18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2015-12-18, 8:15
Antoni coś wcześnie kolędować zaczął.
Zgłoś
Avatar
maxximal 2015-12-18, 8:18 1
No jak nie wiadomo, jak wyraźnie jest napisane "podejrzenie o szpiegostwo na rzecz USraela"
Zgłoś
Avatar
C................s 2015-12-18, 8:19
Cytat:

Tydzień temu Radio Zet informowało, że szef powstającego Centrum Kontrwywiadu NATO jest podejrzewany o szpiegostwo na rzecz Amerykanów. Jak dowiedzieli się nieoficjalnie dziennikarze śledczy radia, to właśnie rzekome ujawnianie poufnych informacji Stanom Zjednoczonym było podstawą do zawieszenia certyfikatu bezpieczeństwa pułkownikowi Krzysztofowi Duszy.



Wystarczy doczytać do końca. Nie wszedł tam Macierewicz tylko jego podwładni, nawet tytułu nie przeczytałeś. A jeśli naprawdę przyłapano szpiega naszych "sojuszników" z USA to bardzo dobrze że to zrobili. Macierewicza jakoś strawić nie mogę ale Twój temat jakiś taki z dupy, co by tylko się przyczepić.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2015-12-18, 8:24
Up

wcześniej nie było informacji pod zdjęciem... napisali tylko, że weszli i chuj wie po co... tak czy owak o 1:30 spodziewali się agenta tam zastać...?
Zgłoś
Avatar
C................s 2015-12-18, 8:38
Raczej dowodów ale co ja tam mogę wiedzieć.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2015-12-18, 8:51
Up

tydzień czasu miał na zatarcie dowodów, z pewnością niczym w latach 60tych był to cały stos papierów i mikrofilmów, które nasz dzielny Antoni pokaże na koferencji a nie dawno wyczyszczony laptop. W końcu wywiad USA to sami debile
Zgłoś
Avatar
krubs1 2015-12-18, 9:38
@Arkadyjczyk
To nie jest na siłę, ot tak żeby się przyczepić. temat jest mi bliski i widzę co się dzieje, wojsko jest całkowicie rozregulowywane, destabilizacja totalna... przypomina mi to mocno nomenklature PRLowską...niestety.
Wszystkich w koło wyzywają od komuchów, za komuny najmniej robili, teraz ich działania przypominają to co się działo za komuny... a na domiar jakby celowo osłabiają wschodnią granicę...paradoksów od chuja.
Zgłoś
Avatar
s................s 2015-12-18, 11:41 1
Pod osłoną nocy. Stalinowskie metody. Uczą się od mistrzów!

Nie wiem czy ten kraj przetrwa do następnych wyborów.
Zgłoś