18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:18
🔥 Środkowy palec - teraz popularne
🔥 Macanie chleba w supermarkecie - teraz popularne
Avatar
Xevik20 Wczoraj 22:24 1
Dobra, ale teraz tak całkiem poważnie. Ja bym za to wprowadził karę śmierci . Jak ja tych brudnych kurew nienawidzę. Macają wszystko tymi brudny łapami. Ja niestety mam na tym punkcie pierdolca i dla nie jednego jestem jak wrzód na dupie. Często odwala mi do tego stopnia, że muszę zbyt często myć swoje łapy, ale to wina innych ludzi, których trzeba prawie siłą zmusić do umycia rąk po wejściu do mieszkania.

[ Dodano: 2024-10-22, 22:25 ]
maki1981 napisał/a:

Kurwa, ale trzeba być zjebanym biedakiem, żeby kupować przemysłowe odmrażane pieczywo w takich miejscach zamiast w prawdziwej lokalnej piekarni. Sami sobie jesteście winni, że żrecie później macane osranymi rękoma...


Ja polecam samemu robić pieczywo. Wcale tak dużo czasu nie zajmuje, a jak się człowiek nauczy, to ciężko znaleźć lepsze nawet w piekarniach.
Zgłoś
Avatar
lacrimal Wczoraj 22:25
Po huj macać świeży chleb kurwa, co to stejki żeby sprawdzać czy wysmażone ?
Pieczony chleb ma kurde twardą skórę potem pognieciony jak szmata leży i to juz niezależnie czy przez rękawicę czy bez.

Zjeby gniotą chleby !
Zgłoś
Avatar
Vi_Kikimora Wczoraj 23:00
IQ tego typa jest niższe od tego macanego chleba.....k**a,przy***ch*** itp Jedyną książkę co w życiu przeczytał to teletydzień a i tak się pewnie pogubił 💁
Zgłoś
Avatar
elim Wczoraj 23:02 1
donkapusta napisał/a:

Kiedyś byłem w chyba w Auchan i gość gołą ręką brał mrożonki. Był z kobitą swoją. Nie zwróciła uwagi. Ja zwróciłem otrzymałem wiązankę mniej więcej treści "chcesz chuju w mordę?" Odpowiedziałem , że jeśli przez to przestanie być brudasem to mogę zaryzykować. Odszedł. mamrocząc pod nosem.
Możecie wierzyć lub nie, ale to autentyczna historia.



Kiedyś jak był covid wchodzę do Auchana, na przodzie jest pieczywo, koleś wpada z synem (takim nastoletnim) i synuś do każdej komory wsadza łapę i maca bułki, jak to zobaczyłem to zjebałem gościa, a że jeszcze miałem na twarzy maseczkę (bo to było przy wejściu to tam ubierałem żeby cieć się nie czepiał, a później ściągałem) to dodatkowo zjebałem gościa że nie ma na twarzy maseczki i przez niego ludzie poumierają (choć sam zaraz po tym sam maseczkę ściągnąłem), gość wystraszony przeprosił i opieprzył synka żeby więcej tak nie macał bułek.
Zgłoś
Avatar
JanzDukli Wczoraj 23:10 1
mig1988 napisał/a:

Towar macany, należy do Macanta XD



Powiedział mig1988 wyjmując rękę z majtek zalanej w trupa baby lub innego żula.
Zgłoś
Avatar
smc 4 minuty temu
Wy naprawdę nie wiecie, co się działo w szalonych '90-tych...

Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów