18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
zatizdig 2013-03-30, 11:36
Genialne. Z gumką recepturką jest szybciej...
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-03-30, 14:06 3
Kapodaster w metalu. A to ci ciekawe. To chyba jakiś pedał metal. Pitu pitu a nie metal. WYPIERDALAĆ z takimi poradami. Nie jeden zuch wyskrobał by lepszy kapodaster z nie jednego patyka albo marchewki.
Zgłoś
Avatar
Grusiasiusia 2013-03-30, 15:11 4
"Wydałeś kasę na jabola więc nici z kapodastera? Nic bardziej mylnego!"
Zgłoś
Avatar
Gnoyek1990 2013-03-30, 20:47 5
SzronMieszkamWLodowce napisał/a:

Kapodaster w metalu. A to ci ciekawe. To chyba jakiś pedał metal. Pitu pitu a nie metal. WYPIERDALAĆ z takimi poradami. Nie jeden zuch wyskrobał by lepszy kapodaster z nie jednego patyka albo marchewki.



Fak myslalem ze wciskam cytuj a dałem ci przez przypadek piwo
które Ci sie nie należy.

Powiem Ci tak w dupie byłeś gówno widziałeś i gitary w łapie nie trzymałeś.

Oczywiście większość z kapo się gra utworów na gitarę klasyczną niż na metal ale i na utworach stricte metalowych ów kapodaster nie raz widziałem
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-03-30, 23:48 1
Gnoyek1990 napisał/a:



Fak myslalem ze wciskam cytuj a dałem ci przez przypadek piwo
które Ci sie nie należy.

Powiem Ci tak w dupie byłeś gówno widziałeś i gitary w łapie nie trzymałeś.

Oczywiście większość z kapo się gra utworów na gitarę klasyczną niż na metal ale i na utworach stricte metalowych ów kapodaster nie raz widziałem



Zacznę od GŁOŚNEGO : HAHAHAHAHAHAHAAHA!
Najebałeś się nie pisz, bo możesz robić z siebie większego śmiecia niż możesz być, oceniając osobę której nie znasz.
Gitkę w łapkach pierwszy raz miałem jakieś 23 lat temu. I to nie był tylko ostatni raz... JA Ci się "koleżanko" wydłubywać z mojej puszki się nie zamierzam.

I powiem Ci tyle. Że ja w dupie nie byłem [bo nigdy nie było to moim celem,marzeniem, nie będę tu Cię już więcej pod tym kątem CWELIŁ bo już sam to zrobiłeś.].

Wybacz ale nie zamierzam tłumaczyć się jakiemuś urażonemu "romanowi" ile wiem i jak się powinno grać "metalowe riffy".

A piwko postawiłeś PODPROGOWO! Po prostu sam wiedziałeś że Ci "do pierdole" piegów na cyce.
Zgłoś
Avatar
Gnoyek1990 2013-03-31, 1:43 2
hahah dopierdolić to możesz koledze kutasa do dupy palancie to po pierwsze a po drugie i tak nie zjedziesz mnie swoją mądrą gadką debilu... hf chujowych świąt
Zgłoś
Avatar
HUSARIAN1337 2013-03-31, 11:51 2
mówcie co chcecie za KSU piwo leci
Zgłoś
Avatar
.Piotrek 2013-03-31, 12:18
Sam używam na basie często kapo, normalnie stroje do A, a pare kawąłków gram w B, więc jest o wiele szybciej
Zgłoś
Avatar
hrabia9933 2013-03-31, 12:30
hahah kuzwa wczoraj szukalem kapo i nie znalazlem
Zgłoś
Avatar
slawek361 2013-03-31, 13:09
Nie rozumiem, ile to wydać 15, 20 pieniądzów na Capodastera z muzycznego .
Zgłoś
Avatar
~CanesPL 2013-03-31, 13:30 2
Nie mam długopisu, ale...
Zgłoś
Avatar
Gnoyek1990 2013-03-31, 13:46
u nas najtańsze kapo 30zł
Zgłoś
Avatar
brilcu 2013-03-31, 14:18 4
Landryn! Lepkie twe ciało! Landryn! Słodki twój zapach! Oto historia o tym jak Jolka przegrała zakład.
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-03-31, 14:22
Gnoyek1990 napisał/a:

hahah dopierdolić to możesz koledze kutasa do dupy palancie to po pierwsze a po drugie i tak nie zjedziesz mnie swoją mądrą gadką debilu... hf chujowych świąt



Spina poślada To lubię. hehe. Lubisz to !

A tak na poważnie, to aż tak bardzo Ci te piegi na cycach przeszkadzają?
Może wykorzystaj przybory które już zgromadziłeś do zrobienia kapo. Markera wsadź pomiędzy cyce, zaciśnij a sznurówkę zawiąż na wentylach, tak żeby zostało po 15cm. A teraz z tych piętnastocentymertowych kawałków zrób kokardki Na święta będziesz jak znalazł.

Prośba żebyś już nie sapał bo się spocisz grubasku

Po prostu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie