18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Faul zgłoszony przez ~REsadER
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
🔥 Pani poseł - popularne w ostatnich 24h
🔥 Menel Fight - popularne w ostatnich 24h
Avatar
dr_dex 2024-05-11, 0:36 38
Po chuj to tutaj ?
Zgłoś
Avatar
Alosza 2024-05-11, 0:41
Ustasze - Czetnicy 10 : 11
Zgłoś
Avatar
chorym 2024-05-11, 1:06
w sumie to nie ma zlamania otwartego, wieeec.....
Zgłoś
Avatar
LucasSaatkamp 2024-05-11, 1:10 2
simunic to wyjątkowa gnida
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-05-11, 3:10
Jak Chorwat w Serba.
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-05-11, 6:49 7
Później w szatni zrobią sobie loda na zgode i będzie ok. Przecież wiadomo że piłka nożna to sport dla pedałów.
Zgłoś
Avatar
pyotreck 2024-05-11, 7:14 2
Pedator napisał/a:

Później w szatni zrobią sobie loda na zgode i będzie ok. Przecież wiadomo że piłka nożna to sport dla pedałów.



Nie mierz innych swoją miarą, ja na zgodę podawałem rękę
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-05-11, 8:02 4
pyotreck napisał/a:

Nie mierz innych swoją miarą, ja na zgodę podawałem rękę



Ja nie oglądam, nie kibicuje nie gram, nie jestem pedałem. Mam obrzydzenie do januszy chlających piwsko, drących ryja oglądających mecze w swoich obsranych kitkach albo innych przygłupów zapierdalających przy taśmie cały miesiąc żeby kupić bilet na to spedalone widowisko. A te geje biegający za piłką i obciągający sobie parówki biorą miliony za nic i śmieją suę z idiotów.
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2024-05-11, 8:11 1
Pedator napisał/a:

Ja nie oglądam, nie kibicuje nie gram, nie jestem pedałem. Mam obrzydzenie do januszy chlających piwsko, drących ryja oglądających mecze w swoich obsranych kitkach albo innych przygłupów zapierdalających przy taśmie cały miesiąc żeby kupić bilet na to spedalone widowisko. A te geje biegający za piłką i obciągający sobie parówki biorą miliony za nic i śmieją suę z idiotów.



wolisz bardziej męski sport czyli siatkówka
Zgłoś
Avatar
Riikko 2024-05-11, 8:27 18
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-11, 8:27 1
Najmniej męski sport to boks.

Tego nie wolno, tamtego nie wolno... Kurwa, jak zajebać przeciwnika, skoro nic nie można? Rzuciłem to w pizdu, choć miałem dobre wyniki na zawodach. W sumie to mnie wyrzucili.
Teraz tylko kb, ale już amatorsko.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2024-05-11, 9:23 2
Pedator napisał/a:

Ja nie oglądam, nie kibicuje nie gram, nie jestem pedałem. Mam obrzydzenie do januszy chlających piwsko, drących ryja oglądających mecze w swoich obsranych kitkach albo innych przygłupów zapierdalających przy taśmie cały miesiąc żeby kupić bilet na to spedalone widowisko. A te geje biegający za piłką i obciągający sobie parówki biorą miliony za nic i śmieją suę z idiotów.



To ty dzwonisz.
Zgłoś
Avatar
xiro 2024-05-11, 9:34 2
smc napisał/a:

Najmniej męski sport to boks.
Tego nie wolno, tamtego nie wolno... Kurwa, jak zajebać przeciwnika, skoro nic nie można? Rzuciłem to w pizdu, choć miałem dobre wyniki na zawodach. W sumie to mnie wyrzucili.
Teraz tylko kb, ale już amatorsko.



Kogo to obchodzi
Zgłoś
Avatar
okotdi 2024-05-11, 9:37
Szkoda ze mu ta noga nie zlamala sie w trzech miejscach
Zgłoś