18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
~PowerBoBass 2011-12-05, 19:48
jatsko napisał/a:

najpierw przesluchajcie sobie the dark side of the moon pink floydow



Pink Floyd brzmią i wyglądają jak pedały, zresztą tak samo jak Queen, Bee Gees i reszta tego chłamu

jatsko, ale dzięki, że uświadomiłeś mnie i przekonałeś, iż dubstep to dno. Od tej chwili przestanę go słuchać. Po Twoich słowach już wszyscy będą słuchali tylko tego, co Ty...

A poważnie
Zgłoś
Avatar
evon 2011-12-05, 20:39 1
xiontZ napisał/a:

Co ty wiesz o dubstepie...



hehe wiem dosyć sporo, nie że jestem jakis pseudofanem tego jak połowa polaczków ale znam sie na żeczy a to dzięki temu że sam mieszkam w angli gdzie ten typ muzyki sie narodził

jatsko napisał/a:

zyje dwadziescia pare lat na tym swiecie i przezylem mode na murzynskie rapy, polskie rapy, ich troje, house, hip-hopolo, indie rock itd, wiec i dubstep przetrzymam sluchajac starego rocka i dobrych gitarzystow. z mojego kalendarza wynika, ze era dubstepu skonczy sie po sylwestrze, az boje sie pomyslec co nastanie potem



dla mnie to że dubstep stał się trendy w polsce jest po prostu smieszne i tak samo mam nadzieje że skończy się to szybko bo to jest żałosne

xiontZ napisał/a:

@jatsko
Zle to rozumiesz. Twierdzisz ze ludzie słuchają muzyki bo jest ona modna. Pojebane troszkę. Ja przykładowo lubię iść po mieście mając na uszach słuchawki, które oddzielają mnie całkowicie od otoczenia, a z których płynie dubstep. Zajebiste uczucie. Albo przemierzać miasto nocnymi autobusami przy dźwiękach dubstepu. Mam wyjebane czy ktoś twierdzi ze ta muzyka mu nie odpowiada bo to jego zdanie ale jak ktoś wyskakuje z tekstem "dubstep to chujstwo" jak jeden z dżentelmenów wyżej to mnie drażni. Zycze takiemu panu dogłębnej, analnej penetracji wielkim, czarnym, spoconym kutasem. Nie lubisz muzyki to nie słuchaj i tyle.



masz tutaj racje ale z profilu twojego widac że mieszkasz w angli wiec sprawa jest calkowicie inna, temu panu chodziło o to że dzieciaki w polsce jaraja sie byle jakim gównianym dubstepem sluchajac go na telefonach i po prostu psują cały klimat tej muzyki. Pozdrawiam

Lafirynda napisał/a:

Akurat tak sie sklada , ze jeszcze gdzies w ipodzie mam pierwsze tectonic plates i rozne inne stare rzeczy o ktorych wiekszosc z was nie pamieta lub nigdy ich nie slyszala . Muzyka do palenia jointow nagle przeksztalcila sie w amfetaminowe napierdalanie . Ten gatunek skonczyl najgorzej ze wszystkich z kategorii urban breaks .



heh,dubstep jest dobry na różne okazje czasami dobry na doła bo wprowadza taki Hype
Zgłoś
Avatar
kieroshaw 2011-12-05, 20:45
Nie czytałem wszystkich komentarzy, bo mnie pierdolą. Ale teraz do hejterów - jeżeli tan naskakujecie na dubstep itd. to wskazuje tylko na to, że nie jesteście zadowoleni z muzyki, której sami słuchacie i nie dacie innym słuchać innej, ich zdaniem lepszej. Jakoś nikt, komu podoba się dubstep nie najeżdża pod każdym filmikiem, że rock/metal/chujwieco je denne. Pozdro dzieci :*
Zgłoś
Avatar
nihlus_pl 2011-12-05, 20:48
JamalBG napisał/a:



Akurat Rammstein to zły przykład. To komercyjna kalka zespołu Laibach dla ludzi w wieku gimnazjum - studia. Nawet logo mają podejrzanie podobne. Nie można o nich pisać że "dużo czerpią z muzyki elektronicznej", tylko że stanowią totalną zrzynkę z innego zespołu.



Nie zgodzę się z tobą, sam słucham takich zespołów jak Laibach, czy Oomph! Rammstein faktycznie wzoruje się na nich, co sami członkowie przyznali, lecz na pewno nie jest to zrzynka.
Zgłoś
Avatar
j................o 2011-12-05, 20:50 3
sluchajcie sobie trzaskow i pierdow, ktore kazdy dzieciak moze stworzyc po kilku dniach zabawy na kompie nie majac pojecia nawet o podstawach muzyki. ja na sile przekonywac nikogo nie bede, skoro najlogiczniejsze argumenty, ze to nie jest nawet muzyka bo jej tworcy nie potrafia nic zappisac na 5-linii nikogo nie przekonuja. takze dalej doszukujcie sie sensu w zwarciach na tranzystorach i milej zabawy polglowki.
Zgłoś
Avatar
howell 2011-12-05, 21:10
JamalBG napisał/a:

Dubstepowe cioty powyżej (@howell, @lapps)



jak na prawdę ograniczonym trzeba być żeby poniżać kogoś tylko przez to jakiej muzyki słucha. co za kurwa pojebany naród. czy nie rozumiecie co nie którzy, że każdy słucha tego czego kurwa chce i co mu się podoba? co cie to kretynie obchodzi?! niech sobie ktoś słucha nawet tego jak ktoś sra. jeśli go to satysfakcjonuje to jaki chuj ci do tego? dopóki nie słucha tego tak, że każdy w promieniu kilometra słyszy to niech sobie słucha. moim zdaniem kretynem jest ten kto afiszuje się tym czego słucha poprzez wychwalanie nad niebiosa swojego gatunku muzyki i dawanie do zrozumienia wszystkim w okół, że to co jemu się nie podoba to jest do dupy a reszta co lubi jemu nie podobające się gatunki to cioty.
Zgłoś
Avatar
SkoQ 2011-12-05, 21:36
Bawicie mnie ,,fani pradziwej muzyki". Ile razy w życiu widzieliście człowieka który słucha dubstepu i ma naszywki z nazwami zespołów na plecaku ? albo słucha tej muzyki bez słuchawek wciskając ją wszystkich dookoła na siłę ? Bo grono fanów rapu obdaża tym wszystkich dookoła, podobnie jak techniawką ,,golfiści". A i ,,zepplinowcy" nie są klarowni, jak by chcieli pokazać wszem i wobec całemu światu, że to własnie ich muzyka jest najlepsiejsza A dubstep ? Żyje w Nas puki mamy na uszach słuchawki, moim zdaniem najkulturalniejsi słuchacze ze wszystkich. A reszta ? ehh część prawdziwych, część pozerów. Hejterzy po prostu mają chyba kompleksy, i nie mogą znieść tego, że świat nie stoi w miejscu Nawet nie wiecie jak mnie to cieszy kiedy słuchajac dubstepu trafia was szlak
Zgłoś
Avatar
Sradowazy 2011-12-05, 21:36 3
@up
Cioty to są te wszystkie hipsterki wintaże teraz każdy jest artystą i myślicielem kolesie ubierają się w pedalskie damskie ciuszki i pierdolą swoje cudowne sentencje ... ohhh kurwa jakie to mainstreamowe, wszelkie kwejki srejki są zajebane fotami ciastek lodów i innym "artystycznymi" gównami. I jak tu ktoś napisał "Albo przemierzać miasto nocnymi autobusami przy dźwiękach dubstepu. " w nocnym autobusie to sie z roboty wraca albo najebany z imprezy. Żal dupę ściska kiedy widzi się jak ten kraj sie spedala.
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2011-12-05, 22:19 1
@Sradowazy
Dałeś piękną lekcje hejtowania właśnie. Powiem ci coś teraz i postaraj się wyciągnąć wnioski. Wiem ze może to być trudne gdyż namiastka inteligencji, jaka władasz może ci na to nie pozwolić jednakże skup się. To ze czegoś nie rozumiesz nie znaczy ze jest to chujowe. Nie rozumiesz dubstepu i tego co ta muzyka potrafi ludziom dać wiec nie rób z siebie kompletnego debila czy ignoranta i po prostu przemilcz temat. Ok? Probujesz byc fajny ale chujowo ci to idzie.

