18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Nietypową formę protestu wybrał sobie kierujący samochodem ciężarowym, który zablokował przejazd Rondem Radosława w dniu 17.09.2013. O godzinie 16 zatrzymał swój pojazd na rondzie w poprzek torowiska tramwajowego twierdząc, że czas pracy mu się skończył i musi stać tam do godziny 20, protestując w ten sposób przeciwko jakości życia w Polsce i towarzyszącemu jej wyzyskowi.

Zgłoś
Avatar
wiktorinio 2013-09-19, 20:27 22
I bardzo dobrze, ma gość jaja - zamiast siedzieć w domu i wylewać smutki w internecie o tym jak jest źle i niedobrze wziął sprawy w swoje ręce, fakt że sparaliżował ruch i utrudnił życie wielu zwykłym zjadaczom chleba a jego działanie pewnie przyniesie wymierny skutek to jedno, ale właśnie takich ludzi niedługo będzie trzeba ze świecą w ręku szukać - kiedyś solidarność społeczna była o wiele większa, ludzie potrafili się zmobilizować, przeprowadzać strajki generalne a dziś ? Młodzi ludzie pomimo tego że wiedzą że mają przej*bane to i tak zapier*alają za 1500zł z podkulonym ogonem z myślą o tym byleby tylko się nie wychylić i stracić swojego stołka, do huja pana nie o taką POLSKĘ nasi ojcowie i dziadkowie walczyli !
Zgłoś
Avatar
zombie111 2013-09-19, 20:29 2
Jebany cebulak, ja mam źle to niech inni też mają, zamiast mieć odrobinę honoru i wysadzić się w sejmie, krzywdząc tych co tak go niby wyzyskują, to psuje dzień zwykłym ludziom i robi wokół siebie cyrk. Chuj mu w dupę, mam nadzieję, że go udupią za to.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-09-19, 20:29 12
Cytat:

Zna ktoś tirowca, taksiarza albo trepa który... powiedzmy nie jest "specyficzny" ?


zna ktoś wyborce po, który powiedzmy nie jest idiotą?
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2013-09-19, 20:35
hahahahaha dawno sie tak tu nie uśmiałem :DDDDDD dobry dziadek polać mu!
Zgłoś
Avatar
Lares86 2013-09-19, 20:41 2
Kórwa, pajac kasuje 5-6000zł miesięcznie i jescze protestuje. Grzie kurwa byli snajperzy, gdzie były czołgi.
Zgłoś
Avatar
enFuego 2013-09-19, 20:48 1
Trochę przesadził moim zdaniem. Jak mu tak źle zarabiając około 5.000 miesięcznie, niech w jakiś normalny bądź nienormalny (ale nie taki) sposób sobie protestuje, bo blokowaniem wkurzył tylko zwykłych ludzi jak my mieszkających w Warszawie, a "szanowni" panowie politycy nawet o tym nie wiedzą, a nawet jeśli to prędzej sobie żartują z niego niż biorą to na poważnie. Lecz co by nie było, żadnego protestu nasi politycy nie biorą na poważnie, więc mój wniosek jest taki: jego baba go musiała prze wku***ć
Zgłoś
Avatar
Mólti 2013-09-19, 20:52 2
Nie "dobry dziadek" tylko skończony idiota, jak mu jakość życia przeszkadza, to mógł się lepiej ustawić, a nie focha w środku miasta strzelać.
Zgłoś
Avatar
oQo 2013-09-19, 20:56 12
Lares86 napisał/a:

Kórwa, pajac kasuje 5-6000zł miesięcznie i jescze protestuje. Grzie kurwa byli snajperzy, gdzie były czołgi.



Weź się jebnij w ten kurwa pusty łeb debilu bo nie wiesz co toznaczy być kierowcą
Zgłoś
Avatar
Znawca87 2013-09-19, 20:57 38
Lares co ty pierdolisz ?? 6 tys miesiecznie jak ma wlasny samochod i to naprawde przy dobrych wiatrach. Siedze w temacie bo sam tak pracuje i wkurwia mnie takie pierdolenie gosciu jest w pracy 9 godzin i pozniej jego czas wolny to jest kabina nic wiecej policz sobie ile godzin jest w domu a ile w kabinie i podziel te 6 tys to zobaczysz ile wychodzi na godzine. Zrób prawko zrob kurs na przewoz rzeczy ktory kosztuje teraz jakies ~4 tys przejdz badania i zacznij jezdzic zobaczysz jaki miód. Snajper powinien w twoja durna pale odstrzelić. Chuj mnie strzela na takie komentarze w dupie byles i gowno widziales
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-09-19, 20:59 7
Ja dziękuję za takie 6 tysięcy miesięcznie. W domu Cię nie ma, śpisz po jakiś odludziach jesz byle co byle gdzie.
Parę lat temu w pociągu poznałem i pogadałem z jednym kierowcą [wiek 50+] który był zadowolony ze swojej pracy ale jak mi poopowiadał jak to wygląda to taka kasa to mało.

Jeśli do tych 6 tysięcy doliczyć ile państwo zabiera na ZUS, NFZ i podatku dochodowego to wtedy byłby to uczciwy zarobek.
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2013-09-19, 20:59 4
zombie111 napisał/a:

Jebany cebulak, ja mam źle to niech inni też mają, zamiast mieć odrobinę honoru i wysadzić się w sejmie, krzywdząc tych co tak go niby wyzyskują, to psuje dzień zwykłym ludziom i robi wokół siebie cyrk. Chuj mu w dupę, mam nadzieję, że go udupią za to.


Lares86 napisał/a:

Kórwa, pajac kasuje 5-6000zł miesięcznie i jescze protestuje. Grzie kurwa byli snajperzy, gdzie były czołgi.


Siberian_khatru napisał/a:

Nie "dobry dziadek" tylko skończony idiota, jak mu jakość życia przeszkadza, to mógł się lepiej ustawić, a nie focha w środku miasta strzelać.


Wielki chuj wam w dupę. On nie protestował dla samego siebie, lecz chciał zwrócić uwagę na to, jak chorą sytuację mamy w kraju - zapewne doskonale wiedział, że będzie miał za to ostro przejebane. Można powiedzieć, że się poświęcił dla dobra sprawy, dla ogółu. Czy to coś da, to już zupełnie inna sprawa. Wkurwił przy okazji wielu ludzi? Pewnie tak, ale ja tam go rozumiem - to swoisty gest rozpaczy i bezsilności wobec chujni panującej dookoła. Nie zmieniłbym podejścia do typa, nawet gdybym stał w tym jebanym korku. Każdy by chciał żeby było mu lepiej, żeby ktoś coś zrobił, ale oby tylko nie jego kosztem.
Wielkie oburzenie, bo się w środku miasta ustawił... skoro miał protestować i zwrócić uwagę ludzi na sytuację, to przecież się nie będzie ustawiał na parkingu, gdzieś na obrzeżach miasta. Pomysł może i średnio trafiony, ale przynajmniej próbował coś zrobić, pomimo świadomości, że będzie go to zdrowo kosztowało.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-09-19, 21:01
oQo napisał/a:



Weź się jebnij w ten kurwa pusty łeb debilu bo nie wiesz co toznaczy być kierowcą


A co, może mi powiesz, że tyle nie zarabiają? Mają więcej szmalu niż 90% społeczeństwa, a wykształcenie niższe pewnie też od co najmnie 90% ludzi.
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2013-09-19, 21:07 4
ellsworth napisał/a:


A co, może mi powiesz, że tyle nie zarabiają? Mają więcej szmalu niż 90% społeczeństwa, a wykształcenie niższe pewnie też od co najmnie 90% ludzi.


Więc zapierdalaj jeździć ciężarówką, skoro to takie łatwe i dochodowe. Sam nie jestem kierowcą ciężarówki, ale mam paru znajomych, którzy siedzą w tym fachu i szczerze powiedziawszy, to wcale im nie zazdroszczę.
Zgłoś
Avatar
oQo 2013-09-19, 21:09
ellsworth napisał/a:


A co, może mi powiesz, że tyle nie zarabiają? Mają więcej szmalu niż 90% społeczeństwa, a wykształcenie niższe pewnie też od co najmnie 90% ludzi.


Zarabia tyle ale i tak nie wiesz ocb a ja nie mam zamiaru Ci tłumaczyc bo jestem najebany hah wyjebane w was pozdro dla kumatych :]
Zgłoś
Avatar
muraaas 2013-09-19, 21:09
Znawca87 napisał/a:

Lares co ty pierdolisz ?? 6 tys miesiecznie jak ma wlasny samochod i to naprawde przy dobrych wiatrach. Siedze w temacie bo sam tak pracuje i wkurwia mnie takie pierdolenie gosciu jest w pracy 9 godzin i pozniej jego czas wolny to jest kabina nic wiecej policz sobie ile godzin jest w domu a ile w kabinie i podziel te 6 tys to zobaczysz ile wychodzi na godzine. Zrób prawko zrob kurs na przewoz rzeczy ktory kosztuje teraz jakies ~4 tys przejdz badania i zacznij jezdzic zobaczysz jaki miód. Snajper powinien w twoja durna pale odstrzelić. Chuj mnie strzela na takie komentarze w dupie byles i gowno widziales



Czy ktoś wam każe ? Było się na kasie w realu zatrudnić. Normalni ludzie żeby zarabiać ~5 tyś. muszą uczyć sie zawodu po 8-10 lat i kolejne kilka w nim pracować. Więc baran po kilku kursach nie będzie mnie uczył bo widząc wyczyny królów szos to te kursy jakoś specjalnie trudne nie są.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie