18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
unpleasant 2022-11-16, 0:05 1
tak to jest jak się spaceruje bez smyczy i kagańca.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2022-11-16, 1:01 9
Bieda aż żal patrzeć ale pie*****ne amerykańskie korporacje już się tam panoszą. Co najgorsze w tych najbiedniejszych krajach do których też podróżowałem taki amerykański syf uchodzi za symbol statusu społecznego. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak ja muszę cierpieć w każdej restauracji w dowolnym miejscu na świecie gdy do picia proponuje mi się colę lub pepsi. jakby zupełnie nie było jakiś regionalnych napojów. Cola i pepsi Świat bez tego byłby lepszy!



Zgłoś
Avatar
jpdlv2 2022-11-16, 1:02
Ciekawe kto odnajdzie pantofelek...
Zgłoś
Avatar
Mordawkubeł 2022-11-16, 2:07
OpenStreetMaps napisał/a:

Bieda aż żal patrzeć ale pie*****ne amerykańskie korporacje już się tam panoszą. Co najgorsze w tych najbiedniejszych krajach do których też podróżowałem taki amerykański syf uchodzi za symbol statusu społecznego. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak ja muszę cierpieć w każdej restauracji w dowolnym miejscu na świecie gdy do picia proponuje mi się colę lub pepsi. jakby zupełnie nie było jakiś regionalnych napojów. Cola i pepsi Świat bez tego byłby lepszy!



taki już nasz świat i ludzie
Zgłoś
Avatar
Dracula 2022-11-16, 5:06 6
OpenStreetMaps napisał/a:

Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak ja muszę cierpieć w każdej restauracji w dowolnym miejscu na świecie gdy do picia proponuje mi się colę lub pepsi.
jakby zupełnie nie było jakiś regionalnych napojów.







Zgłoś
Avatar
Napewnoniekrzychu 2022-11-16, 5:55 4
OpenStreetMaps napisał/a:

Bieda aż żal patrzeć ale pie*****ne amerykańskie korporacje już się tam panoszą. Co najgorsze w tych najbiedniejszych krajach do których też podróżowałem taki amerykański syf uchodzi za symbol statusu społecznego. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak ja muszę cierpieć w każdej restauracji w dowolnym miejscu na świecie gdy do picia proponuje mi się colę lub pepsi. jakby zupełnie nie było jakiś regionalnych napojów. Cola i pepsi Świat bez tego byłby lepszy!

Piszesz o biedzie w kraju ale masz ból jelit bo nie podali ci napoju regionalnego a cole. Samolubne. Boli cie ze korporacje wprowadzaja na rynek swoje produkty a nie powinny bo ty tak mowisz. Nie inwestujesz w kulture regionalna tylko latasz po swiecie i przesiadujesz w restauracjach. Nie ładnie, nie ładnie

Zgłoś
Avatar
Pedator 2022-11-16, 6:35
Wściekła krowa do tego.
Zgłoś
Avatar
Dracula 2022-11-16, 7:02 2
Napewnoniekrzychu napisał/a:

Nie inwestujesz w kulturę regionalną tylko latasz po świecie i przesiadujesz w restauracjach. Nie ładnie, nie ładnie



Zgadza się.
Pojechałby na Podlasie. od razu samogon by polewali.

OpenStreetMaps napisał/a:

Cola i pepsi Świat bez tego byłby lepszy!



Jak śmierdzą kapitalistyczne napoje, zawsze jest alternatywa,
Wyjazd do kacaplandu i russkij mir,

Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2022-11-16, 7:16
Jebane brudasy tempe.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2022-11-16, 9:30 3
OpenStreetMaps napisał/a:

Bieda aż żal patrzeć ale pie*****ne amerykańskie korporacje już się tam panoszą. Co najgorsze w tych najbiedniejszych krajach do których też podróżowałem taki amerykański syf uchodzi za symbol statusu społecznego. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak ja muszę cierpieć w każdej restauracji w dowolnym miejscu na świecie gdy do picia proponuje mi się colę lub pepsi. jakby zupełnie nie było jakiś regionalnych napojów. Cola i pepsi Świat bez tego byłby lepszy!


Nie pierdol mi tu farmazonów, doskonale pamiętam jakim wydarzeniem był za komuny kupno prawdziwej Pepsi w szklanej butelce... To było często nasze marzenie i dzięki temu dało się jakoś wyżyć w tym syfie. Bez tej papsi lub coca coli PRL byłby jeszcze gorszy
Zgłoś
Avatar
Dracula 2022-11-16, 10:13 3
skywalker75 napisał/a:

Pepsi w szklanej butelce...
Bez tej papsi lub coca coli PRL byłby jeszcze gorszy



To były czasy.
Pepsi-Cola w dużej szklanej butelce, zamykanej metalową zakrętką.



Zgłoś
Avatar
Toperson1 2022-11-16, 13:18 2
Moze ciapatych nie lubi po prostu
Zgłoś
Avatar
Daiagii08 2022-11-16, 17:59
Biedne dzieci mama zamiast pomóc to uciekła
Zgłoś
Avatar
majeńka 2022-11-16, 19:11 1
Krasuli piwko się należy!
Zgłoś