18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Pralpunkt 2022-01-12, 9:05 2
Ale piczka trzyma piwo do końca
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-01-12, 9:09 2
niech sadolowy plebs to ogarnie;

Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-01-12, 9:22
Halman napisał/a:

niech sadolowy plebs to ogarnie;



A co tu ogarniać, dla niecierpliwych akcja i powód biegania po wodzie od 40 sekundy.

Zgłoś
Avatar
Halman 2022-01-12, 9:25 1
Juzwa napisał/a:

A co tu ogarniać, dla niecierpliwych akcja i powód biegania po wodzie od 40 sekundy.


ta jaszczurka z filmu waży 30-60 gramów i spójrz też na jej tylne łapy - człowiek takich nie ma... super to wyjaśniłeś ale nie mnie.
Zgłoś
Avatar
Lussy 2022-01-12, 9:41 2
Fajna do łóżka
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2022-01-12, 9:47 14
Halman napisał/a:

niech sadolowy plebs to ogarnie;


Sadolowy nadworny błaźnie gówno kogokolwiek obchodzą twoje wypociny.
Zgłoś
Avatar
p................7 2022-01-12, 9:51
Halman napisał/a:

niech sadolowy plebs to ogarnie;


Ty juz tak zjebany jestes ze szkoda slow
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-01-12, 9:52
Jesse.Pinkman napisał/a:

Sadolowy nadworny błaźnie gówno kogokolwiek obchodzą twoje wypociny.



Przypominam ze Angel jasno się określił że nie życzy sobie tutaj kłótni w które chcesz mnie uwikłać.
Zgłoś
Avatar
p................7 2022-01-12, 10:01 8
Halman napisał/a:

Przypominam ze Angel jasno się określił że nie życzy sobie tutaj kłótni w które chcesz mnie uwikłać.


A mnie sie wydaje ze źródłem problemu jestes ty. Wszystkich tylko wyzywasz i traktujesz z wyższością a sam reprezentujesz poziom marnych wrzut dla paru piwek. Już ci pisałem ostatnio ze przydalaby ci się przerwa bo psujesz tu atmosferę.
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-01-12, 10:20
priest147 napisał/a:

A mnie sie wydaje ze źródłem problemu jestes ty. Wszystkich tylko wyzywasz i traktujesz z wyższością a sam reprezentujesz poziom marnych wrzut dla paru piwek. Już ci pisałem ostatnio ze przydalaby ci się przerwa bo psujesz tu atmosferę.



odpowiem ci; sadol jest dla wszystkich a jeśli coś ci się nie podoba, jakaś myśl cię gnębi zgłoś to do moderacji. Zobaczysz co ci odpowiedzą
Zgłoś
Avatar
Fx12 2022-01-12, 10:21 4
Halman napisał/a:

niech sadolowy plebs to ogarnie;



a słyszałeś o konstrukcjach z plexi oraz ich zastosowaniu w reklamie, filmach itp ?
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-01-12, 10:27 1
Fx12 napisał/a:

a słyszałeś o konstrukcjach z plexi oraz ich zastosowaniu w reklamie, filmach itp ?


chciałeś być racjonalny ale to nie to... słyszałeś o liquid mountaineering? łap całość;
Zgłoś
Avatar
p................7 2022-01-12, 10:37 2
Halman napisał/a:

odpowiem ci; sadol jest dla a jeśli coś ci się nie podoba, jakaś myśl cię gnębi zgłoś go do moderacji. Zobaczysz co ci odpowiedzą.



To dla wszystkich czy nie dla plebsu? Zdecyduj się bo gubię się w zeznaniach. Siejesz tu ferment od dawna i chyba sporo osób ma cie już dosyć.
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-01-12, 10:40
priest147 napisał/a:

To dla wszystkich czy nie dla plebsu? Zdecyduj się bo gubię się w zeznaniach. Siejesz tu ferment od dawna i chyba sporo osób ma cie już dosyć.


sadol jest dla wszystkich również plebsu a ja nie jestem od jakiegoś pedalskiego uwielbiania mnie
Zgłoś