18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
Ciepły dzień, niebo bezchmurne - idealna pogoda na festyn i przejażdżkę rowerem. Impreza się udała, czas wracać do domu. Wybrałem drogę naokoło jadąc przez las szlakiem rowerowym. Mijam tłumy ludzi jadących, idących, dzieci, rodzice - nic szczególnego, sielanka. Przede mną pojawia się grupa 3 chłopaków. Zwalniam, na mój widok ustępują mi miejsca - mijając ich zdążyłem tylko obrócić głowę, kiedy zobaczyłem lecącą dłoń w stronę mojej twarzy. Nagłe hamowanie, okulary przeciwsłoneczne na ziemi... I dialog:

Ja: Pojebało cię?
Odpowiedź: Zajechałeś mi drogę Ty chuju...

Nie czekając zadzwoniłem pod dziewiątki, opisałem całe zdarzenie. Radiowóz podjechał, zgarnął nastolatków - 14 lat!
Przy jednym z nich znaleziono wódkę. Spisali ich, agresora zabrali do matki, a resztę puścili. Dodam, że zeznawali przeciwko mnie, podobno przejechałem jednemu z nich po nodze. Oczywiście policja uznała wersję prawdziwą, czyli moją.

Przez 2 miesiące pracowałem i jeździłem tymi drogami. Poświęcałem swoje życie ratując innych, jako ratownik WOPR, a na koniec sezonu dostałem taki "prezent". Wiem, mogłem im wpierdolić, ale nie jesteśmy w Rosji, a szkoda...
Zgłoś
Avatar
Lolo18 2013-09-08, 8:39
Leszcz z Ciebie.
Zgłoś
Avatar
pheterh001 2013-09-08, 10:00
Za dużo oglądania polsatowskich shitów, no albo jesteś pizdą.
Zgłoś
Avatar
Dziamian 2013-09-08, 10:10 1
weź się z takimi targaj czasami myślę że to dobry sposób, by się z gównem nie szamotać i tyle, ale z drugiej strony, wjeba 14to latkowi dać nie trudno
Zgłoś
Avatar
K................z 2013-09-08, 10:17 2
Pier*olicie że leszcz. Jakby im wypier*olił to by była afera że pobił dzieci, pewnie by go wy*ebali z roboty, a w papiery miał by wpisane KARANY i koniec z marzeniami o robocie. Złamałbys takiemu ścierwu szczęke, wybił zęby i płaciłbyś grubą kase. Jeszcze by sie okazało ze swiadkowie widzieli jak sie na nich rzuciłes ale nie widzieli jak dostałes w ryj od nich.

Takie z was kozaki a o takim szczególe nie pomysleliscie. Moim zdaniem lepiej zadzwonic na pały i własnie skoro wóde znalezli to moze gnoje będą miały problemy.

Jedziecie po nim a sami nawet na policje byscie pewnie nie zadzwonili tylko spier*olili. Zastanówcie sie w jakim kraju zyjemy. Tu nie ma mozliwosci obrony własnej.
Zgłoś
Avatar
białywęgorz 2013-09-08, 10:39 1
A ja piwo dam, bo z tymi gówniarzami to chuj wie jak jest. Jak jebniesz to problem, jak on ci jebniesz a ty nie jebniesz - to wstyd. Jebana patologia...
Zgłoś
Avatar
Lang 2013-09-08, 10:59 2
Dobrze zrobił, bić czternastolatków przy świadkach to jak ruchać czternastolatkę przy świadkach - może i przyjemne, ale konsekwencje mogą być opłakane...
Zgłoś
Avatar
czarkowskY 2013-09-08, 11:29
ostatni napisał/a:

Nie wiem na ile ta historia jest prawdziwa, ale najbardziej wkurwia mnie to jebane pokolenie gimbów JP100%, którego przedstawiciele wystąpili w temacie i udzielają się również w komentarzach. Pamiętam czasy mojej gimbazy, to były pierwsze roczniki po utworzeniu tego gówna i było też trochę takich debili, dzisiaj zamiatają ulice. Niestety to co się dzieje dzisiaj to jest kurwa jakieś nieporozumienie. Rok temu jechałem pociągiem, gnoje wracały z jakiegoś obozu, mieli zarezerwowane przedziały, a ludzie tłoczyli się na korytarzu. Chuj tam ze mną, chuj z tym, że osoby starsze musiały stać kilka godzin, to jeszcze nic. Gnoje naśmiewali się z ludzi, pokazywali dupy przez szybę, wyzywali, wyskakiwali i opluwali tych którzy stali tyłem. Gdyby to była jakaś Rosja to ludzie by ich zlinczowali, a tutaj takiego gnoja nie wolno ruszyć, wychowawca chuja może im zrobić i pozostaje czekać aż ścierwo za 5 lat wyląduje na zmywaku w Londynie. W moim odczuciu jebany cygan jest bardziej wartościową jednostką niż przeciętny gimbus. Dlatego wszystkich tutaj piszących o frajerach i donoszeniu proszę, wypierdalajcie, bo psujecie tylko nerwy cywilizowanym ludziom, a i tak skończycie jako plebs.



Wyczuwam ból pały że ten "plebs" z Londynu zarabia więcej niż ty-pseudo cywilizowany frajer donosiciel. Jak tak szanujesz cyganów to sam wypier... do taborów kuhwa.
Zgłoś
Avatar
N................a 2013-09-08, 12:08 2
O widać że w komentarzach całe gimnazjum się zjechało pierdolący o honorze i robiący nagonkę na autora jaki to on leszcz i konfident bo im nie wyjebał i na policję zadzwonił. Pomyślcie logicznie drogie dzieci że jak by im wyjebał to konsekwencje były by tragiczne, moim zdaniem lepiej mieć już ten wstyd i ujmę na honorze niż odsiadywać wyrok w pierdlu lub płacić wysoką grzywnę. A ta cała patologia rodem z gimnazjum do utylizacji, teraz gówniarze będą się chwaliły jak to ich psy nie zgarnęły i jakie to one są wielkie JP.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-09-08, 12:36 4
Przecież tu się udziela właśnie taka jebana 14-letnia dzieciarnia, która jeszcze nie wie, że w dorosłym życiu wygrywa ten, kto dłużej zachowa spokój i zdrowy rozsądek, a w kraju tak pojebanym jak Polska trzeba się podwójnie pilnować. Jakby im wpierdolił miałby nasrane w papierach do końca życia, bo pierwsze co taki gimbus by zrobił to bieg z płaczem do mamy i na policję. Zrozumcie kurwy, że kolega jest pełnoletni, i nie może sobie pozwolić na bójki. To nie tak jak u was, że dwa pryszczate gnoje strzelą sobie po liściu i dostaną uwagę do dzienniczka. Niestety będzie tylko gorzej, bo rudy skurwiel z ekipą rozwala program nauczania i z roku na rok gimby będą jeszcze głupsze.
Zgłoś
Avatar
DrAres 2013-09-08, 14:45 1
Ja pierdole. Czytam te komentarze i zdaje mi się, że ci którzy nazywają gościa leszczem to chyba jebane gnojki które jeszcze nie doświadczyły życia. Jebnie takiemu chujkowi i co? Założą mu sprawę w sądzie wy jebane matoły. Mój kolega był w identycznej sytuacji. Zaczepiło go troje takich śmieciów żeby dał im po fajce. Ten im nie dał bo stwierdził że małoletni, no to gimbusek (chyba był podchmielony, bo normalny by takiemu gościowi nie podskoczył) zajebał mu w pysk. No to koledze puściły nerwy i też mu przypierdolił. Efekt? Złamał gnojowi szczękę i wybił trzy zęby. Bonusowo sprawa w sądzie o pobicie (w toku) i musi zapłacić za implanty temu chujowi. Odpowiedzcie sobie sami czy wato było.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-09-08, 15:44
DrAres napisał/a:

Ja pie**ole. Czytam te komentarze i zdaje mi się, że ci którzy nazywają gościa leszczem to chyba j***ne gnojki które jeszcze nie doświadczyły życia. Jebnie takiemu ch*jkowi i co? Założą mu sprawę w sądzie wy j***ne matoły. Mój kolega był w identycznej sytuacji. Zaczepiło go troje takich śmieciów żeby dał im po fajce. Ten im nie dał bo stwierdził że małoletni, no to gimbusek (chyba był podchmielony, bo normalny by takiemu gościowi nie podskoczył) zaj***ł mu w pysk. No to koledze puściły nerwy i też mu przypie**olił. Efekt? Złamał gnojowi szczękę i wybił trzy zęby. Bonusowo sprawa w sądzie o pobicie (w toku) i musi zapłacić za implanty temu ch*jowi. Odpowiedzcie sobie sami czy wato było.



A że gimbów było 3 bo mocni są tylko w kupie to kolega ma przejebane, bo teraz będą łgać przed sądem. Dodatkowo jeden mocno ucierpiał co od razu stawia go w roli ofiary i niewinnego biedactwa. 15 kafli za implanty, chuj wie jaki wyrok i jeszcze odszkodowanie. Współczuję. Państwo prawo pełną gębą.
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-09-08, 16:43
Mnie osobiście rozpierdoliły gimbusy jak byłem na urlopie. Wracam z kolegami z pewnej knajpy, gdzieś około 3, i widzimy 4 gimbusów, 2 z nich miało koszulki z napisem 'jestem przyszłością narodu'. Bez komentarza.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-09-08, 17:27 1
no niestety są przyszłością tego narodu, a przyszłość nie musi być przecież wesoła...
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-09-08, 19:24
Ale to nie jest tylko wina rządu i edukacji. A rodzice? Kto normalny pozwala chodzić dzieciakowi po mieście, które jest najebane?! Pamiętam, że jak matka mnie puściła na sylwestra to już był sukces. Teraz to, co tydzień są 'melanże' i jaranie zioła.

Co do przyszłości. Jak sobie wyobrażacie wojsko, politykę albo inne ważne funkcje za 10-15 lat? Przecież to będzie kurwa masakra.
Zgłoś
Avatar
krzysiek0909 2013-09-08, 22:01
Trzeba było im wpierdolić, a nie krawężnikiem się wysługiwać. Nieładnie:)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie