18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Jak pić whisky
A................h • 2012-06-11, 10:32
Tak, tak wiem.... Plastikowe kubeczki i tanie wino są lepsze.
Dla dojrzalszych czytelników - oto poradnik jak pić whisky.
Tylko dla anglosasów.



Zgłoś
Avatar
petru23 2012-06-11, 10:41 12
jeszcze mi będzie jakiś wąsaty chuj mówił, jak mam pić alkohol
Zgłoś
Avatar
B................o 2012-06-11, 10:53
@up

Jak to Polak. Nikt mu nie będzie mówił co i jak ma robić
Zgłoś
Avatar
A................h 2012-06-11, 11:00 70
@petru23
Ten wąsaty stary chuj ma taką ogładę i klasę, że możesz sobie dalej pić tanią whiskey z colą.
Zgłoś
Avatar
petru23 2012-06-11, 11:18
Karola, jedy łiskacz jaki piję to lekko zmrożony z odrobiną gorzkiej czekolady. Bez coli.
A jak nie wiesz o co chodzi to brak Ci ogłady i klasy.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-06-11, 11:23
tu też mówią helou i takie tam ... sadistic.pl/butelka-po-ryju-vt120816.htm
Zgłoś
Avatar
c................s 2012-06-11, 11:24 4
Whyte & Mackay - coś wspaniałego, piłem różne rodzaje whisky, ale to mój ulubiony.
Z lodem - miód, z colą jeśli ktoś lubi także mistrzostwo.
Prawdziwy Scotch z Glasgow. Nie jest wcale taka droga, cena w granicach 15 - 17 Funtów za 0.7l.
Polecam bo naprawdę warto - łagodny, delikatny, powiedziałbym lekko kremowy smak.

McMenel
Cytat:

Jak widzę jednego z drugim którzy mieszają z tym czarnym gównem ten złocisty trunek bogów wiem że widzę buraków.


Owszem, z colą to profanacja, jednak niektórzy piją, w większości jednak to chyba kobiety. Wiadomo nie od dziś, że twardziele piją tylko z lodem
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-06-11, 11:25 1
gdyby tylko o smak chodziło nikt by alkoholu nie pił
Zgłoś
Avatar
qucharz69 2012-06-11, 11:25 6
koleś chyba sporo popija bo nawet wąsów nie dał rady symetrycznie podciąć ;p
ps. takim trunkom jak 22 letnia whisky zdecydowanie należy chwilę poświęcić , a nie od razu do ryja lać
Zgłoś
Avatar
A................h 2012-06-11, 11:32 3
@petru23

No właśnie nie wiem o co chodzi, bo whisky się nie pije schłodzoną. Zbyt zimna znieczula twoje kubki smakowe i nie będziesz mógł docenić wspaniałego bukietu smakowego.
Zamrażarka to dobre miejsce na wódkę, ale nie ma whisky, kolego.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2012-06-11, 11:50
Ten kto rujnuje dobrą single malt czy bledned colą ma osobne miejsce w piekle w którym są szczególe rodzaje tortur. Jak widzę jednego z drugim którzy mieszają z tym czarnym gównem ten złocisty trunek bogów wiem że widzę buraków. Polacy w tym są szczególni jeszcze dodają lód. To po chuja kupują Whiskey niech zadowolą się gównem zwanym Johny Walker Red Label.
Zgłoś
Avatar
glodnymaciek 2012-06-11, 12:08 5
Nie obejrzałem filmiku, ale opublikuję swoje sposoby:
1. Kupuję whisky
2. Zanoszę na miejsce spożycia
3. Opierdalam (czyt. otwieram rozlewam)
4. Jak wypiję to pewnie jestem już taki najebany, że butelki nie wyrzucam do kosza (czy coś), tylko napierdalam o jakąś ścianę, czy wyrzucam na ulicę

A nie, sory - to poradnik jak wypić wódkę...

PS: Do UP - czyli miałem rację, że Ci wszyscy moi zjebani koledzy, którzy napierdalają o tym, jak to im whisky smakuje... piją z colą i jest to właśnie Red Label... - są zwyczajnymi robalami: pozerami-debilami. Do tego zawsze mówią: no chlejnij se z nami, chociaż Ci jednego drina zrobię, zobaczysz jakie dobre.
A ja im: o kurwa, no dobra to dawaj. Po czym biorę łyk, stwierdzam, że nie ma się czym jarać... ale piję oczywiście do końca na ex'a, bo w końcu 40% jest, nie ?
Zgłoś
Avatar
petru23 2012-06-11, 12:11
Karola_Strausburger napisał/a:

@petru23

No właśnie nie wiem o co chodzi, bo whisky się nie pije schłodzoną. Zbyt zimna znieczula twoje kubki smakowe i nie będziesz mógł docenić wspaniałego bukietu smakowego.
Zamrażarka to dobre miejsce na wódkę, ale nie ma whisky, kolego.



Poczytaj sobie o Gold-Label.
Tak jak perfum nie lubię, ani rudej ani żadnej innej o kolorze innym niż woda tak to działa na mnie jak kocimiętka na sierściucha
Zgłoś
Avatar
ketoprom 2012-06-11, 13:02 1
@ glodnymaciek

Weź to jeszcze raz, tym razem, po polsku napisz.
Zgłoś
Avatar
Morei_Sky 2012-06-11, 13:29
Dobra łiski z kolą to grzech. Chujowa to może i ze spermą być pita i tak wtedy żadna róznica.
Pan petu 24 mowił o kawałku czekolady, pływający jak kostka lodu ? Zdaje to egzamin ?
A jakby alkohol sie piło tylko dla smaku to i tak bym pił wisky wódke itp. bo lubie jak mi jezyk dretwieje po pół litrze.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie