18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
Avatar
BundyR 2019-05-01, 21:31 2
wskazówka pokazana przez małpę czarnucha jest mi tak przydatna jak wskazówka myszy jak zajebać ser, albo pszczoły - jak zbierać pyłek z kwiatów. Inna rasa, inne potrzeby
Zgłoś
Avatar
kickyourheadoff 2019-05-01, 21:45 9
Samobieżny worek bokserski się zdenerwował.

To charakterystyczne, że istruktorzy/trenerzy sportów walki traktują często pozorantów tak samo brutalnie jak przeciwnika
Zgłoś
Avatar
t0karev 2019-05-01, 22:17 1
BundyR napisał/a:

wskazówka pokazana przez małpę czarnucha jest mi tak przydatna jak wskazówka myszy jak zajebać ser, albo pszczoły - jak zbierać pyłek z kwiatów. Inna rasa, inne potrzeby



Czyli to zawsze ty dostajesz wpierdol?
Zgłoś
Avatar
BundyR 2019-05-01, 22:50
@up
z reguły wygrywam. czy murzyn ma mnie uczyć jak się napierdalać? Biłeś się kiedyś, czy avatar to twój jedyny dowód waleczności (filmowej)? Jeśli wygrałeś to uczył Cię czarnuch? Wskazówki murzyna są gwarantem sukcesu?

Aha i myślisz, że w prawidziwej walce ktoś kto nie zada ciosu czeka z wyprostowaną ręką na cios przeciwnika? jedyne co Ty dostałes to wpierdol od starej chyba
Zgłoś
Avatar
stefanwtiorturiowanyprzez 2019-05-01, 22:57
kickyourheadoff napisał/a:

Samobieżny worek bokserski się zdenerwował.
To charakterystyczne, że istruktorzy/trenerzy sportów walki traktują często pozorantów tak samo brutalnie jak przeciwnika



To różnie bywa,bo wielu takich pozorantów czy sparing partnerów,robiło po tym wielkie kariery np w boksie,a potem mieli swoje kurwy do prania
Zgłoś
Avatar
kuba1393 2019-05-02, 16:00 2
@bundyR jestes tak glupi , az przykre. w normalnej walce robisz to samo tylko po prostu szybciej. to, ze wygrales walke ze swoim napierdolonym ojcem to nie znaczy ze jestes kozak i sie bic potrafisz
Zgłoś