18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
bosslolkowy 2015-06-16, 16:38 35
Za Mietka w ciemno piwerko
Zgłoś
Avatar
Oponka 2015-06-16, 18:57 1
gadanie potłuczonego dla gimbusów. założę się, że 90% gimbusów nie wie, czym jest Golgota
Zgłoś
Avatar
Juzide 2015-06-16, 19:01 82
@up
A ja myśle, że nie wiesz co to znaczy "zamknij ryj".

Gimbusie.
Zgłoś
Avatar
Camel_06 2015-06-16, 19:08 15
@up W kuchni neta złapałaś? Jak dla mnie to koleś stroi sobie ewidentne jaja, ale jednak może któryś zakuty łeb cośtam się z tych jaj nauczy jak jest za tępy żeby samemu lać wodę na kartkówkach A Mieciu się ładnie ubierze, pogada trochę chłamu, czosnek na surowo wpierdoli albo kota schabikiem podpasie i ja tam go sobie przy piwku na ten przykład chętnie obejrzę.
Zgłoś
Avatar
A................i 2015-06-16, 19:17 3
do zobaczenia dzieciaczki
Zgłoś
Avatar
dmnunited 2015-06-16, 19:26 10
"podmiot liryczny, to jest patriota, wierzy w Polskę, kocha Polskę, Polska mistrzem Polski"

Zgłoś
Avatar
bugisso 2015-06-16, 19:57 2
bardzo dobrze.... dwa minus
Zgłoś
Avatar
Gandalf8 2015-06-16, 20:10 5
Z psychologicznego punktu widzenia gościu przekazuje wiedzę w sposób najbardziej efektywny dla dzisiejszej młodzieży Myślę, że to dzięki niemu i jemu podobnych wielu uczniów zda maturę z języka polskiego
Zgłoś
Avatar
koziol666 2015-06-16, 20:18 1
Poradnik uśmiechu na ścianie , piwo za to sie należy
Zgłoś
Avatar
kueza 2015-06-16, 20:26
nie lubie tego typa. nie ma piwa
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2015-06-16, 20:36 1
Pewnie gdybym nagrał srającego psa i wstawił go tutaj pod tytułem "Mietek" to i tak zyskałbym parę browarów od fanbojów tego zjeba. Co ciekawe, jakość tego filmu nie odbiegałaby zbytnio od całej reszty filmów tego wiochmena.
Zgłoś
Avatar
W................. 2015-06-16, 21:13 3
Z doświadczenia: 90% przypadków, kiedy ktoś nie potrafi zinterpretować wiersza, to niechęć do jego przeczytania i odnalezienia właśnie tych słów kluczowych. Facet wykonał kawał dobrej roboty... Myślicie, że dlaczego nauczyciele tak ostro (pozornie) zwalczają ściągi? Właśnie dlatego, że są jedną z najskuteczniejszych metod przyswajania wiedzy, a do tego uczą sprytu. Mietek dał gimbusom sposób na "oszukiwanie" - a tak naprawdę nauczył ich, od czego zaczyna się interpretować wiersz.
Zgłoś
Avatar
J................o 2015-06-16, 21:24 1
Niestety, ale nie można mu zarzucić braku logiki w tym co mówi. Słowa klucze i heja, rozprawka dookoła tych samych utartych schematów. Uznasz, że wiersz może mieć inne przesłanie? Może ma drugie albo trzecie dno? Kolejne znaczenie? Albo Ty postrzegasz go inaczej bo kurwa masz takie prawo? Albo chcesz podyskutować, poznać różne opinie i punkty widzenia? To cie kurwa nawet sam nauczyciel wyśmieje przy całej klasie. Pała, albo 2- za chęci, trzeba było pisać wedle schematu jak każdy lemming.
Zgłoś
Avatar
Rottenlady 2015-06-16, 21:40 1
@Jaczuro to już zależy od nauczyciela. Jak jest ograniczony, to leci schematami bez refleksji (nawet, jeśli utarta interpretacja nie trzyma się kupy i autor na pewno nie miał tego na myśli), a jak jest w porządku, to uzna inną tezę przy DOBREJ argumentacji. Ale to wymaga ponownych przemyśleń nad utworem i niektórym polonistom i tym od wiedzy o kulturze się nie chce. Na WOKu miałam nieprzyjemność z kobitką, która leciała schematycznymi analizami obrazów i rzeźb i chyba sama nie wiedziała, co mówi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie