18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Ciepły dzień, niebo bezchmurne - idealna pogoda na festyn i przejażdżkę rowerem. Impreza się udała, czas wracać do domu. Wybrałem drogę naokoło jadąc przez las szlakiem rowerowym. Mijam tłumy ludzi jadących, idących, dzieci, rodzice - nic szczególnego, sielanka. Przede mną pojawia się grupa 3 chłopaków. Zwalniam, na mój widok ustępują mi miejsca - mijając ich zdążyłem tylko obrócić głowę, kiedy zobaczyłem lecącą dłoń w stronę mojej twarzy. Nagłe hamowanie, okulary przeciwsłoneczne na ziemi... I dialog:

Ja: Pojebało cię?
Odpowiedź: Zajechałeś mi drogę Ty chuju...

Nie czekając zadzwoniłem pod dziewiątki, opisałem całe zdarzenie. Radiowóz podjechał, zgarnął nastolatków - 14 lat!
Przy jednym z nich znaleziono wódkę. Spisali ich, agresora zabrali do matki, a resztę puścili. Dodam, że zeznawali przeciwko mnie, podobno przejechałem jednemu z nich po nodze. Oczywiście policja uznała wersję prawdziwą, czyli moją.

Przez 2 miesiące pracowałem i jeździłem tymi drogami. Poświęcałem swoje życie ratując innych, jako ratownik WOPR, a na koniec sezonu dostałem taki "prezent". Wiem, mogłem im wpierdolić, ale nie jesteśmy w Rosji, a szkoda...
Zgłoś
Avatar
kossa69 2013-09-07, 20:34 8
A nie lepiej przyjebać takim gówniarzom może czegoś by się nauczyli , bo policja chuja zrobi wolą złapać dwu osobową grupę przestępcą pijącą spokojnie piwko w parku po całym tygodniu zapierdalania w robocie
Zgłoś
Avatar
majorbień 2013-09-07, 20:35 98
Dostaliśmy grypsa, że się rozprułeś i chłopaków posprzedawałeś, że jesteś frajer z wolności. Chuj ci w dupe nygusie : )
Zgłoś
Avatar
AgentBrot 2013-09-07, 20:35 2
"Radiowóz podjechał, zgarnął nastolatków..."

Dalej nie czytałem...
Zgłoś
Avatar
lwRazor 2013-09-07, 20:38 45
Idź się kurwa pajacu żalić gdzie indziej, dostałeś w pizdę od 14-latka... pizdo ^^
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-09-07, 20:39 274

Czyli powiadasz, że dostałeś w twarz od 14 latka. Następnie zgłosiłeś sprawę na policję, a na koniec przyszedłeś na sadola się tym pochwalić.

Ja pierdole, co się z tymi ludźmi stało
Zgłoś
Avatar
Archon 2013-09-07, 20:40
Mogłeś im wpierdolić. Lekki wstyd dostać tak od gnoja ale jechałeś rowerem i się nie spodziewałeś.
Zgłoś
Avatar
viszti108 2013-09-07, 20:47
Zamiast wstawić filmik jak napierdala 14latków to pisze takie teksty.

Pls:
Ukrzyżujcie mnie
Spalcie mnie
Sprzedajcie na złomie gwoździe
Wypijcie za moje zdrowie
AVE
Zgłoś
Avatar
necroboss 2013-09-07, 20:49 83
Jesteście jebaną bandą debili, gimbaza jest cwana tylko w grupce, przyjebali mu, bo są zjebami. Jakby im dojebał - miałby płacz i zgrzytanie zębów u gimbazy, pobiegli by do mamusi i sami zadzwonili po suki, a gdyby mieli pizdy pod oczami, to koleś dostał by wyrok w zawiasach za napaść na NIELETNIEGO kurwa, a polskie sądy na to patrzą wyjątkowo nieprzychylnie.

Z jednej strony - mnie by to chuj obchodziło, gimbazie najebać to nie jest wyczyn i mógłbym mieć za to sprawę, ale ja mam zabezpieczenie finansowe i nie potrzebuje zaświadczenia o niekaralności w karierze, także z drugiej strony rozumiem czemu zadzwonił po suki.

Poza tym, nie sprzedaje się tylko kumpli, każdego innego podjebać na policję to wręcz obowiązek i nieziemska radocha
Zgłoś
Avatar
Dr0mg 2013-09-07, 20:57 3
jebać gówniarstwo, zamykać w klatkach i wywieźć do afryki to po 1 a 2 to bym połowe tych kurw odstrzelił -nauczycielom lżej, mniej problemów dla policji, sklepy by nie traciły koncesji, rodzice by się już nie martwili ja sobie nie przypominam żebym -7-10 lat temu walił w gaz co dzień piwo piwo miałem lepsze zajęcia a dziewczyny się nie szmaciły wszędzie gdzie sie da
tak że jestem za strzelaniem do gimbazy!
Zgłoś
Avatar
r................a 2013-09-07, 21:00 5
majorbień napisał/a:

Dostaliśmy grypsa, że się rozprułeś i chłopaków posprzedawałeś, że jesteś frajer z wolności. Chuj ci w dupe nygusie : )


A ja dostałem grypsa, że jęczysz jak Liss Ann jak koledzy z pod celi się z tobą zabawiają.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-09-07, 21:03 41
Nie wiem na ile ta historia jest prawdziwa, ale najbardziej wkurwia mnie to jebane pokolenie gimbów JP100%, którego przedstawiciele wystąpili w temacie i udzielają się również w komentarzach. Pamiętam czasy mojej gimbazy, to były pierwsze roczniki po utworzeniu tego gówna i było też trochę takich debili, dzisiaj zamiatają ulice. Niestety to co się dzieje dzisiaj to jest kurwa jakieś nieporozumienie. Rok temu jechałem pociągiem, gnoje wracały z jakiegoś obozu, mieli zarezerwowane przedziały, a ludzie tłoczyli się na korytarzu. Chuj tam ze mną, chuj z tym, że osoby starsze musiały stać kilka godzin, to jeszcze nic. Gnoje naśmiewali się z ludzi, pokazywali dupy przez szybę, wyzywali, wyskakiwali i opluwali tych którzy stali tyłem. Gdyby to była jakaś Rosja to ludzie by ich zlinczowali, a tutaj takiego gnoja nie wolno ruszyć, wychowawca chuja może im zrobić i pozostaje czekać aż ścierwo za 5 lat wyląduje na zmywaku w Londynie. W moim odczuciu jebany cygan jest bardziej wartościową jednostką niż przeciętny gimbus. Dlatego wszystkich tutaj piszących o frajerach i donoszeniu proszę, wypierdalajcie, bo psujecie tylko nerwy cywilizowanym ludziom, a i tak skończycie jako plebs.
Zgłoś
Avatar
k................e 2013-09-07, 21:08
Dawaj namiary, jedziemy im wpierdolić.
Zgłoś
Avatar
joystik1337 2013-09-07, 21:44 3
Dostałeś po pysku od gimbusa? I zadzwoniłeś na policję ? Strach pomyśleć, jakbyś bronił własną kobietę w sytuacji zagrożenia.

Powinieneś skurwysynom wyjebać po gongu.
Zgłoś
Avatar
Aragon1988 2013-09-07, 22:04 4
@ostatni
Fakt, te małe chujki myślą, że są panami życia. Przed reformą była podstawówka, potem lo/technikum/zawodówka i te cipki w podstawówce jeszcze nie fikały. A jak przeszły do nowej szkoły to odkrywały, że są tam goście w wieku 18/19 i jak będą się rzucać to zarobią wpierdol. To skutecznie ich temperowało a teraz tego niestety nie ma. Często podstawówki z gimnazjami są w jednej placówce, leszcze niby zmieniają szkołę i im odwala, bo to już nie podstawówka. Są 'dorośli' i w ogóle gangsta madafaka.
Co do sytuacji to gratuluje rozwiązania, ja mógłbym ich lekko uszkodzić. Oni odebraliby lekcje pokory ale to ja mógłbym mieć mocno przejebane.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie