18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Artis23 2012-10-15, 14:54 1
Mowisz ze slabe jednostki tylko potrzebuja wiary, twoje ograniczenie umyslowe mnie przeraza
Zgłoś
Avatar
Magnic 2012-10-15, 14:59
DeSalvoo napisał/a:

Wierzcie sobie w to lub nie, nie mam zamiaru się z nikim na ten temat kłócić.
Ale kościół to jedno wielkie zakłamane gówno. Ot zwykły budynek, głupi ludzie rzucają po 50 złotych na tacę, a później zaczyna się płacz jak żyć w tym kraju, renty małe, pieniędzy do 10 nie starcza, ale kurwa ostatnie pieniądze na tace by wyjebali.
Ten kraj mnie wkurwia, a raczej ludzie.



Dlatego ja nie wierzę w instytucję kościelną a jedynie w Biblię i Boga. Nie wierzę w to, że do Boga trzeba się modlić w "Domu bożym" bo uczą nas, że Bóg jest wszędzie. Więc po chuja mamy zapierdalać do kościoła skoro można się modlić w domu? Nie jestem jakiś super wierzącym ale uważam, że musi być coś więcej.
Zgłoś
Avatar
ex32 2012-10-15, 15:00 2
@kiziamizia:
Wiekszość z tego portalu byłaby za prawem z twojej biblii. Można by było zgwałcić dziewice i ona musiałaby wyjść za ciebie za mąż. Jak urodziła by sie córka można by było ją opylić za kase, najebać się za to i dalej szukać jakiejś dziewicy do wyr..
Zgłoś
Avatar
rusofil 2012-10-15, 15:00 6
vatherland: "Panowie przejdźcie na islam tam za wrzucanie takich obrazków wam jaja utną a kasę będziecie dawać pod przymusem. Kocham imbecylów co wyśmiewają się z kościoła a nawet 1zł na tacę nigdy nie dali, ba nawet nie idą w niedzielę do sklepu obok kościoła na browara. Jak wam źle to po co się chrzciliście? Po co komunie inne z tego typu rzeczy, dla rowerka? Zegareczka? W takim świetle wyglądacie gorzej niż kościelny co chodzi i zbiera co łaska. Więc powiem spokojnie - wypierniczać na islam, klęczeć na dywaniku 5 razy w ciągu dnia a jak nie to kwasem wam mordy obleją, albo zlinczują\ukamienują, lub co jest fajniejsze ostatnio strzał w łeb z kałasza. Więc drogie dzieci przyzwyczajajcie się bo śmiejąc się i olewając własną wiarę pozwalacie na przejmowanie inicjatywy tym buraczanym imamom co ROZKAZUJĄ to i tamto, a gdzie w kościele katolickim ktoś kogoś do czegoś zmusza? Cieszcie się póki Polska nie jest krajem islamskim, bo jak wejdzie islam to skończą się internety, balety i dupencje, a w zamian będziecie ruchać kozy jako jedyna rozrywka kulturalna obok wysadzania się i krzyczenia, że bieda jest przez zachód."

Ale jesteś debilem. Chrzest, komunie i inne gówna ludzie przechodzili pod przymusem swoich zajebiście oświeconych rodzinek. Poza tym mamy katolstwo - wyśmiewamy katolstwo. Jakie to jest denne to wasze nawiązywanie do islamu. Kurwa, powaliło? Co to ma do rzeczy? Nie mamy tego ścierwa w Polsce i dobrze, ale mamy katolstwo, na nasze realia też bardzo paskudne. Ogarnij się.

Sry, zapomniałam zacytować.
Zgłoś
Avatar
jazda123 2012-10-15, 15:05 7
Słąbe jednostki potrzebują wiary
+
słabe jednostki potrzebują socjalizmu

Socjalista do wierzącego otwórz się na wiedzę bo nie myślisz tak jak ja

Problem w tym że wszystkie pojebane ideologie potrzebują słabych jednostek żeby przetrwać.


To pasuje tutaj.
Zgłoś
Avatar
Mizantrop 2012-10-15, 15:11 31
vatherland napisał/a:

" Kocham imbecylów co wyśmiewają się z kościoła a nawet 1zł na tacę nigdy nie dali


Dlaczego mam jakiemuś lewusowi sponsorować paliwo to beemki? Trzeba się było uczyć na jakiś normalny zawód, a nie na żebractwo i liczyć na datki i jałmużnę.
Cytat:

ba nawet nie idą w niedzielę do sklepu obok kościoła na browara. Jak wam źle to po co się chrzciliście?


No tak, przecież w wieku 3 miesięcy powinniśmy stanąć i powiedzieć do rodziców "Nie! Nie chce być chrzczony!"
Cytat:

Po co komunie inne z tego typu rzeczy, dla rowerka? Zegareczka? W takim świetle wyglądacie gorzej niż kościelny co chodzi i zbiera co łaska.


A myślisz, że 8 letnie dziecko zastanowi się nad sensem tego rytuału? btw. komunia jest obrzędem ewidentnie wymyślonym pod hajs
Cytat:

Więc powiem spokojnie - wypierniczać na islam, klęczeć na dywaniku 5 razy w ciągu dnia a jak nie to kwasem wam mordy obleją, albo zlinczują\ukamienują, lub co jest fajniejsze ostatnio strzał w łeb z kałasza.


Przeczytałeś Biblie? Wiesz co Jahwe nakazał robić z ludźmi niewierzącymi?
Cytat:

Więc drogie dzieci przyzwyczajajcie się bo śmiejąc się i olewając własną wiarę pozwalacie na przejmowanie inicjatywy tym buraczanym imamom co ROZKAZUJĄ to i tamto, a gdzie w kościele katolickim ktoś kogoś do czegoś zmusza?


Dekalog
Zgłoś
Avatar
m................i 2012-10-15, 15:21 3
Obrazek wyśmiewa katoli i myślenie obrażających katoli.
Ja jestem Katolikiem, ten obrazek mnie nie dotyczy.

Ateistów również ten obrazek nie dotyczy. Pozostaje jedynie ta wiecznie wojująca masa po jednej i drugiej stronie. Ech dzieci dzieci.
Zgłoś
Avatar
so whaat 2012-10-15, 15:37
poczekajcie na aż do Polski zawita islam. wtedy na pewno będziecie wrzucać obrazki o takiej tematyce na sadola. z tym, że po dwu dniach zapuka do was jakiś śmierdziel i wypierdoli was, twoją rodzine i samego siebie w powietrze, w imię Boga.
Zgłoś
Avatar
zatizdig 2012-10-15, 16:01 6
vatherland napisał/a:

Panowie przejdźcie na islam tam za wrzucanie takich obrazków wam jaja utną a kasę będziecie dawać pod przymusem. Kocham imbecylów co wyśmiewają się z kościoła a nawet 1zł na tacę nigdy nie dali, ba nawet nie idą w niedzielę do sklepu obok kościoła na browara. Jak wam źle to po co się chrzciliście? Po co komunie inne z tego typu rzeczy, dla rowerka? Zegareczka? W takim świetle wyglądacie gorzej niż kościelny co chodzi i zbiera co łaska. Więc powiem spokojnie - wypierniczać na islam, klęczeć na dywaniku 5 razy w ciągu dnia a jak nie to kwasem wam mordy obleją, albo zlinczują\ukamienują, lub co jest fajniejsze ostatnio strzał w łeb z kałasza. Więc drogie dzieci przyzwyczajajcie się bo śmiejąc się i olewając własną wiarę pozwalacie na przejmowanie inicjatywy tym buraczanym imamom co ROZKAZUJĄ to i tamto, a gdzie w kościele katolickim ktoś kogoś do czegoś zmusza? Cieszcie się póki Polska nie jest krajem islamskim, bo jak wejdzie islam to skończą się internety, balety i dupencje, a w zamian będziecie ruchać kozy jako jedyna rozrywka kulturalna obok wysadzania się i krzyczenia, że bieda jest przez zachód.



Twój post brzmi tak jaby nie dało się żyć bez religii i jakby jedyną alternatywą dla Kościoła był islam. Oba te punkty widzeia są totalnie wypaczone.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-10-15, 16:12 2
Tylko jedno pytanie się nasuwa. Dlaczego ateiści najeżdżają na katolików skoro nie powinno ich to w ogóle obchodzić? Coś jest źle? To weź sprawy w swoje ręce, a nie wyżywaj się w Internecie jak to jeden z drugim jest zły, bo jedynie robisz pośmiewisko z siebie i swoich poglądów, a nie pomagasz. Widzę, że ateiści stworzyli sobie na siłę coś na czym można się wyżyć mając zły dzień.
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-10-15, 16:13
Czekam aż jakiś półinteligent napiszę "jak można wierzyć w coś, czego się nie widziało"
Zgłoś
Avatar
FunkDoc 2012-10-15, 16:19 1


Nie wiedziałem że tyle tu debili. Gdyby było coś takiego jak Bóg to zaprawdę nie pozwoliłby żeby takie bezmózgie ewenementy posiadały aparat mowy. Więc wniosek prosty, Amen Kurwa!

Zgłoś
Avatar
sorra18 2012-10-15, 16:49 1
Taka to wielka tragedia ze was ochrzcili no ja niewiem o co kaman, kaze wam ktos na tace klas? Ogolnie macie wybór. To ze tam kuria uważa to za grzech bodajże to chuj każdy ma wybór. Apropo dawania na tace. Pewnie wiekrzosci gimbazy starzy daja co by wzucili. Na dragi alkochol wydupca sie wiecej ale to was nieboli wolalbym zeby gownazeria jebala to na tace niz na dopalacze i inne scierwo ktore do konca ryje wam beret. A i do tego nie jestem katolem a nawet jak jestem i biczuje sie co 4 godziny to chuj wam do tego.

Dziwi mnie tylko ze na wszystko sie sra a porzadku sie niechce zrobic. Nie sztuka jest wszystko opluwać ale zbudowac cos nowego. Gdyby wiekrzasc narodu sie wzburzyla to by sie z barachlem zrobilo pozadek. A o ile kosciol robi swoje to jednak Rzad robi wiekrza kzywde kradnac miliardy a nie pieniadze z tacy w dodatku trwoniac ciezke pieniadze. Wiec bez jaj. Szanowanie blizniego niezabijanie pomaganie innym takie to kurwa zle be i niedobre. Masakra wescie sie kurwa ogarnijcie a nie idzcie za baranami ktorzy krzycza i oplowaja wszystko bo to juz nudne w chuj.
Zgłoś
Avatar
Joseph_Fritzl 2012-10-15, 16:53
Nie wierzysz w Boga?! A chcesz wpierdol?
Zgłoś
Avatar
Barca1 2012-10-15, 16:57 1
Ale chuj was powinno obchodzić czy ja w coś wierze czy nie zajmijcie się własnym życiem i nie próbujcie mi czegoś narzucać. Jestem wierzący, ale w kościół nie wierze. Wchodzę na sadola pooglądać Sadystyczny humor czasami dowiedzieć się czegoś nowego ale kurwa co 2 dzień dowiaduje się że jestem kretynem bo wierzę w coś w co wy nie wierzycie i to wy macie racje.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie