18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-10, 16:26
Avatar
actionbronson 2014-03-10, 21:37 16
Tak, tylko że oni nadal mają swoje miliony, a on został ze swoim psim jedzeniem.
Zgłoś
Avatar
r................5 2014-03-10, 21:53 45
wkurwiają mnie mają ''trochę'' kasy a panoszą się jak Bogowie świata i myślą że mogą każdego zgnoić..
pieniądze to nie wszystko. Ale wszystko bez pieniędzy to chuj.
Zgłoś
Avatar
ZmianaNicka 2014-03-10, 22:04 1
dlaczego psa... mógł im podać azjatów tak dużo ich mamy, albo brudasa
Zgłoś
Avatar
svetrey 2014-03-10, 22:16 12
@averatec
prosze powiedz, ze trollujesz;d
Zgłoś
Avatar
karvinkurv 2014-03-10, 23:07 1
do hell kiczyn go, czy jak tam ten program sie nazywal.
Zgłoś
Avatar
WyJEgErMaN 2014-03-10, 23:32 7
dam piwo,niech wiedzą,że znam angielski
Zgłoś
Avatar
m................t 2014-03-10, 23:47 29
ja pierdole, ludzkie myślenie. Nawet jeśli im smakował, to gdy dowiedzieli się, że to karma dla psów, w której jest nawet więcej mięsa niż w mięsie dla ludzi, już muszą kurwa wypluwać, bo im się coś stanie
Zgłoś
Avatar
I................r 2014-03-10, 23:50 1
Dla tych co nie kumają. Program polega na tym:
Koleś przychodzi do programu ze swoim produktem albo pomysłem na biznes.
Prezentuje siebie i swój produkt, a ci ludzie na krzesłach tzw. Aniołowie Biznesu,
oferują pomoc materialną w zamian za zyski, udziały i patenty, uczestnikowi programu.

Aniołowie biznesu to tacy ludzie, którzy inwestują w firmy we wczesnej fazie rozwoju w zamian za udziały, udzielają także porad jak prowadzić biznes, dzielą się doświadczeniem, kontaktami itp.
Zgłoś
Avatar
O................p 2014-03-11, 0:31 1
Ludzie to typowe amerykańskie show. Tam 90% gestów (już nie mówię o scenach) jest zaplanowane. Takie akcje są wprowadzane co jakiś czas by podbić popularność programu. Ci ludzie musieliby być głupi, żeby ot tak zjeść żarcie niewiadomego pochodzenia od kogoś "obcego".

P.S. Skąd się wzięły "nagle" te psy?
Zgłoś
Avatar
Eustachy6 2014-03-11, 0:51
No i co z tego? Koleś zrobił normalne danie i nazwał to "dog food" to już powód do rzygania? Jak matka usmaży wam schabowego i w połowie konsumpcji powie, że to nie dla was tylko dla psiaka to też będziecie charczeć?
Zgłoś
Avatar
Modrzew88 2014-03-11, 1:23 2
Podobała mi się polska wersja tego programu. Siedziało w niej kilka osób, które nikomu nic nie dawały bo szkoda im było kasy na cokolwiek. Szanowne jury tylko i wyłącznie się wymądrzało lub naśmiewało i nie ważne było czy przychodził do nich amator z oryginalnym/głupim pomysłem, czy fachowiec działający wiele lat w biznesie z konkretnymi wyliczeniami i kreatywnymi pomysłami.
Zgłoś
Avatar
trebeter 2014-03-11, 1:39 22
Zgłoś
Avatar
mareczkos 2014-03-11, 1:46 3
@trebeter
Jak oglądam takie rzeczy to się wstydzę za tego kolesia co to prezentuje... -_-"
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2014-03-11, 1:48
Pierdolenie... Zjadłem kiedyś psie żarcie suche, to mięsiste i czekoladki... Powiem krótko czekoladka smakowała lepiej niz ta taka chujowa czekolada z "zajaca", suche za twarde aczkolwiek smak przypominał jedne ze starych chipsów... Natomiast to mięsiste mogłoby walczyć teraz z turystyczną... Bo jedyne co by odpychało to zapach, a jak wiemy turystyczna lekko mówiac wyjebała się na mordę... Nie będę pisał o oczywistych oczywistościach jak np różne afery w przemyśle mięsnym...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie