18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:26
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:18
🔥 Środkowy palec - teraz popularne
🔥 Macanie chleba w supermarkecie - teraz popularne
Avatar
xMichaUx Dzisiaj 19:01 2
I jebany kredyciarz powinien dostać kopa na pizde i won!
Zgłoś
Avatar
donkapusta Dzisiaj 19:04 42
Kiedyś byłem w chyba w Auchan i gość gołą ręką brał mrożonki. Był z kobitą swoją. Nie zwróciła uwagi. Ja zwróciłem otrzymałem wiązankę mniej więcej treści "chcesz chuju w mordę?" Odpowiedziałem , że jeśli przez to przestanie być brudasem to mogę zaryzykować. Odszedł. mamrocząc pod nosem.
Możecie wierzyć lub nie, ale to autentyczna historia.
Zgłoś
Avatar
Riikko Dzisiaj 19:04 7
chyba mial niefajne doswiadczenia ze swoim dziadkiem za mlodego
Zgłoś
Avatar
mig1988 Dzisiaj 19:08 31
Towar macany, należy do Macanta XD
Zgłoś
Avatar
patmon Dzisiaj 19:15 6
Większość ludzi w sklepach właśnie tak się zachowuje, że musi " wymacać " albo wybrać z tyłu, bo to pierwsze jest nie dobre, to z tyłu lepsze, z samego spodu, komedia normalnie, ale weź zwrócić uwagę, że tak właśnie zachowują się ludzie na zakupach i pomijam już fakt sprawdzania daty na opakowaniu, bo to jest ważne w przypadku mięsa, jogurtu, ryby itd, ale grzebanie i szperanie przez stare baby normalnie mnie rozpierdala jak musi kopać jak dzika świnia w kasztanach żeby znaleźć najlepsze 😂
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra Dzisiaj 19:18 28
patmon napisał/a:

Większość ludzi w sklepach właśnie tak się zachowuje, że musi " wymacać " albo wybrać z tyłu, bo to pierwsze jest nie dobre, to z tyłu lepsze, z samego spodu, komedia normalnie, ale weź zwrócić uwagę, że tak właśnie zachowują się ludzie na zakupach i pomijam już fakt sprawdzania daty na opakowaniu, bo to jest ważne w przypadku mięsa, jogurtu, ryby itd, ale grzebanie i szperanie przez stare baby normalnie mnie rozpierdala jak musi kopać jak dzika świnia w kasztanach żeby znaleźć najlepsze 😂



Po to są folie i rękawiczki, wtedy może sobie macać. Takie bydło jak na filmie powinno być poddawane natychmiastowej eutanazji na miejscu przy pomocy pigułki 9mm, aplikowanej prosto do głowy.

______________

Musi to na Rusi, a w Polsce JAK-KTO-CHCE!!!
Zgłoś
Avatar
psyhepl Dzisiaj 19:19
W polsce w nie ma rękawiczek?
W UK mamy rękawiczki, ludzie ubierają je nawet jak nie macają
Zgłoś
Avatar
onucek Dzisiaj 19:20 13
Ustawka! Ale rola dziadka dobra.

[ Dodano: 2024-10-22, 19:21 ]
psyhepl napisał/a:

W polsce w nie ma rękawiczek?
W UK mamy rękawiczki, ludzie ubierają je nawet jak nie macają



Malpy teź ubierają rękawiczki na osrane paluchy, jak wynoszą bulki bez placenia, w tym uk?
Zgłoś
Avatar
donkapusta Dzisiaj 19:30 4
Mors_Nigra napisał/a:

Po to są folie i rękawiczki, wtedy może sobie macać. Takie bydło jak na filmie powinno być poddawane natychmiastowej eutanazji na miejscu przy pomocy pigułki 9mm, aplikowanej prosto do głowy.



Rękawiczki i folie są dla frajerów. Podobnie jak czerwone światło, ograniczenia prędkości czy spłuczka w toalecie.
Zgłoś
Avatar
Polak_mały Dzisiaj 19:30 5
Takie filmy powinni wrzucać bez cenzury, a sąd powinien odrzucać ewentualne skargi. Raz dwa by się ciota nauczyła zachowania w sklepie, jak jeden czy drugi pracodawca by go pogonił. Bohater do słabszego się spruł 😂
Zgłoś
Avatar
Geraldinio Dzisiaj 19:32 7
Chleb niekrojony (krojony jest we folii) i bułki kupuję wyłącznie w sobotę, jak mam wolne. Sklep od 6:00, więc kurwa wstaję o 5:30, żeby od 6:00 wejść przed starymi pierdolonymi moherami i wybrać świeże, nie macane pieczywo. Gdy tylko się spóźnię, już jakaś prukwa, która powinna o tej godzinie być na jakichś roratach w kościele, przebiera w koszyku z bułkami, jakby szukała tej jedynej, najwspanialszej bułki życia! Chuj, że 10 minut wcześniej się wysrała i nie umyła rąk. Raz nie wytrzymałem i taką zjebałem. Wciągnęła powietrze, aż zzieleniała, kurwa, myślę sobie: będzie reanimacja, spierdalam, ale w końcu wypluła, że ona się myje! co sobotę!! dzisiaj też będzie!!! i je tymi rencami! i nie choruje! i mam sobie iść bo milicję wezwie!

W tym miejscu muszę podziękować profesjonalnemu zachowaniu kierowniczki sklepu, która przeprosiła mnie, i grzecznie, acz stanowczo wyjaśniła starej kurwie, co zrobiła nie tak, bo nie wiem jakby to się skończyło.

______________

Nie oszukujmy się, mamy III WW.
Zgłoś
Avatar
maki1981 Dzisiaj 19:35 5
Kurwa, ale trzeba być zjebanym biedakiem, żeby kupować przemysłowe odmrażane pieczywo w takich miejscach zamiast w prawdziwej lokalnej piekarni. Sami sobie jesteście winni, że żrecie później macane osranymi rękoma...
Zgłoś
Avatar
szaman1991 Dzisiaj 19:39 4
lucas tvvvvvvvvvvvvvvvv
Zgłoś
Avatar
Zinou0 Dzisiaj 19:41 2
maki1981 napisał/a:

Kurwa, ale trzeba być zjebanym biedakiem, żeby kupować przemysłowe odmrażane pieczywo w takich miejscach zamiast w prawdziwej lokalnej piekarni. Sami sobie jesteście winni, że żrecie później macane osranymi rękoma...



Gorzej jak piekarz jest sadolem i wyciera dupę gołymi rękoma ,a potem te ręce w ciasto
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów