18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Witajcie Sadole, tego dnia chciałem podzielić się z wami jak to hipermarkety dbają o podaż białka w naszych organizmach, filmik nie jest mojego autorstwa ja go tylko tutaj umieszczam, gdzie i kiedy macie na filmiku napisane.



Nie znalazłem po tagach, jak było to było a jak nie było to nie było.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2018-05-16, 10:45
qwerty1234567890 napisał/a:

Ile razy takie larwy uratowały komuś np. nogę bo wpierdoliły obumarłe tkanki, nie wierzę, że to piszę ale chuj, na zachodzie to gówno jest w cenie jeśli chodzi o medycynę, a u nas chirurg sra po nogach i pierdoli o amputacji. Ponad to również nie wierzę, że to piszę, ale to gówno ma w chuj protein i jak już tak na prawdę przyjebie głód to są pożywniejsze niż rośliny. Co nie zmienia faktu i zgadzam się z Velture, że gdybym coś takiego zobaczył to zarzygał bym te jajka, a później kierownika zmiany. Mimo wartości odżywczych larw jest jak pamiętam 21w. i nie mieszkamy w Afryce, są jakieś standardy i jakaś tam jakość tego co jemy.



Nie myl larw hodowanych do celów medycznych lub spożywczych w odpowiednich warunkach z larwami które zalęgły się w żywności albo pod dywanem u Romo666 bo te pierwsze są hodowane w sterylnych i odpowiednich warunkach. Poza tym nie jestem pewien czy mówisz o tych samych larwach co na filmiku.

A niektórzy co piszą tutaj komentarze to chyba własne gówno sobie wyciągają z dupy jak małpa i zjadają "o jaki zajebisty ten banan, jem go już trzeci raz". Naprawdę pełno jest spierdolin które bronią różnych sieci, nie wiem czy wy po prostu nie potraficie odróżnić czy wam ktoś w mordę pluje czy na łeb pada czy jesteście copywriterami i płacą wam za dbanie o PR takich bogatych skurwieli i korporacji co każdego dnia dymają ludzi w dupy.
Zgłoś
Avatar
S................n 2018-05-16, 19:38
Velture napisał/a:


No rozumiem, że pan kurwa ma w domu karaluchy i go to nie razi jak kilka larw zobaczy w jajkach ale nie każdy tak ma.
A jeśli dla ciebie zagraniczny hipermarket wyprowadzający wszystkie zyski z polski jest w porządku, bo dodaje w gratisie żywe białko do żarcia, to polecam pierdolnąć się z całej siły w łeb.

Pewnie jakbyś znalazł szczura w chlebie to byś się cieszył, że darmowe mięsko...

Tak, podpierdoliłbym do sanepidu z miejsca. Wiem dokładnie gdzie jest mój sanepid bo bywałem tam często w związku z prowadzoną działalnością więc mam nawet po drodze.

Jeśli tobie jako konsumentowi nie przeszkadza takie coś jak na filmie to możesz mi na pw dać do siebie namiary i z chęcią będę ci wysyłać paczki z przeterminowanym żarciem. W gratisie mogę zostawić je na 2 dni w słoneczku abyś miał troszkę pleśni w zestawie jeszcze.

Kurwa... Skąd się tacy jak ty biorą



Z Podlasia
Zgłoś
Avatar
Szojox 2018-05-17, 8:10 1
Wykryj człowieku że takie małe gówno zalęgło się w dostawie, że to jedno jajko pękło... Ja jebie powstała gówno burza o to że coś poszło nie tak, pewnie już dawno te jajka ze sklepu wyjebali. Ja nie wiem czy jak wam w domu coś zgnije to od razu o tym wiecie? Wzywacie sanepid do domu bo wam coś z lodówki jebie?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-05-17, 15:01
edek.bajzel napisał/a:

niektórych chyba całkiem posrało, bo taki wniosek można wyciągnąć czytając niektóre komentarze,
OCZYWIŚCIE sprawa jest do zgłoszeni, upublicznienia w mediach i napiętnowania, bo zagraniczne sieci robią Polaków w chuja, najczęściej tego nie widzimy, ale trafi się taka ,,perełka na gównie,,
osiemdziesiąt procent zakupów robię w naszych sklepach i od ZAWSZE gdy mogłę kupuję Polskie


A polskie firmy nie robią cię we fallusa? Czytałeś może ostatnio skład tych polskich cymesów, które kupujesz?
Zobacz sobie z czego jest zrobiona twoja szyneczka od prawdziwego polaka czy chlebuś. Jak zobaczysz to zadaj sobie pytanie czy uważasz za rodaka człowieka, który chce, żebyś jadł coś takiego.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2018-05-17, 20:18
@up, To że Polskie firmy robią ludzi w chuja nie usprawiedliwia zagranicznych firm robiących ludzi w chuja ani tego że w tym supermarkecie są pierdolone larwy w jajach. No ale ojkofob Abraxus będzie bronił wszystkiego co zagraniczne, nasz wielki ksenofil postąpiłby inaczej gdyby to była polska firma, wtedy to ho ho! byłoby że "polaki robaki to i robaki w sklepie". Powiem tak, jeżeli ty i tobie podobni nienawidzicie Polski i Polaków i tak bardzo kochacie zachód i nieislamski kraj na bliskim wschodzie to proponuję się tam przeprowadzić, wejść na ichniejszego sadola i tam dokazywać i teraz pytanie, dlaczego nie tego nie zrobicie? no jak to dlaczego? jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo że chodzi o... no właśnie.
Zgłoś