18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
contracts 2020-09-04, 19:01 3
Możecie mnie zbesztać ale próbowałem się bawić w skręcanie papierosów z prawdziwego tytoniu (nie sklepowego). Smak... w porównaniu do sklepowych inny. Efekt? Nie napalisz się takim jak sklepowym, bo czegoś brakuje. Więc zacząłem szukać informacji o co biega, przecież tytoń to tytoń, nikotyna nie? No nie. Brakowało cukru po spaleniu którego powstaje aldehyd octowy który jeszcze bardziej uzależnia niż nikotyna. Więc dodałem ten cukier i smak był bardziej zbliżony do papierosów sklepowych ale nadal czegoś brakowało. Czego? Glikolu który zwiększa dymienie tytoniu i polepsza spalanie. Ale nadal czegoś brakuje, czego? Pewnie jakiejś chemii... Moim zdaniem czyste papierosy bez chemii nie tyle by szkodziły co te dodatki w nich.
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2020-09-04, 20:23
contracts napisał/a:

Możecie mnie zbesztać ale próbowałem się bawić w skręcanie papierosów z prawdziwego tytoniu (nie sklepowego). Smak... w porównaniu do sklepowych inny. Efekt? Nie napalisz się takim jak sklepowym, bo czegoś brakuje. Więc zacząłem szukać informacji o co biega, przecież tytoń to tytoń, nikotyna nie? No nie. Brakowało cukru po spaleniu którego powstaje aldehyd octowy który jeszcze bardziej uzależnia niż nikotyna. Więc dodałem ten cukier i smak był bardziej zbliżony do papierosów sklepowych ale nadal czegoś brakowało. Czego? Glikolu który zwiększa dymienie tytoniu i polepsza spalanie. Ale nadal czegoś brakuje, czego? Pewnie jakiejś chemii... Moim zdaniem czyste papierosy bez chemii nie tyle by szkodziły co te dodatki w nich.



Zrób sobie skręta z tabaki, niby też tytoń a gwarantuje że wypierdoli cię z butów.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2020-09-05, 14:42
SupremeLeader napisał/a:

Zrób sobie skręta z tabaki, niby też tytoń a gwarantuje że wypierdoli cię z butów.



Samej tabaki nie spalisz w skręcie.Konsystencja na to nie pozwoli (cugu nie będzie ).
Najlepiej dodać do tytoniu,wymieszać i potem skręcić.
Kumple mówili że nigdy w życiu nie palili tak mocnego tytoniu.
A jeden zapytał. -Ty kurwa możesz po tym oddychać?

Oczywiście ja nie miałem tabaki w skręcie.
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2020-09-05, 23:12
zwierzak30 napisał/a:

Samej tabaki nie spalisz w skręcie.Konsystencja na to nie pozwoli (cugu nie będzie ).
Najlepiej dodać do tytoniu,wymieszać i potem skręcić.
Kumple mówili że nigdy w życiu nie palili tak mocnego tytoniu.
A jeden zapytał. -Ty kurwa możesz po tym oddychać?
Oczywiście ja nie miałem tabaki w skręcie.



Na jednego bucha cugu mi starczyło. Więcej i tak bym nie wyjarał bo siadłem po tym jakby mi ktoś łopatą zapierdolił.
Zgłoś