18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:18
🔥 Środkowy palec - teraz popularne
Jak jest w Birmie...?
Anal_Intruder_69 • 2024-10-18, 22:32
Chujowo lecz stabilnie.
Według źródła junta wojskowa morduje więźniów.


Ale i tak znajdą się osoby, które powiedzą, że w Polsce jest chujowo, mieszkamy w kurwidołku itp itd
Zgłoś
Avatar
Bmwf10520 2024-10-19, 3:31 1
CzerstWybut napisał/a:

Ale pierdolisz. Polataj troche po swiecie to zobaczysz realia. Chujowo to chyba ty masz wiec nie porównuj sie do reszty Polski. Co nazywasz wyzszym poziomem życia w USA? Bo stać kogoś na jakąś elektronike ktora tam jest tansza? Jak byś chcial tam zycie na poziomie przeciętnego Polaka to by cie nie było stac na samo jedzenie. Bo wpierdalanie w fastfoodzie i gotowców z marketu nie można nazwac jedzeniem. Nieruchomosci w kosmicznych cenach.
Japonia? Jak ci sie podoba praca po 11, 12 godzin to dorobisz sie moze czegoś. Elektronika tez tańsza. Mieszkania? Kosmiczne ceny.
Australia? Spoko ale bezlitosna. Nie masz pracy? Ulica, nie masz ubezpieczenia na leczenie? To wypierdalaj. Nieruchomości większośc w wynajmie, na kupno malo kogo stać, chyba ze cie cieszy wizja kredytu na reszte życia jak u nas. Poziom życia wcale nie jakiś super malinowy porównujac do naszego.
O tym że napisałeś że duża część hindusów żyje całkiem nieźle to już mówi o twoim rostrojeniu orientacyjnym na swiecie. Mowisz czy by sie zamienili? Oni by w większoąci z tego gównostanu spierdalali do jakiego kolwiek kraju a ty pytasz czy by sie zaminili z Polakiem.
Jakas część chinoli żyje na podobnym poziomie jak u nas, ale pomysły unijne doprowadzają do tego ze nas przeskoczą 3-krotnie w niedługim czasie.
Napisz czego ci brakuje? Możliwości jest od chuja, Podatki wysokie jak w każdym kraju UE. W Polsce narzekają ci co nie płacą ich za granicą.
Najpierw zadaj sobie jedno podstawowe pytanie.
Jakich umiejętności i doświadczenia nabyłeś w swoim życiu aby być cennym pracownikiem lub jaką masz wiedzę na temat prowadzenia jakiejś działalnosci.
Świat nie jest łaskawy dla ludzi co sie w życiu niczym nie interesowali a przepierdalali cały swój czas na jaranko z kolegami, chlanie browarkow i elo koleżków na ławce. Niestety takich roszczeniowców jest dużo co nic od siebie nie zaoferują a chcą zarabiac chuj wie ile. Życie z wypłaty z pracy na stacji benzynowej w każdym rozwiniętym kraju nie da ci tego zajebistego zycia jakie sobie wyobrażasz.
Jak nie wiesz jak w rankingu stoi Polska na swiecie to sobie wygoogluj to nie takie ciężkie. Sprawdź sobie w google co to jest paszport i na jakiej pozycji w rankingu światowym znajduje sie, to moze tez ci troche rozswietli łeb.


Gdyby potrafił znalejsc te informacje to by nie pisal bzdur jakie pisze.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-10-19, 5:56 1
W Polsce jest największym ZUS że wszystkich krajów, które wymieniłeś.
Dlatego za rok kończę działalność i wypierdalam. Raczej nie do Birmy...
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2024-10-19, 8:08 1
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Nie ma się co nimi przejmować.
A Polska to wspaniały kraj wspaniałych ludzi, tylko nie mający szczęścia do sprzedajnych, słabych polityków.



To ludzie wybierają tych polityków. Więc ludzie wspaniali ale głupi.
Zgłoś
Avatar
Rumburak3000 2024-10-19, 8:20 2
W Polsce jest źle? 😳 Wystarczy że się ktoś wyjebie na ulicy, rowerem czy zwyczajnie się wypierdoli o krawężnik. Uraz głowy, masz komplet badań, tomografy. Jest ok to 3 godzin i wypierdalaj do domu. Jest gorzej to śmigło i neurochirurgia, zabieg i oddział bo jest ubezpieczenie. Nie ma ubezpieczenia? To się wcześniej cza było zarejestrować w UP albo IŚĆ DO ROBOTY!
W stanach tak jest?(Jak płacisz wchuuuj drogie ubezpieczenie) W Japonii? Podobnie. Paciaci? Łeb upierdolą i na ulicę. Australia? Drogie ubezpieczenie+węże i pająki.
Taaa jest źle u Nas 🤦‍♂️
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-10-19, 8:27
Rumburak3000 napisał/a:

W Polsce jest źle? 😳 Wystarczy że się ktoś wyjebie na ulicy, rowerem czy zwyczajnie się wypierdoli o krawężnik. Uraz głowy, masz komplet badań, tomografy. Jest ok to 3 godzin i wypierdalaj do domu. Jest gorzej to śmigło i neurochirurgia, zabieg i oddział bo jest ubezpieczenie. Nie ma ubezpieczenia? To się wcześniej cza było zarejestrować w UP albo IŚĆ DO ROBOTY!
W stanach tak jest?(Jak płacisz wchuuuj drogie ubezpieczenie) W Japonii? Podobnie. Paciaci? Łeb upierdolą i na ulicę. Australia? Drogie ubezpieczenie+węże i pająki.
Taaa jest źle u Nas 🤦‍♂️



Ludzie doceniają polska opiekę medyczną jak wyjada i muszą płacić za ubezpieczenie. Właśnie wyszedl nowy reportaz kanału zero jak typ w malezji mial wypadek bez ubezpieczenia.
Zgłoś
Avatar
sothis 2024-10-19, 8:53 2
Oho. Przedmówcy wytoczyli mój ulubiony argument. Służbę zdrowia, takom darmowom i dla każdego.

To trochę tak, jakby każdemu samotnemu sadolowi dali przydział na prostytutkę 4 razy w miesiącu. Tylko, ze kurwa byłaby bardzo brzydkim transem, do tego z pakietem chorób.
Ale tak, można korzystać, jest 'za darmo' etc. No i tak mniej więcej widzę nfz.

Jak moja partnerka straciła przytomność zabrała ja karetka. Zrobili ekg. Zabrali do szpitala, posadzili na wózku i kazali czekać, a zaznaczam ze czuła sie źle.
To było koło godziny 10.
Mniej więcej kolo 22 przyjechałem do szpitala, okazało sie ze nic więcej nie zrobili do tego czasu, wózek na którym leży jest pochlapany czyjąś krwią (kurwa, żółtaczka, hiv? Co oni, zarazić mi ją chcieli?).

Dopóki nie poszedłem drzeć mordy, nikt kurwa sie nie zainteresował niczym. Ot, pacjent przyjechał i chuj, niech se leży, problemów nie sprawia bo polprzytomny, do kibla sama nie ds rady pójść to niech leje pod siebie, wyjebane.
Z pewnych przyczyn dużo takich historii miałem nieprzyjemności przeżyć.

Więc jak probujecie pokazywać dobrostan w naszym kraju na przykładzie nfz to już lepiej kurwa na podstawie pzpn i naszych orłów udowadniajcie.
Zgłoś
Avatar
aligator 2024-10-19, 8:57 1
Nie ogarniam porównywania Polski do takich krajów …zawsze może być gorzej i takim tokiem rozumowania Polska wygląda jak wygląda bo po co miało by być lepiej niż np na zachodzie … patrzcie ludzie jak tam jest hujowo dzięki Bogu że u nas jest lepiej …. A zapierdalajcie se w tym kurwidolku za grosze ….
Zgłoś
Avatar
Pathron 2024-10-19, 9:20
Trzeba mieć pustostan w głowie żeby porównywac Birme do Polski
Zgłoś
Avatar
t................e 2024-10-19, 9:25
W Polsce jest gorzej, bo więźniów utrzymują podatnicy, zamiast rozstrzelać
Zgłoś
Avatar
vladpalovnick 2024-10-19, 9:47 1
Op to debil. Jest u nas super bo w Birmie jest gorzej.
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-10-19, 10:36 3
Ja kocham swój Kraj. Niech sobie pierdolą że państwo z dykty i tak dalej ale zaczynam mieć wrażenie że jesteśmy ostatnią ostoją cywilizacji NA ŚWIECIE.
Jak się komuś nie podoba to pakować plecaczek i wypierdalać na dziki wschód.

Oczywiście że mogło by być taniej i lepiej, ale i tak ciesze się że urodziłem się w Polsce niż w jakiś indiach albo brazylii. Już dawno by mnie zabili pewnie.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-10-19, 18:26
Pietrushka napisał/a:

Jak się komuś nie podoba to pakować plecaczek i wypierdalać na dziki wschód.



Trzeba być niezłym przechujem, aby lekką ręką porzucić miejsce w którym się dorastało. Gdyby nie rodzina, znajomi, kultura i choćby zwyczajnie - język, już dawno bym stąd spierdolił na wschód. Daleka Azja, może Oceania. Można równie dobrze zapytać tych, którym podoba się kultura zachodu dlaczego nie spierdolili na zachód tylko usilnie próbują te kulturę przenosić do nas?

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-10-19, 18:57 1
Siriuz napisał/a:

Trzeba być niezłym przechujem, aby lekką ręką porzucić miejsce w którym się dorastało. Gdyby nie rodzina, znajomi, kultura i choćby zwyczajnie - język, już dawno bym stąd spierdolił na wschód. Daleka Azja, może Oceania. Można równie dobrze zapytać tych, którym podoba się kultura zachodu dlaczego nie spierdolili na zachód tylko usilnie próbują te kulturę przenosić do nas?



A mi jest tutaj zajebiście i pomimo że znam w miarę języki obce i nic mnie w tym kraju nie trzyma to jestem tutaj bo jest mi dobrze.
Oczywiście że może być lepiej, może być też gorzej.

[ Dodano 2024-10-19, 18:59 ]
aligator napisał/a:

Nie ogarniam porównywania Polski do takich krajów …zawsze może być gorzej i takim tokiem rozumowania Polska wygląda jak wygląda bo po co miało by być lepiej niż np na zachodzie … patrzcie ludzie jak tam jest hujowo dzięki Bogu że u nas jest lepiej …. A zapierdalajcie se w tym kurwidolku za grosze ….



A to Twoim zdaniem na zachodzie jest lepiej?
A co jest lepsze na zachodzie DZISIAJ?

Życia nie mierz miarą pieniędzy. Zarabiasz mało to się czegoś naucz i rób to odpłatnie. Zarobisz lepsze pieniądze.

PS. Ludzie teraz mają wielki problem ze zrozumieniem że ich na coś NIE STAĆ.
Leasingi, kredyty i tak w kółko. Ludzie muszą się nauczyć żyć swoją miarą. Ja nie mam auta na kredyt, nie mam mieszkania na kredyt nie mam żadnych kredytów na nic. Kupiłem sobie tylko to na co mnie było stać a mieszkanie wynajmuję.

I moim znajomym zarabiającym po 5 - 7 tysięcy złotych ledwie starcza żeby coś odłożyć, bo rata za dom, rata za samochód, rata za wakacje z zeszłego roku, rata za płyte indukcyjną i meble do kuchni na 25 tysięcy... Kurwa jacy ludzie są zjebani w tych czasach
Ja zarabiam 4,5 - 5 z czego wydaje 2,5 tysiąca na wynajem, rachunki i jedzenie. 2 tysiące odkładam co miesiąc. Kolega pracujący w Niemczech nie daje rady tyle odłożyć.
Powinni zrobić w szkole jeszcze mniej matematyki.
Zgłoś
Avatar
Michal1970 2024-10-19, 19:31
Widać że nie był zadowolony ze swojego zastrzelenia i na znak protestu postanowił się utopić😏
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-10-19, 20:07 2
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Nie ma się co nimi przejmować.
A Polska to wspaniały kraj wspaniałych ludzi, tylko nie mający szczęścia do sprzedajnych, słabych polityków.



Po czasie człowiek na prawdę zaczyna rozumieć że Polska to na prawdę nie jest zły kraj, cieszę się że jestem Polakiem.

[ Dodano: 2024-10-19, 20:10 ]
aligator napisał/a:

Nie ogarniam porównywania Polski do takich krajów …zawsze może być gorzej i takim tokiem rozumowania Polska wygląda jak wygląda bo po co miało by być lepiej niż np na zachodzie … patrzcie ludzie jak tam jest hujowo dzięki Bogu że u nas jest lepiej …. A zapierdalajcie se w tym kurwidolku za grosze ….



No nie powiesz mi że np we Francji jest super

[ Dodano: 2024-10-19, 20:12 ]
Ale z drugiej strony, faktycznie cały czas te porównania do innych do zachodu czy wschodu a kurwa chuj z tym powinniśmy robić tak aby nam było dobrze chuj z innymi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów