18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:18
🔥 Środkowy palec - teraz popularne
🔥 Macanie chleba w supermarkecie - teraz popularne
Avatar
Massivee 2011-06-21, 21:55 17
Dlaczego praktycznie to tylko sami czarni.
Nie staram się być rasistowski no ale kurwa same czarnuchy praktycznie. WTF ?
Zgłoś
Avatar
BylemSieWysrac 2011-06-21, 23:03 3
Kurwa czy tylko ja widze że tam nie ma ani jednego białego człowieka tylko same jebane czarnuchy ?

______________

"jeśli wsadzisz komuś palec w dupę , to masz palec w dupie i ktoś ma palec w dupie"
Zgłoś
Avatar
n................e 2011-06-22, 11:15 5
mateusos napisał/a:

Takie rzeczy tylko w USA



w afryce też są murzyni
Zgłoś
Avatar
S................i 2011-06-22, 12:07 2
Są rzeczy, które utwierdzają mnie w moich poglądach.
Zgłoś
Avatar
Vangee 2011-06-22, 14:14
@2 pierwsze posty
Widziałem też kogoś, kto wyglądał na meksykańca. Więc nie sami czarni.

A swoją drogą, dodatkowy sprzedawca i 2 dodatkowe strzelby chyba powinny załatwić problem.
Zgłoś
Avatar
wojtas696 2011-06-22, 17:28 2
no dobra mi dwa czarnuchy spieprzyły do reszty się nie przyznaje.
Zgłoś
Avatar
m4fiu 2011-06-22, 17:55
jak w naturalnym srodowisku - nakurwiaja plemieniem, stadem, gromada, banda... tylu naraz do siatki nie zlapiesz cwaniaczki
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2011-06-22, 18:03 1
Cieszę się, że w Polsce nie ma takich problemów. Nie jestem tu rasistowski, żółci jakoś takich akcji nie odwalają, prowadzę te swoje budy z żarciem, podają tam gołębie i koty, ale pracują na siebie. A czarni z USA? No kurwa, nie ma dnia, żeby na Sadolu nie pojawił się filmik jak czarni biją kogoś, okradają sklep itp.
Uhhh dobrze żyć w kraju zacofanym i zaściankowym. Przynajmniej jakaś cywilizacja się tu uchowała...

______________

“Lewicowość jest czymś w rodzaju fantazji masturbacyjnej, dla której świat faktów nie ma większego znaczenia” — George Orwell
Zgłoś
Avatar
white_rabit 2011-06-22, 20:11
też nie chcę wyjść na rasistę ale w Polsce zamiast murzynów są cyganie i czeczeńcy... jeden taki nakradnie dziennie tyle co 5 murzynów...
Zgłoś
Avatar
Vangee 2011-06-22, 20:27
@up
Stwierdzając fakty nie jest się rasistą.
Zgłoś
Avatar
Bonzokrator 2011-06-23, 13:58
Pierdolone czarnuchy maja juz nawet swoje taktyki na okradanie białych. Jebana ewolucja ..
Zgłoś
Avatar
groocha76 2011-06-25, 22:51
nie jestem rasistą ale wszystko co czarne powinno być jak asfalt-pod nogami
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów