18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
Avatar
Quaswerty 2013-05-04, 11:06 86
O kurwa, synchronizacja dobra Aż mi się klasyk przypomniał.
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-05-04, 11:23 180
Zgłoś
Avatar
SexBone 2013-05-04, 11:28 4
Nawet nie wiem jak to skomentować..
Genialne, piwko leci.
Zgłoś
Avatar
b................� 2013-05-04, 11:37 7
Dziobak rozjebał mi system Nie widziałem wcześniej tego
Zgłoś
Avatar
L................4 2013-05-04, 11:39
ehhh miałem nadzieję na genialną puentę z front kickiem
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2013-05-04, 12:02 150
Zgłoś
Avatar
donRafael 2013-05-04, 12:09 4
japierdole, kogo to jara??
Zgłoś
Avatar
kamilbr0 2013-05-04, 12:29
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
ControlYourMind 2013-05-04, 12:52 35


ta wersja lepsza
Zgłoś
Avatar
Gogul 2013-05-04, 13:14 10
@up ty urwisku jeden. hędożysz z nami..
Zgłoś
Avatar
donRafael 2013-05-04, 13:17 3
honzix napisał/a:



mnie, i wypierdalaj.



od razu mam lepszy dzień. Podłożyłeś się pod warna, a na dodatek potężny błąd jebnąłeś (i po przecinku??). Super mam dzień
Zgłoś
Avatar
kamilbr0 2013-05-04, 14:03 5
donRafael napisał/a:



od razu mam lepszy dzień. Podłożyłeś się pod warna, a na dodatek potężny błąd jebnąłeś (i po przecinku??). Super mam dzień



I dosskonale o tym wiem, że przed i nie używa się przecinku, ale przecinek nadał temu zdaniu sens. Przeczytaj sobie je w ciągu i powiedz, czy nadal ma sens ? To fajnie musisz mieć w domu
Zgłoś
Avatar
gryzly123 2013-05-04, 14:25 5
Cytat:

Podłożyłeś się pod warna, a na dodatek potężny błąd jebnąłeś (i po przecinku??)



Pod całkowicie niesłusznego warna bo ma rację. No i jakbyś nie wiedział profesorze ortografii - są przypadki, w których stawiamy przecinek przed i.

Cytat:

Gdy bezpośrednio przed wyrazem i występuje wtrącenie, to mimo że – zgodnie z ogólnymi zasadami – przecinka przed i nie umieszczamy, ten znak się tam pojawia, bo jest wymagany przez to wtrącenie.

Zgłoś
Avatar
Sacree 2013-05-04, 15:26
Mnie to zawsze zastanawia czemu ludzie komentując nigdy nie potrafią przyznawać że coś jest fajnie , spodobało się im itp. Zamiast zachowywać dobre komentarze dla siebie powinny być jak najczęściej publikowane. A jest zupełnie na odwrót... niestety... Tylko potrafią komuś życie uprzykrzać , besztać go i ogólnie pierdolić głupoty . Sztuką nie jest komuś napisać coś chujowego , a przyznać mu komplement lub pozytywnie ocenić jego pracę, wysiłek czy choćby samą chęć że publikuje materiały żeby cieszyły nasze oczy. Wam się kurwa nie chce kliknąć na piwo żeby zachęcać ich do dalszej pracy... Wiem że sam niczego nie wrzucam itd. Ale kurwa nie krytykuje jak jakiś pojebany każdego filmiku który mi się nie podobał , wręcz przeciwnie, jak coś jest chujowego to mimo to doceniam poświecenia autora i po prostu tego nie komentuje jak mi się nie podoba. Świat byłby piękniejszy jakby ludzie wytykali sobie dobre cechy, zalety itp. No ale dobrze każdy wie jak jest...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie