18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
przemoc239 2012-07-13, 21:16
@up Fucking true :/
Ale że pada rozjebał.. No mi by szkoda było
Zgłoś
Avatar
slannesh 2012-07-13, 21:33
Zal mi kolesia grającego w to z botami zamiast multi
Zgłoś
Avatar
krzeminiak 2012-07-13, 23:01 1
Już hejtują dzieci, którym rodzice nie zakupili konsoli.
Żałośni jesteście. Po miesiącu grania na padzie lepiej się celuje niż myszką, no ale przecież tyle tutaj jest znawców....
Zgłoś
Avatar
shogo 2012-07-13, 23:56 1
pogrywałem na xboxie 1 w hallo 1 ,2 farcry csa itp wtedy już dało się nieźle pograć na padzie szału nie było ale teraz pady są lepiej wykonane.

ps: są już klawiatury z myszkami do konsol dla znawców ;]
Zgłoś
Avatar
HEILicopter 2012-07-14, 0:08 1
mare30ks napisał/a:

jak mozna grac w strzelanki na padzie...



Wszyscy co nigdy nie mieli stycznosci z wygodnym padem od Xbox'a np zadaja sobie to pytanie. Powiem krotko - gra sie zajebiscie. Powinniscie sprobowac zamiast pierdolic.
Zgłoś
Avatar
zeetox 2012-07-14, 0:53
mare30ks napisał/a:

jak mozna grac w strzelanki na padzie...



Tak samo jak nosić okulary przeciwsłoneczne w kostnicy.
Zgłoś
Avatar
Gacek2426 2012-07-14, 0:53
A na czym ma kurwa grac jak nie na padzie ? Na klawiaturze kurwa ?
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2012-07-14, 1:53
@up na myszce ewentualnie tępy chuju..
Zgłoś
Avatar
hardbot 2012-07-14, 4:52
mare30ks napisał/a:

jak mozna grac w strzelanki na padzie...


Jak można jeździć samochodem na rowerze...
Zgłoś
Avatar
pentak 2012-07-14, 7:15
FryzjerZG napisał/a:

zauwazylem ze UK wszyscy co maja konsole graja w strzelanki, no trzeba byc pierdolnietym niezle. Probowalem w kilka i jest kompletna kicha, mozna poprostu kurwicy dostac. Konsole sa do wyscigow i pilek noznych. Czasem jakies przygodowki dla mlodszych. Niewyobrazam sobie grac w call of duty na ixie czy PS, masakra jakas...



Spróbuj na pegasusie tam był pistolet;]
Zgłoś
Avatar
n................h 2012-07-14, 9:42
Po co trollować brata konsolowca? Nie lepiej samego konsolowca?
Zgłoś
Avatar
meme18 2012-07-14, 11:37
mare30ks napisał/a:

jak mozna grac w strzelanki na padzie...



Jak można nie umieć grać w strzelanki na padzie...
Zgłoś
Avatar
o................n 2012-07-14, 14:11
Adyrian napisał/a:



Te "upośledzone pizdy" potrafią grać na tym i na tym natomiast ty tylko na kompie ,myszką - i kto tu jest upośledzony ?

Gram na obu i na padzie gra się o wiele wygodniej - kładziesz się , siadasz , możesz grać w jakiejkolwiek pozycji ,a nie zgarbiony przed klawiaturą i myszką ale z kolei na pc gra się o wiele .. dokładniej ? Myszka jest bardziej dokładna i przez to rozgrywka się trochę różni ale ludzie , to ,że czegoś nie potraficie nie znaczy ,że jesteście pępkami świata .



Bitch please! Granie na konsoli nie jest żadnym wyzwaniem (i nie może być, bo inaczej by to nie przeszło). To, że narzekam nie oznacza, że nie potrafię. Opowiem Ci pewną historyjkę:

Dawno temu Micro$oft chciał połączyć X360 i PC, żeby bracia konsolowcy i pecetowcy mogli sobie nawzajem łby upierdalać. Niestety, mimo, że w drużynie X360 byli progejmerzy, a w PC jakieś leszcze z łapanki, to zwyciężali najczęściej pecetowcy. A to dlatego, że reakcja na X360 jest wolniejsza. Jak postarasz się, to znajdziesz bardziej szczegółową opowieść o tym eksperymencie.

Na dodatek nie chcę przypominać, ale to przez konsole pojawiło się chowanie się za ścianą i strzał na oślep ala Gears of War. Na pecetach ludzie sobie świetnie radzili bez tego ficzera.

Miałem osobiście PS3 i X360 Slim. Co do gier arcadowych i sportowych, to rzeczywiście gra się lepiej, ale w FPS więcej zdziałasz na PC. Na dodatek jak ma się laptopa (G74SX po tej stronie) to stwierdzenie " kładę się i gram" nie jest wcale obce (ale wymaga trochę wprawy)...
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2012-07-14, 15:07
@up no chybaze konsolowcom wkoncu uaktywnia funkcje 100% autocelowania, tak jak niektore boty w starych queakach
wtedy moga sobei biegac po mapie i tylko wciskac spust
Zgłoś
Avatar
ravvar 2012-07-16, 21:37
mare30ks napisał/a:

jak mozna grac w strzelanki na padzie...


Tak samo jak można grać w wyścigi na klawirze...
Zgłoś