18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:37
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Ciepły dzień, niebo bezchmurne - idealna pogoda na festyn i przejażdżkę rowerem. Impreza się udała, czas wracać do domu. Wybrałem drogę naokoło jadąc przez las szlakiem rowerowym. Mijam tłumy ludzi jadących, idących, dzieci, rodzice - nic szczególnego, sielanka. Przede mną pojawia się grupa 3 chłopaków. Zwalniam, na mój widok ustępują mi miejsca - mijając ich zdążyłem tylko obrócić głowę, kiedy zobaczyłem lecącą dłoń w stronę mojej twarzy. Nagłe hamowanie, okulary przeciwsłoneczne na ziemi... I dialog:

Ja: Pojebało cię?
Odpowiedź: Zajechałeś mi drogę Ty chuju...

Nie czekając zadzwoniłem pod dziewiątki, opisałem całe zdarzenie. Radiowóz podjechał, zgarnął nastolatków - 14 lat!
Przy jednym z nich znaleziono wódkę. Spisali ich, agresora zabrali do matki, a resztę puścili. Dodam, że zeznawali przeciwko mnie, podobno przejechałem jednemu z nich po nodze. Oczywiście policja uznała wersję prawdziwą, czyli moją.

Przez 2 miesiące pracowałem i jeździłem tymi drogami. Poświęcałem swoje życie ratując innych, jako ratownik WOPR, a na koniec sezonu dostałem taki "prezent". Wiem, mogłem im wpierdolić, ale nie jesteśmy w Rosji, a szkoda...
Zgłoś
Avatar
kisiel231 2013-09-07, 22:34 2
Zajebane z piekielnych. Czytałem to pół godziny temu. Dodałeś tylko ostatnie zdanie... złodzieju

Ach, byłbym zapomniał, sto czarnych kutasów ci w dupę.
Zgłoś
Avatar
danon1906 2013-09-07, 22:44 2
Ty konfidencie! ;x
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-09-07, 22:51 7
zszokowany tym tematem postanowiłem do mojego znajomego zadzwonić, Putinek już zapierdala do 14 latka

Zgłoś
Avatar
demz 2013-09-07, 22:52 2
Jeśli zadzwoniłeś pod dziewiątki, to dodzwoniłeś się na pogotowie. W tym poście wszystko jest nie tak. No i dostać w pysk od 14-latka i poskarżyć się policji. Sadol jak chuj.
Zgłoś
Avatar
MetaIurg 2013-09-07, 22:56
lepiej było wpierdolić, teraz JP100% będzie się chwalił jak to go psy nie zgarneły, jaki to on kozak, i jebać konfidentów. Jakbyś mu wpierdolił to by inaczej śpiewał a raczej jego rodzice czyli że policji nie mam tam gdzie powinna być, że teraz przez tuska na biedne dzieci sie napada itd.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-09-07, 22:58
Ciekawe co tacy policjanci sobie myślą jak spisują zeznania. Mówią: tak proszę pana, zajmiemy się nimi. Myślą: ja pierdolę kolejna cipa która sobie nie potrafi dać rady z niczym.
Zgłoś
Avatar
typo 2013-09-07, 23:12 1
Haha, uwielbiam takich kozaków. Ostatnio dwóch takich jełopów na przystanku się kłóciło:

- ale o co chodzi
- jak to kurwa o co?! kurwa o to... że ci zaraz wyjebie

No i jebnął. Ale ten pierwszy
Zgłoś
Avatar
Zielonek92 2013-09-07, 23:33 1
hehe przez przypadek tytuł przeczytałem "Jak można dostać w twarz rowerem" xD Przeczytałem post i się zdziwiłem o_0
Zgłoś
Avatar
DMN 2013-09-08, 0:06
ostatni napisał/a:

Nie wiem na ile ta historia jest prawdziwa, ale najbardziej wkurwia mnie to jebane pokolenie gimbów JP100%, którego przedstawiciele wystąpili w temacie i udzielają się również w komentarzach. Pamiętam czasy mojej gimbazy, to były pierwsze roczniki po utworzeniu tego gówna i było też trochę takich debili, dzisiaj zamiatają ulice. Niestety to co się dzieje dzisiaj to jest kurwa jakieś nieporozumienie. Rok temu jechałem pociągiem, gnoje wracały z jakiegoś obozu, mieli zarezerwowane przedziały, a ludzie tłoczyli się na korytarzu. Chuj tam ze mną, chuj z tym, że osoby starsze musiały stać kilka godzin, to jeszcze nic. Gnoje naśmiewali się z ludzi, pokazywali dupy przez szybę, wyzywali, wyskakiwali i opluwali tych którzy stali tyłem. Gdyby to była jakaś Rosja to ludzie by ich zlinczowali, a tutaj takiego gnoja nie wolno ruszyć, wychowawca chuja może im zrobić i pozostaje czekać aż ścierwo za 5 lat wyląduje na zmywaku w Londynie. W moim odczuciu jebany cygan jest bardziej wartościową jednostką niż przeciętny gimbus. Dlatego wszystkich tutaj piszących o frajerach i donoszeniu proszę, wypierdalajcie, bo psujecie tylko nerwy cywilizowanym ludziom, a i tak skończycie jako plebs.


Znam sporo gimbów z tego pokolenia jp 100% i gdyby
byli świadkami zajścia jakie opisałeś, to te gnojki nadal by pluły, ale własnymi zębami... A Ty patrzyłeś na to wszystko jak pizda. Brawo dla Ciebie, bohaterze. Teraz na pewno nie czujesz się jak plebs, pierdolona elita narodu, co? Czujesz się od nich lepszy bo masz wykształcenie, a gdzie Twój honor? Wzrok na buciki jak mijasz czternastolatków.
Zgłoś
Avatar
FrasQs 2013-09-08, 0:10 7
Lepiej nie planuj mieć w przyszłosci dzieci bo jak młody sie nauczy chodzic to ci pluszakami napierdoli i na OIOMie wylądujesz
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-09-08, 0:32 2
Cytat:

Znam sporo gimbów z tego pokolenia jp 100% i gdyby
byli świadkami zajścia jakie opisałeś, to te gnojki nadal by pluły, ale własnymi zębami... A Ty patrzyłeś na to wszystko jak p*zda. Brawo dla Ciebie, bohaterze. Teraz na pewno nie czujesz się jak plebs, pie**olona elita narodu, co? Czujesz się od nich lepszy bo masz wykształcenie, a gdzie Twój honor? Wzrok na buciki jak mijasz czternastolatków.



Na mnie nie pluli, bo miałem to szczęście, że stałem przy kiblu przed wejściem do korytarza i oglądałem wszystko przez te szklane drzwi. Jedyny kontakt jaki z nimi miałem to gdy szli do kibla na fajkę, ale nie było problemów, bo mam aparycję...powiedzmy boksera, tyle że nos cały i nierozbity pysk.

Napisałem, że miałem szczęście, bo jakby któryś na mnie splunął mógłbym się nie opanować i gnój spędziłby dobry tydzień na chirurgii albo oiomie, a ja miałbym kurewskie kłopoty, bo to dzieciaki z jednej klasy, które łgałyby jak z nut, rodzice chcieliby mnie wykończyć by pomścić swojego aniołka, świadków musiałbym szukać po całej Polsce, a prawo mamy takie, a nie inne...

Dlatego nie dziwie się nauczycielom, których trafia szlag albo puszczają nerwy. Taka mała kurwa powinna dostać prewencyjny wpierdol jak tylko zapyskuje i jeszcze grzywna dla rodziców tak w wysokości ich miesięcznej pensji, żeby gnojowi poprawili jak wróci do domu.

I jeszcze jedno, nie boje się gimbusów i innych gnoi, raczej czuję obrzydzenie i omijam, bo gównem można się tylko pobrudzić.

Wiem, że chciałeś mi pojechać jako przekozak, być może gimnazjalista. Dorośniesz, to zrozumiesz dlaczego w pewnym momencie ludzie są segregowani przez samo społeczeństwo, są dzielnice bogatych, średniaków i biednych, starszych darzy się szacunkiem, menelami gardzi. A taki gimbus to tylko błąd systemu, który sam się rozwiąże i nie warto reagować. Nie takich świat już nosił, a potem zostawało im biedowanie na zasiłku czy jebanie w kakao w przyciasnej celi. Powodzenia pojebanym gimbom, będzie im bardzo potrzebne
Zgłoś
Avatar
swieca 2013-09-08, 1:14
Śmierć konfidentom...
Zgłoś
Avatar
Keepo 2013-09-08, 2:55
Mega pizda z Ciebie...
Zgłoś
Avatar
Xesis 2013-09-08, 5:55
znajdź go
wjeb mu
wrzuć materiał
Zgłoś
Avatar
Perhydrol 2013-09-08, 7:06
viszti108 napisał/a:

Zamiast wstawić filmik jak napierdala 14latków to pisze takie teksty.

Pls:
Ukrzyżujcie mnie
Spalcie mnie
Sprzedajcie na złomie gwoździe
Wypijcie za moje zdrowie
AVE


Jak sprzedamy gwoździe, to nie będzie czym zamknąć trumny.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie