18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Jak czajniki okradają ludzi.
OxY • 2017-11-29, 12:25
Metody kradzieży przedstawiane przez naszych sprytnorękich koleżków.



Dwa tygodnie temu typiara zajebała mi hajs z szuflady podczas imprezy więc wrzucam jako przestrogę i nakłaniam do ostrożności.
Zgłoś
Avatar
Ostrovsky 2017-11-29, 12:34 3
100% legitne
Zgłoś
Avatar
woytasw 2017-11-29, 12:53
Poco zapraszałeś czajników na imprezę?
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2017-11-29, 13:10
Jak zaprosiłeś dziwkę z ulicy to co sie dziwisz
Zgłoś
Avatar
nwonigers 2017-11-29, 13:41
skad wiesz ze typiara ci zajebala? zlapaliscie kurwe?
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2017-11-29, 14:37 59
Laski z torbami same o to sie proszą. Torebki albo gdzieś za sobą zostawiają, albo z otwartymi chodzą itp. No tak trudno babie torbę, albo coś z torby zajebać, że nawet niewidomych do kradzieży prowokują. Swojej kobiecie zwracałem uwagę bardzo często, żeby zapinała torbę, tym bardziej, że na wierzchu duży i otwarty portfel Za którymś razem jebła focha, że nie ukradną, a ja sie wciąż czepiam. To od tamtej pory jak gdzieś razem byliśmy na zakupach galeria itp, to sam jej podpierdalałem z torby jakiś banknocik, raz większy, raz mniejszy. W sumie trochę na tym szkoleniu trochę plusowałem, bo za zajebany chajs zawsze coś od razu jej kupowałem, czy to kwiatka, czy jakiś perfumik Nie wie, że sama se sponsorowała takie gadżeciki prowadzące do Co jakiś czas sie skapywała, że brakuje coś i szukała w torbie, po czym stwierdza, że pewnie wypadło. No ale tym sposobem z czasem nauczyłem ją zamykać portfel i torbę. Minusem jest tylko fakt, że mniej kwiatków dostaje. Nawet babe można nauczyć
Zgłoś
Avatar
J1mmi 2017-11-29, 17:32
A to bezduszna suka. Szkoda, ze nie stosuje sie brazyliskich sztuczek z pifpafem na takich delikwentow u nas...
Zgłoś
Avatar
Novik 2017-11-29, 17:37 1
oXy bo jak sie wpuszcza chamstwo na salony tak się kończy

A wydała przynajmniej na ćpanie??
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2017-11-29, 19:33 2
Złodziejom powinno się obcinać ręce.
Zgłoś
Avatar
Smogu93 2017-11-29, 19:41 4
W sumie co się dziwić że w wielkim mieście takie karaluchy żerują na innych. I wszędzie tak jest nie tylko u czajników czy w wielkich miastach. U moich rodziców na wsi kiedy nikogo nie było w nocy się wjebali i nie przeszkadzało im wyłamanie plastikowego okna i ojebania nam domu z gotówki i biżuterii mamy. Nie znalazły chuje tego po co przyszli, wiec nie wiele zarobili ale najgorsze jest to że jakiś chuj, który pewnie mieszka niedaleko i który zna rodziców grzebał w naszych rzeczach. Poucinać łapy i nogi tak na wszelki wypadek.
Zgłoś
Avatar
mm2 2017-11-30, 17:28 1
@Dick Ale mnie śmieszą takie komentarze "Same się o to proszą". Ja pierdole. Prosi się o ojebanie torebki. Noż kurwa. Pewnie wyznajesz tą samą zasadę przy ubiorze kobiety. Zakłada miniówę to prosi się o gwałt?
Zgłoś
Avatar
Jorgen88 2017-11-30, 18:45
mi raz szmata zajebała kase z portfela jak kimałem u niej...złodziejskie nasienie
Zgłoś
Avatar
fastmoney 2017-11-30, 19:35
mm2,
ty tez chodzisz z otwarta torebka?
Zgłoś
Avatar
klementynka_ 2017-12-01, 15:22 1
Dick, Ty
Zgłoś