A tak na marginesie to autobusem jeżdżę nie tylko jak wracam z pracy albo najebany z imprezy. U mnie to trochę inaczej wygląda
Zgłoś
Avatar
SkoQ 2011-12-05, 22:49
@up
No ale czego się spodziewałaś po człowieku któremu życie mozna wpisać w schemacik robota, dom, impreza ? Skończyły sie racjonalne najazdy na dupstep to sie do pedałów przyczepią, jak by to miało cokolwiek wspólnego Kompleksiki mają i tyle. Rytmy starej epoki już nie są oryginalne, stali się powszechną masą więc musza wrzeszczeć puki jeszcze coś słychać A że muszą to robić kosztem innej muzyki o której gówno wiedzą to już inna sprawa.

@Sradowazy
Polecam naukę czytania ze zrozumieniem, bo piszesz do mnie apropo ,,ciot" mimo że w całej wypowiedzi ani raz nawet nie póbowałem użyć tego słowa. Pisząc tak jak napisałeś dla mnie wyglądasz jak taki Józek który dopiero wrócił z pola, wczoraj kupił telewizor dziś rano podpieli mu internet i zaczyna poznawać świat przez to elektroniczne okno. (Bez urazy dla ludzi ze wsi, chodziło mi o mentalność, nie o miejsce zamieszkania )
Zgłoś
Avatar
Wikmndfm 2011-12-05, 22:55
jatsko napisał/a:

sluchajcie sobie trzaskow i pierdow, ktore kazdy dzieciak moze stworzyc po kilku dniach zabawy na kompie nie majac pojecia nawet o podstawach muzyki. ja na sile przekonywac nikogo nie bede, skoro najlogiczniejsze argumenty, ze to nie jest nawet muzyka bo jej tworcy nie potrafia nic zappisac na 5-linii nikogo nie przekonuja. takze dalej doszukujcie sie sensu w zwarciach na tranzystorach i milej zabawy polglowki.



Myślisz, że ci uwielbiani przez ciebie muzycy potrafią zapisać wszystko w zapisie nutowym?
Zgłoś
Avatar
Hippo 2011-12-06, 0:33

To jest muzyka a nie jakieś pierdzenie w słuchawkach
Zgłoś
Avatar
wexors 2011-12-06, 1:19
ja mam takie małe pytanko .... a po chuj piszecie takie długie komentarze jak tego nikt nie czyta ??
Zgłoś
Avatar
zukennuken3d 2011-12-06, 12:04
Aexalven napisał/a:



Nie ma czegoś takiego jak elektroniczna muzyka, najwyżej elektroniczne gówno dla umysłowo chorych.



tez mysle ze muzyka elektroniczna to cos wiecej niz muzyka

Hippo napisał/a:


To jest muzyka a nie jakieś pierdzenie w słuchawkach



poprostu zainwestuj w lepsze sluchawki z wiekszym zakresem czestotliwosci
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2011-12-06, 13:21 1
@hippo co powiesz na to? sadistic.pl/dubstep-na-zywo-vt90832,30.htm połączenie gitar z dubstepem. Przyznaj, ze faja mięknie a do wszystkich napinaczy, proponuje zakonczyc ta dyskusje i tak kazdy mysli ze wie najlepiej. A prawda jest taka ze jest kilka zajebistych gatunkow muzycznych. Metal (prawie kazda odmiana), DnB, Rock (takze klasyczny) oraz, uwaga, DubStep a takze wiele innych. Tak, poniewaz z kazdego gatunku mozna wykrzesac sztuke. Nawet z jebanego popu jackson zrobil mistrzostwo.

Cytat:

To jest muzyka a nie jakieś pierdzenie w słuchawkach



Bo słuchawek sie w tesco nie kupuje...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie