastanawia czemu tacy jasnowidze nie są nadziani. Pierwsze co bym zrobił jakby mnie pojebało i widziałbym przyszłość, to przewidziałbym liczby lotka. Jak chcecie to mogę wam przewidzieć przyszłość tak jak Pan Krzyś, wszystko opiera się na podświadomości ^_-
Zgłoś
Avatar
takija 2014-07-19, 10:03 13
Sapwood napisał/a:

Wie ktoś gdzie można dostać broń, kiedy nastanie stan kryzysowy?
Albo zna ktoś, jakiś w miarę bezbolesny, szybki, skuteczny. i widowiskowy sposób na popełnienie samobójstwa?



Kurwa, jak kraść to miliony! Jak umierac to z pierdolnieciem! Podoba mi sie Twoje podejście
Zgłoś
Avatar
samsung 2014-07-19, 10:17
nie mogę czytać ze ktoś mógł kiedyś tez coś zrobić, pastuchy to trzeba było zrobić a teraz wrzucić jak nie macie takich filmów to japa konie
Zgłoś
Avatar
CYPRIAN 2014-07-19, 11:03
wiedziałem że podatki na moją emeryturę chuj strzeli -bo po prostu do niej nie dojadę
Zgłoś
Avatar
James_Bong 2014-07-19, 12:57
Nie wierz temu ćpunowi
Zgłoś
Avatar
asior34 2014-07-19, 12:58 3
Przecież ani razu nie powiedział, że chodzi o 2014.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie