18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:18
🔥 Środkowy palec - teraz popularne
🔥 Macanie chleba w supermarkecie - teraz popularne
Avatar
darek1234 Wczoraj 19:41 2
Chleb macany, czy nie macany, ale w takich miejscach to syf na chemicznym dopingu
Zgłoś
Avatar
Mister_Klex Wczoraj 19:44 4
psyhepl napisał/a:

W polsce w nie ma rękawiczek?
W UK mamy rękawiczki, ludzie ubierają je nawet jak nie macają



ty mi tam nie pierdol, bo w uk macie islam
Zgłoś
Avatar
Jebadło Wczoraj 19:51
I dobrze. Trzeba wymacać porządnie brudnymi łapskami.
Zgłoś
Avatar
chorym Wczoraj 19:52 3
Mister_Klex napisał/a:

ty mi tam nie pierdol, bo w uk macie islam



Mordo w UK masz rekawiczki i szczypce co nie zmienia faktu ze wiekszosc ludzi i tak lapie pieczywa golymi lapami ktorymi dopiero co podlewali sobie odbyty, widzialem kurwa ostatnio malego hindusa co stal nad bulkami i na nie kurwa kichal od tamtej pory chodze do piekarni gdzie wszystko jest za szyba
Zgłoś
Avatar
Mister_Klex Wczoraj 19:56
chorym napisał/a:

Mordo w UK masz rekawiczki i szczypce co nie zmienia faktu ze wiekszosc ludzi i tak lapie pieczywa golymi lapami ktorymi dopiero co podlewali sobie odbyty, widzialem kurwa ostatnio malego hindusa co stal nad bulkami i na nie kurwa kichal od tamtej pory chodze do piekarni gdzie wszystko jest za szyba



Wiem kurwa, bo tam żyłem kilka lat w tym landzie obiecanym. Jak to sie mówi niektórzy sie nie chcą integrować z europejskimi bydlakami
Zgłoś
Avatar
Axd Wczoraj 19:57 3
maki1981 napisał/a:

Kurwa, ale trzeba być zjebanym biedakiem, żeby kupować przemysłowe odmrażane pieczywo w takich miejscach zamiast w prawdziwej lokalnej piekarni. Sami sobie jesteście winni, że żrecie później macane osranymi rękoma...



Słuchaj, to że ktoś kupuje to pieczywo nie jest niczym złym. Jeśli kogoś stać, to może sobie nawet z piekarni w Paryżu zamawiać codziennie świeże do domu. Chujowe jest to, że taki pacan nie potrafi się zachować.
Ktoś już o tym wspomniał w kom. że dla takich najlepszy jest lek 9x19 parabellum, bo zachowuje się jak ostatni patus i ktoś tylko z wyglądu przypominający człowieka
Zgłoś
Avatar
smc Wczoraj 20:02
A w co ręce powycierać?

Najlepiej w taki chleb, bo po warzywach mam potem klejące.
Zgłoś
Avatar
rafalxp Wczoraj 20:03 1
Tak samo jest z owocami np jabłka pazury odbite,bo czy twarde a może inne itd. ; brr
Zgłoś
Avatar
Aaltonen Wczoraj 20:47
Przecież to ustawka. Sprawdzają reakcje ludzi…
Zgłoś
Avatar
Maras0803 Wczoraj 20:49 1
maki1981 napisał/a:

Kurwa, ale trzeba być zjebanym biedakiem, żeby kupować przemysłowe odmrażane pieczywo w takich miejscach zamiast w prawdziwej lokalnej piekarni. Sami sobie jesteście winni, że żrecie później macane osranymi rękoma...



Kurwa, ale trzeba być zjebanym idiotą, żeby myśleć, że chleb z piekarni jest robiony w sterylnych warunkach. W Gdańsku jest znana i bardzo popularna piekarnia, gdzie piekarze z pieca chleb wypierdalają na podłogę, a o biegających szczurach nie wspomnę. I taki dzban jak ty wpierdala ten chleb z podłogi i śmieje się z innych... chuj cię obchodzi co kto i gdzie kupuje tępa szmato.
Zgłoś
Avatar
KORAS1982 Wczoraj 20:51 2
A najgorsze to se te kurwy co wbijają ujebane pazory w warzywa czy owoce i sprawdzają czy miękkie to samo z pieczywem i weź to kupuj z syfem z pod paznokci jakiegoś macacza
Zgłoś
Avatar
Keta271 Wczoraj 21:13
onucek napisał/a:

Ustawka! Ale rola dziadka dobra.
Malpy teź ubierają rękawiczki na osrane paluchy, jak wynoszą bulki bez placenia, w tym uk?



Zapomniałeś dodać "u was w UK"
Zgłoś
Avatar
MoonlightShadows Wczoraj 21:25
Przecie to jest jawna prowokacja na sriktoka
Zgłoś
Avatar
jazeck Wczoraj 21:26 2
Ostatnio widziałem jak typek winogrono wpierdolił w biedrze z pół kiści, aż go ekspedientka zjebała,a a żonusia obok, niby nie widziała.
Zgłoś
Avatar
mrdick Wczoraj 21:47 1
patmon napisał/a:

Większość ludzi w sklepach właśnie tak się zachowuje, że musi " wymacać " albo wybrać z tyłu, bo to pierwsze jest nie dobre, to z tyłu lepsze, z samego spodu, komedia normalnie, ale weź zwrócić uwagę, że tak właśnie zachowują się ludzie na zakupach i pomijam już fakt sprawdzania daty na opakowaniu, bo to jest ważne w przypadku mięsa, jogurtu, ryby itd, ale grzebanie i szperanie przez stare baby normalnie mnie rozpierdala jak musi kopać jak dzika świnia w kasztanach żeby znaleźć najlepsze 😂



Z tym macaniem masz rację, ale nie do końca. Ja ubieram rękawiczki najpierw i wtedy sprawdzam, a dlaczego? Czasami zostaną 2 chleby upieczone 6 h temu i zostaną dołożone świeże cieplutkie do tego samego kosza. Wiadomo, że chrupiący cieplutki lepszy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów