18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Avatar
s................s 2017-11-15, 18:31 10
dobrze że to katolicy i wierza w najświędsza panienkę bozie i inne bożki jak jany pawły a nie ci ciemni muzłumanie co uważają że kobieta jest głupsza od mezczyny i nie powinna miec równych praw bo to przecież zupelnie niezgodne z faktami prawda ?
Zgłoś
Avatar
P................� 2017-11-15, 20:42 16
@up jak ja nie cierpię jak ktoś na siłę chce się przyjebać, czy na nagraniu wspominano że są katoliczkami? Może widziałeś że mają krzyżyk, albo drogę krzyżową popierdalającą w tle? Możliwe że mi coś umknęło więc daj znać co skłoniło cie do myślenia że to katoliczki, a przy okazji sugeruję wybrać się na jakiś kurs ortograficzny.

Ksiądz cie molestował w dzieciństwie czy co?
Zgłoś
Avatar
biala20 2017-11-15, 20:42 6
shokobons napisał/a:

dobrze że to katolicy i wierza w najświędsza panienkę bozie i inne bożki jak jany pawły a nie ci ciemni muzłumanie co uważają że kobieta jest głupsza od mezczyny i nie powinna miec równych praw bo to przecież zupelnie niezgodne z faktami prawda ?


Pojebało cię, zasrańcu, czy jak?! Gdzie ty tu mężczyznę widzisz?! Kobiety sobie dyskutują, a ty ryja wsadzasz, gdzie cię nie pytają!
Zgłoś
Avatar
S................n 2017-11-15, 21:00
Dałem chujkowi (shokobons) piwo przez pomyłkę, chciałem go zacytować i wdedptać argumentami typu: "a teraz pokaż mamie co tam nabazgrałeś" ale to bezcelowe.
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-11-15, 21:19 4
PalonyPaznokieć,

Ameryka łacińska/Południowa. Tam są sami katolicy. W końcu w Rio de Janero stoi statua jezusa, a nie Mahometa.
Zgłoś
Avatar
Kesmin 2017-11-15, 21:40
Tak samo jak w Polsce ..... Kurwa to czemu ja nie jestem Oo ?
Zgłoś
Avatar
P................� 2017-11-15, 21:44 4
AleDlaczego napisał/a:

PalonyPaznokieć,

Ameryka łacińska/Południowa. Tam są sami katolicy. W końcu w Rio de Janero stoi statua jezusa, a nie Mahometa.



Ta w Polsce też są sami kato... o kurwa wait, ja przecież nie jestem a wyraźnie mam napisane w dowodzie "Rzeczpospolita Polska"
W Iranie są sami muzułmanie, w Chinach sami ateiści a wszyscy Amerykanie to grubasy. Ze stereotypami życie jest łatwiejsze
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-11-15, 21:48
PalonyPaznokieć,

to mieszkasz w polsce i nie jesteś katolikiem? Co tu robisz lewackie ścierwo?
Zgłoś
Avatar
P................� 2017-11-15, 22:04 1
AleDlaczego napisał/a:

PalonyPaznokieć,

to mieszkasz w polsce i nie jesteś katolikiem? Co tu robisz lewackie ścierwo?



Kurwa jak gadam z takimi osobnikami jak ty to sam się nad tym zastanawiam
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-11-15, 22:07
PalonyPaznokieć,

won z polski na zachod jak ci krzyżyk śmierdzi lewacki śmieciu. jedź do francji, tam są twoi.
Zgłoś
Avatar
parolpl 2017-11-15, 22:17
Za mało kasy z dawania dupy do domu przyniosła.
Zgłoś
Avatar
gieno1 2017-11-15, 23:05
Matka by tak nie zrobiła co innego maDka
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-11-15, 23:53 1
pewnie stara ma problem psychiczny z przekwitaniem, a młoda ma zbyt długie i gęste włosy,
normalka wśród kobiet
Zgłoś
Avatar
omm80 2017-11-16, 0:44
czyly, żeby narobić "siary" swojemu dzieciakowi wystarczy najebać mu przy ludziach bo i tak wszyscy nagrywają
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie