18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Jak pić whisky
A................h • 2012-06-11, 10:32
Tak, tak wiem.... Plastikowe kubeczki i tanie wino są lepsze.
Dla dojrzalszych czytelników - oto poradnik jak pić whisky.
Tylko dla anglosasów.



Zgłoś
Avatar
Salceson 2012-06-11, 17:43 9
będzie mi tu jakichś brytol pierdolił, ja mam swoich idoli i swoje pryorytety i swoje trunki:



no a to to chyba każdy powinien znać, a jak nie to niech sczeźnie w piekle!!!

Zgłoś
Avatar
surgicaltechno 2012-06-11, 17:46
haha aż mi sie przypomniało jak jeden typek pił na ognisku ze swoimi kumplami "balentajsna" za 39.99 z lidla z colą w kubkach od liptona .

przecież wszystko co opisuje co robi więc te wylanie paru ml, trunku było potrzebne no taa gimusy smakosze "dzonego walkera" dali by sie pociąć za taki naparstek .
Zgłoś
Avatar
ozoq 2012-06-11, 17:54
wojak62
możesz zlizać z podłogi jak ci żal.
Zgłoś
Avatar
p................7 2012-06-11, 19:13 6
Kurwa jebana, po pierwsze sram na whisky, jest niedobra i łeb po niej napierdala. A po drugie - popatrz się tylko na wąsa tego kolesia. Kurwa no popatrz tylko...Czy ty nie widzisz jaki to jest zjeb? Wyobraź sobie teraz spędzenie z nim wieczoru. Kurwa, przecież to dramat. Siedzieć tam i udawać że nie widzę jego kretyńskich min, gadania do kieliszka. Ja rozumiem że pewnie wrażenia smakowe jakich on doznaje są mi niedostępne, ale ja piję zupełnie inaczej i w zupełnie innym celu. Popatrz jeszcze raz na tego wąsa...wyobraź sobie jak on musi posuwać swoją żonę. Niedobrze mi się robi na samą myśl. I jeszcze to nadęcie z jakim wyobrażasz sobie że tzw. "klasa" i "ogłada" są jakimiś ostatecznymi wyznacznikami przynależności do jakiejś "lepszej" kategorii ludzi. Kurwa przecież ten typ wącha papier po podtarciu swojej dupy, nie widzisz tego? I jeszcze dopisek "tylko dla anglosasów". A czy ty przepraszam jesteś kurwa anglosasem? Nawet zakładając że tak (w co wątpię) to jak myślisz ilu anglosasów przeczyta to na polskim portalu z niewybrednym humorem? Ochujałeś czy nie wiesz co to znaczy anglosas? A weź spierdalaj tak ogólnie ;P
Zgłoś
Avatar
defcon1 2012-06-11, 19:20 1
Jebać whiskey, czysta rządzi
Zgłoś
Avatar
Skądinąd 2012-06-11, 19:41
Nie wiem, jak smakuje denaturat, ale założę się, że identycznie jak whisky. Wolę gin z tonikiem lub inny drink w klimatów Mad Men.
Zgłoś
Avatar
joszko 2012-06-11, 21:57 1
Jak mnie irytuje jak ktos mi mowi jak nalezy pic alkohol. Szczegolnie wkurwiajacy sa napinacze ktorzy najezdzaja na "czarne gowno". Kazdy powienien pic alkohol w takiej postaci w jakiej mu najlepiej smakuje. Tyle w temacie. Osobiscie najlepiej lubie czysta whisky bez niczego, ale czasami mam ochote na ruda z cola albo spritem i w dupie mam te "marnowanie".
Zgłoś
Avatar
j................1 2012-06-11, 23:28
W tym momencie pije dokladnie ta sama whisky z pepsi max i jest ok. Nie rozumie ludzi ktorzy pija czysta whisky/wodke, podziwiam w 100%
Zgłoś
Avatar
RmX 2012-06-12, 0:41 1
Piwo - dobre na wszystko
Wóda - dobre do napierdolenia się jak szpadel
Whiskey - dobre dla smaku (+cola kto jak lubi)

Tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
b3mol 2012-06-12, 7:04
Niestety w Polsce kultura picia whiksy/ey się dopiero zaczyna. Powodem tego jest, iż dobre trunki są o wiele droższe od zwykłej wódeczki. Jednak w innych krajach ceny wódki/whisky/rumu są bardzo podobne i ludzie mogą przebierać.
Pracujowałem jak barman w kilku krajach i różnica jest ogromna choćby sama Anglia/Irlandia. Ludzie piją kompletnie inaczej i inaczej tez mieszaja trunki.
Tak jak mówiłem.... W Polsce to się dopiero zaczyna, ludzie chcą próbować itp. A jeżeli więcej kupować będą to i ceny zmaleją ciut....
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-06-12, 13:29
To niech zaczną więcej ginu kupować to i ja skorzystam na spadku cen
Zgłoś
Avatar
KingOfEvil 2012-06-21, 20:24
Nie ma to jak whisky z biedronki z cola i lodem.
Ponoć w Szkocji za dodanie do whisky lodu można wylecieć z knajpy, dolewają tylko odrobinę zimnej wody.
Zgłoś
Avatar
b3mol 2012-06-27, 6:18
King
To nie jest tak...
Powiedzmy, ze w PL produkujemy wodke warta 100.000 zl za butle.

Dalbym amerykancowi ja z kola mieszac ?

Tylko porownanie na innej skali
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-12-30, 12:55 67
Nie dla osób pijących ścierkowego jacka danielsa z biedry.




Fajna robota
Zgłoś
Avatar
Solho 2012-12-30, 12:59 21
Nigdy mi te perfumy nie podchodziły zwykła Polska czysta najlepsza.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie