18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:18
🔥 Środkowy palec - teraz popularne
Jak jest w Birmie...?
Anal_Intruder_69 • 2024-10-18, 22:32
Chujowo lecz stabilnie.
Według źródła junta wojskowa morduje więźniów.


Ale i tak znajdą się osoby, które powiedzą, że w Polsce jest chujowo, mieszkamy w kurwidołku itp itd
Zgłoś
Avatar
MoonlightShadows 2024-10-19, 20:36
Miszyn napisał/a:

Da się jakoś pobrać te filmiki z sadola bezpośrednio na telefon?



Niedługo w pakiecie premium pt. 'Duży Kutas' ma być taka opcja udostępniona.
Zgłoś
Avatar
aligator 2024-10-20, 7:28
Pietrushka napisał/a:

A mi jest tutaj zajebiście i pomimo że znam w miarę języki obce i nic mnie w tym kraju nie trzyma to jestem tutaj bo jest mi dobrze.
Oczywiście że może być lepiej, może być też gorzej.
A to Twoim zdaniem na zachodzie jest lepiej?
A co jest lepsze na zachodzie DZISIAJ?
Życia nie mierz miarą pieniędzy. Zarabiasz mało to się czegoś naucz i rób to odpłatnie. Zarobisz lepsze pieniądze.
PS. Ludzie teraz mają wielki problem ze zrozumieniem że ich na coś NIE STAĆ.
Leasingi, kredyty i tak w kółko. Ludzie muszą się nauczyć żyć swoją miarą. Ja nie mam auta na kredyt, nie mam mieszkania na kredyt nie mam żadnych kredytów na nic. Kupiłem sobie tylko to na co mnie było stać a mieszkanie wynajmuję.
I moim znajomym zarabiającym po 5 - 7 tysięcy złotych ledwie starcza żeby coś odłożyć, bo rata za dom, rata za samochód, rata za wakacje z zeszłego roku, rata za płyte indukcyjną i meble do kuchni na 25 tysięcy... Kurwa jacy ludzie są zjebani w tych czasach
Ja zarabiam 4,5 - 5 z czego wydaje 2,5 tysiąca na wynajem, rachunki i jedzenie. 2 tysiące odkładam co miesiąc. Kolega pracujący w Niemczech nie daje rady tyle odłożyć.
Powinni zrobić w szkole jeszcze mniej matematyki.


Generalnie aktualnie pracuje w Norwegii i zarabiam konkretne pieniądze mieszkając w Polsce w rotacji 2 tygodnie pracy na :3 tyg w domu ale pracowałem już praktycznie w całej Europie i uważam że w Polsce życie jest tak samo drogie jak wszędzie a zarobki to kpina … doucz się zwykle pierdolenie ludzi którzy mają poukładane wszystko z góry bo to tatuś czy dalsza rodzina pomogła się ustawić … doucz się powiadasz hahah zejdź na ziemię i nie mierz wszystkich swoją miarą …
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-10-20, 11:16
aligator napisał/a:

y bo to tatuś czy dalsza rodzina pomogła się ustawić … doucz się powiadasz hahah zejdź na ziemię i nie mierz wszystkich swoją miarą …



A gdzie wracasz na te 3 tygodnie? Masz swój dom który stoi pusty jak Ciebie nie ma, czy wracasz do rodziców na ten czas kiedy masz wolne?
Czy może zostawiasz rodzinę (żone, dzieci) tylko po to by chuj wie po co mieć tu dom a tam pracować? Totalny brak logiki.
Mi nikt nie pomógł się ustawić. Mieszkanie wynajmuje, samochód kupiłem taki na jaki mnie stać. W gaciach już mam dziurę bo mi szkoda kasy na nowe a skarpety dzielę na świąteczne/codzień/dotarcie xD
Nie jeżdżę na wakacje za 5 - 10 tysięcy, nie chodzę do knajp bo sam dobrze gotuję...
Ja, Przyjacielu, stoję bardzo twardo na ziemi. Potrafię rozgraniczyć na co mnie stać a na co nie i nie pożyczam na to pieniędzy
Zgłoś
Avatar
aligator 2024-10-20, 11:48 1
Pietrushka napisał/a:

