18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
thewhitestar 2012-07-10, 16:31
Karola_Strausburger napisał/a:

Polacy to by w 3 minuty zdążyli zajebać obie lodówki a całą zawartość wychlać


Wyobraź sobie że większość tych dziennikarzy to Polacy...
Zgłoś
Avatar
terefereqwerty 2012-07-10, 16:32
Tak było na euro 2012
Zgłoś
Avatar
mateuszowy 2012-07-10, 16:44
Wbrew pozorom gimbazy carlsberg jest dobry. Ostatnio jak była promocja w biedrze, to sporo się nałykałem. Na pewno lepsze od heinekena, nie dość że gówno drogie to jeszcze chujowe.
Zgłoś
Avatar
rafiki 2012-07-10, 16:53 1
@sebazios

Apropos Twojego skojarzenia...tak mi się skojarzyło:

Zgłoś
Avatar
Nakwasowany 2012-07-10, 16:53 4
nie brali więcej bo to tylko siki carlsberga.
Zgłoś
Avatar
D................t 2012-07-10, 16:57 4
Carlsberg smakuje jak zlewki po innych piwach I jeszcze swoją chujowizną zarażają przejęte browary (Kasztelan, Harnaś, Bosman itd..)
Zgłoś
Avatar
kamil66 2012-07-10, 17:16
mateuszowy napisał/a:

Wbrew pozorom gimbazy carlsberg jest dobry. Ostatnio jak była promocja w biedrze, to sporo się nałykałem. Na pewno lepsze od heinekena, nie dość że gówno drogie to jeszcze chujowe.



Ale dlaczego porównywać jedno gówno z drugim?
Zgłoś
Avatar
s................9 2012-07-10, 17:20
Te carlsbergi teraz nic nie warte. Siki. Jedne z gorszych piw. Oczywiscie są gorsze typu Leżajsk itp
Zgłoś
Avatar
scorfild 2012-07-10, 17:27 1
normalnie jak bym widział tuska
Zgłoś
Avatar
kalosz90 2012-07-10, 18:09 1
A mnie rozjebało, że się kurwom schylać nie chciało i na koniec została najniższa półka
Zgłoś
Avatar
CichoSiedz 2012-07-10, 19:43 1
Ludzie mają plecaki a tylko do rąk biorą... faith in humanity restored.
Zgłoś
Avatar
af 2012-07-10, 20:09 1
Cała akcja dzieje się w SMC (Stadium Media Center) podczas Euro 2012 (zapewne w Ukrainie i po jakimś meczu, bo dopiero wtedy powinni otworzyć lodówki z Carlsbergami). SMC to takie pomieszczenie, gdzie jest w pytkę stanowisk z kablami od internetu, gdzie każdy dziennikarz i fotograf może na spokojnie coś napisać o wydarzeniu sportowym, przeglądnąć zrobione przez siebie zdjęcia, czy je wysłać świat.

Skąd wiem? Na początku widać wolontariusza, który otwiera lodówkę (tzw. Smurf) oraz wiele osób, które tłoczą się przed lodówką, ma założone na siebie akredytacje od UEFY, które zawsze wyglądają tak samo (a, i pracowałem dla Oranego podczas E2012 w Poznaniu:)

Sytuacja w Poznaniu wyglądała jednak trochę inaczej po "starcie". Reguła jedno piwo na jedną osobę była respektowana przez większość, a jeśli ktoś już wziął więcej, nie był to Polak (uwierzcie, że pomimo meczy nie naszej reprezentacji było ich tam dużo). Podczas trzech meczy, najwięcej lodówkę oplądrował jeden Irlandczyk, raz napełnił sobie plecak, a drugim razem sukinkot naraz wyniósł z 8 piw. Poważni ludzie, którzy odwiedzali SMC, każdy ze sprzętem fotograficznym warty więcej niż 90% samochodów użytkownika sadola, Macbooki i Ipady na stole, a za darmowe piwo dali by się pociąć. Ahh, to się chyba nigdy nie zmieni, złota zasada, że "za darmo to i ocet słodki" wypowiedziana przez mojego wuefistę jest wciąż aktualna!
Zgłoś
Avatar
s................9 2012-07-10, 20:12 1
A w Polsce by to wyglądało tak



Piw by nie było w 30 sekund. Co tylko pokazuje jaką jesteśmy Green Island
Zgłoś
Avatar
R................s 2012-07-10, 20:29 2
Chupacabra napisał/a:

A cioty brały po jednym piwie. Wstyd.
Ja bym brał ile by sie dało..



bo jesteś burakiem w skarpetkach i sandałach.
Zgłoś