A gdzie wracasz na te 3 tygodnie? Masz swój dom który stoi pusty jak Ciebie nie ma, czy wracasz do rodziców na ten czas kiedy masz wolne?
Czy może zostawiasz rodzinę (żone, dzieci) tylko po to by chuj wie po co mieć tu dom a tam pracować? Totalny brak logiki.
Mi nikt nie pomógł się ustawić. Mieszkanie wynajmuje, samochód kupiłem taki na jaki mnie stać. W gaciach już mam dziurę bo mi szkoda kasy na nowe a skarpety dzielę na świąteczne/codzień/dotarcie xD
Nie jeżdżę na wakacje za 5 - 10 tysięcy, nie chodzę do knajp bo sam dobrze gotuję...
Ja, Przyjacielu, stoję bardzo twardo na ziemi. Potrafię rozgraniczyć na co mnie stać a na co nie i nie pożyczam na to pieniędzy



Jestem głową rodziny która utrzymuje sam żona zajmuje się dzieckiem i tak zostawiam ich na 2 tygodnie kosztem godnego życia a nie jakiś śmiesznych ochłapów rozumie że każdy ma inne oczekiwania od życia i każdemu co innego daje szczzescie …ale mnie stać na skarpetki kino i restauracja z moją drugą połówką … nie wydaje więcej niż zarobię nie kupuję super auta do lansu .Od życia oczekuje spoooju i szczęścia oraz zdrowia mych bliskich w Polsce prowadziłem własną działalność przez 5 lat i nie miałem spokojnej głowy nawet przez miesiąc czułem się wykorzystywany w każdym zakładzie pracy więc szanujmy się … ale spoko skoro do Ciebie Polska to druga Irlandia baw się dobrze i bądź zdrowa

[ Dodano 2024-10-20, 12:06 ]
A apropo skarpetek jest takie powiedzenie jedni lubią zapach pomarańcz natomiast inni jak im nogi śmierdzą więc kwestia gustu :)co do kolegi z Niemiec to pewno musi być mocno wykwalifikowanym pracownikiem że tak dobrze sobie tam radzi pewno główny zmywający
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-10-20, 13:41
aligator napisał/a:

Jestem głową rodziny która utrzymuje sam żona zajmuje się dzieckiem i tak zostawiam ich na 2 tygodnie kosztem godnego życia a nie jakiś śmiesznych ochłapów rozumie że każdy ma inne oczekiwania od życia i każdemu co innego daje szczzescie …ale mnie stać na skarpetki kino i restauracja z moją drugą połówką … nie wydaje więcej niż zarobię nie kupuję super auta do lansu .Od życia oczekuje spoooju i szczęścia oraz zdrowia mych bliskich w Polsce prowadziłem własną działalność przez 5 lat i nie miałem spokojnej głowy nawet przez miesiąc czułem się wykorzystywany w każdym zakładzie pracy więc szanujmy się … ale spoko skoro do Ciebie Polska to druga Irlandia baw się dobrze i bądź zdrowa
A apropo skarpetek jest takie powiedzenie jedni lubią zapach pomarańcz natomiast inni jak im nogi śmierdzą więc kwestia gustu :)co do kolegi z Niemiec to pewno musi być mocno wykwalifikowanym pracownikiem że tak dobrze sobie tam radzi pewno główny zmywający



No widzisz. A ja bym w życiu żony i dziecka nie zostawił na dwa tygodnie kosztem "godnego" życia.
Zapewniam Cię że nie śmierdzę i żyję dosyć godnie, ale oszczędnie. Może jeszcze 5 - 10 lat i wybuduję sam sobie dom za gotówkę dzięki czemu nie będę musiał wiązać się jakimiś umowami na pierdylion lat, gdzie raty na które się umawiam mogą ulec zmianie i w ogóle wszystko może ulegnąć zmianie, mój stan zdrowia, inflacja, koszta życia....

Uważam że cenniejsze jest żyć skromniej, ale razem. Patrząc jak brzdąc rośnie, bawiąc się z nim i spędzać każdą noc z własną kobietą we własnym łóżku.
Nigdy bym nie poświęcił swojego komfortu życiowego w zamian za trochę lepsze pieniądze bo po prostu nie są mi one do niczego potrzebne. Mam wszystko czego potrzebuję i nie martwię się o nic. Nawet jak z dnia na dzień stracę prace będę spał smacznie i spokojnie że żaden bank ani nikt niczego mi nie zabierze, bo wszystko co posiadam jest moje i tylko moje.
Ale rozumiem że każdy ma inne potrzeby oraz priorytety. Moimi są "żyć i być".

Co do wykorzystywania w zakładach pracy, tak, zgadzam się z tym. Też nie raz czułem się wykorzystywany, ale dzięki temu że jak już wspominałem nie kupuję rzeczy na które mnie nie stać, mogłem w dowolnej chwili powiedzieć w oczy kierownikowi że jest złamanym chujem i pedałem i żeby sam sobie zostawał na nadgodziny a jak mu się coś nie podoba to może mi już wysyłać wypowiedzenie pocztą
Nie musiałem i nie muszę pracować. Wystarczy że zarobię 100zł dziennie i wystarcza mi to na opłaty i jedzenie.
A 100zł dziennie można znaleźć "na ulicy"

PS. Kolega z niemiec jest takim samym szarakiem jak i ja w sumie to nawet zarabiamy podobnie. Z tą różnicą że on połowę zarobków oddaje bankom za rzeczy które sobie kupił a nie było go stać a ja te pieniądze wkładam do skarpety i je po prostu mam.

Polecam każdemu. Zero stresu. Mam ponad 30 lat a wyglądam na 20
Wystarczy przełączyć w główce guziczek "nie muszę tego mieć bo nie jest mi to potrzebne".
Zgłoś
Avatar
aligator 2024-10-20, 14:18 1
Pietrushka napisał/a:

No widzisz. A ja bym w życiu żony i dziecka nie zostawił na dwa tygodnie kosztem "godnego życia . Ja również byłem tego zdania i próbowałem z całych sił pracować na miejscu przez lata męcząc się z naszym systemem widocznie nie wiesz ile kosztuje utrzymanie rodziny w Polsce wiąże się to z nadgodzinami lub dwójką rodziców zmuszona jest do pracy a dziecko chowa się w przedszkolu i u niańki czy dziadków przerobiłem to na własnej skórze nie jest przyjemnie kiedy wracasz do domu styrany tak że nawet nie masz siły pobawić się z dzieciakiem … ja również jestem zwykłym fizycznym szarakiem ale pracuje w swoim fachu już dość długo i w Polsce moja praca jest strasznie niedoceniona patrząc na układ w jakim jestem więcej czasu spędzam z rodziną niż jak byłem na miejscu wiem jest to paradox ale niestety tak to wygląda a tak to co 2 tygodnie mam 3 tygodnie dla moich najbliższych .Zycze Ci abyś doszedł do swoich celów krok po kroku jak masz w planach ale jestem też po 30 i wiem że życie potrafi rozjebac plany w maras , nie napisałem że śmierdzisz czy nie dbasz o higienę chodziło o coś innego

Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-10-20, 16:08 1
@aligator

No masz rację, nie wiem ile kosztuje utrzymanie rodziny i dziecka bo jestem samotny, nie mam dzieci i martwię się tylko o swój tyłek. To też zasadniczo zmienia punkt widzenia.
Cieszę się że znalazłeś dobrą pracę i masz czas dla rodziny. Życzę Ci sukcesów, tak szczerze
Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2024-10-20, 16:58
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Nie ma się co nimi przejmować.
A Polska to wspaniały kraj wspaniałych ludzi, tylko nie mający szczęścia do sprzedajnych, słabych polityków.



A kto kurwa wybiera tego zjeba z Żoliborza albo chuja Tuska?
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-10-20, 17:00
koolowsky napisał/a:

A kto kurwa wybiera tego zjeba z Żoliborza albo chuja Tuska?



Na pewno nie ja.
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2024-10-20, 17:05
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Na pewno nie ja.



Jaki naród taki rząd.
Zgłoś
Avatar
WieszCo 2024-10-20, 17:42
Może zamiast równać do domu zacznijmy do góry? Wiadomo, gdzieś jest lepiej z ale w wielu miejscach jest lepiej.
Zgłoś
Avatar
marcin55 2024-10-21, 20:54
Birma ? pierwsze skojarzenie Rambo 4
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów