18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Jak pić whisky
A................h • 2012-06-11, 10:32
Tak, tak wiem.... Plastikowe kubeczki i tanie wino są lepsze.
Dla dojrzalszych czytelników - oto poradnik jak pić whisky.
Tylko dla anglosasów.



Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-12-30, 23:49
qtas napisał/a:



Zacznijmy od tego, że Jack Daniel's to nie WHISKY tylko WHISKEY. Pewnie jak to zwykle bywa autor poucza innych w temacie, które nie jest mu dobrze znany



O kurwa ja pouczam Do tego przypierdoliłeś się bardzo trafnie, pewno za dodanie burbona do kategorii whiskey zabijesz na miejscu.

Temat jest z przymrużeniem oka bo to nie jest poważna sprawa a niektórzy srają żarem. Po za tym wskaż zdanie gdzie napisałem "Jack Daniels to whisky".

Dla mnie, ten najpospolitszy Jacek jest już zbyt naperfumowany. A to, że tylko jego zna młodzież polska to nie jest prawdą? Daniels i ballantines nic więcej.

Co do whisky/whiskey lubie bardzo, ale wypić pół szklaneczki raz na czas, dla mnie to alkohol smakowy, nie du najebania, do wypicia w towarzystwie i dobrze jest po prostu znać trunki przy których sie nie najebiesz.

Idąc do dobrej restauracji nie bierzesz piwa a whisky lub wino. Można pić, pić z klasą i jebac jabole. Ja lubie 2 i czasem 1. Z jaboli wyrosłem.
Zgłoś
Avatar
PustySocho 2012-12-30, 23:53
Nap_Linek napisał/a:



O kurwa ja pouczam Do tego przypierdoliłeś się bardzo trafnie, pewno za dodanie burbona do kategorii whiskey zabijesz na miejscu.

Temat jest z przymrużeniem oka bo to nie jest poważna sprawa a niektórzy srają żarem. Po za tym wskaż zdanie gdzie napisałem "Jack Daniels to whisky".

Dla mnie, ten najpospolitszy Jacek jest już zbyt naperfumowany. A to, że tylko jego zna młodzież polska to nie jest prawdą? Daniels i ballantines nic więcej.

Co do whisky/whiskey lubie bardzo, ale wypić pół szklaneczki raz na czas, dla mnie to alkohol smakowy, nie du najebania, do wypicia w towarzystwie i dobrze jest po prostu znać trunki przy których sie nie najebiesz.

Idąc do dobrej restauracji nie bierzesz piwa a whisky lub wino. Można pić, pić z klasą i jebac jabole. Ja lubie 2 i czasem 1. Z jaboli wyrosłem.


idą do dobrej restauracji biorę DOBRE piwo, chyba ze mi do żarcia nie pasuje. Spoiłeś się jakbym Ci kołek wsadził.
Zgłoś
Avatar
MasterMefisto 2012-12-31, 0:00 1
Nap_Linek napisał/a:

Nie dla osób pijących ścierkowego jacka danielsa z biedry.



Film oglądnął, i od razu burżuj je**ny i znawca ku**a
Zgłoś
Avatar
chybeck 2012-12-31, 0:16
qtas napisał/a:



Dobrego Whisky nie pije się w restauracji. Mało tego z reguły Whisky dobrej klasy nie pije się w towarzystwie... a już na pewno nie w większej grupce znajomych.



Wydaje mi się, że skoro wyłapałeś, że Jack Daniels to Whiskey, a nie Whisky (co swoją drogą w temacie odnosi się ogólnie do napojów z tej rodziny, a nie do JD, ale niech Ci będzie), to powinieneś też wyłapać to, że nie napisałem nic o piciu w restauracji, lecz zastosowałem metaforę odnośnie innej czynności. Nie napisałem też, o piciu w większym towarzystwie. Natomiast mając dobry trunek zawsze wypijesz go z kimś, kto doceni go na równi z Tobą. O whisky trzeba rozmawiać, podzielić się wrażeniami ze spożywania, więc tak, pija się często w towarzystwie.
Zgłoś
Avatar
blackbird969 2012-12-31, 1:08
ja piję i whisky i whiskey, dla mnie picie takiego trunku jest tylko w towarzystwie żeby posiedzieć i pogadać a nie się najebać. A Jack Daniels rewelacyjny, na drugim miejscu Jameson i trzeci JW Black, JW Blue, Chivas, Ballantine's, Old Smuggler (z tych co pamiętam teraz smak, wszystkie pite na różne sposoby)
Zgłoś
Avatar
qtas 2013-01-01, 16:18
Nap_Linek napisał/a:


wskaż zdanie gdzie napisałem "Jack Daniels to whisky".



W temacie jest mowa o WHISKY, w treści wspominasz o tym, że nie jest dla osób "pijących ścierkowego jacka danielsa". To wystarczy by można było sądzić, że jack danielsa zaliczasz do Whisky.

Nap_Linek napisał/a:


Dla mnie, ten najpospolitszy Jacek jest już zbyt naperfumowany. A to, że tylko jego zna młodzież polska to nie jest prawdą? Daniels i ballantines nic więcej.



O WHISKEY się nie wypowiadam, ja jestem zwolennikiem szkockiej WHISKY. Tu fakt, że większość zna Jack Danielsa ew. Chivasa. Prawie nikt nie wie jaka jest różnica pomiędzy Whisky typu Blended a Single Malt.

Nap_Linek napisał/a:


Co do whisky/whiskey lubie bardzo, ale wypić pół szklaneczki raz na czas, dla mnie to alkohol smakowy, nie du najebania, do wypicia w towarzystwie i dobrze jest po prostu znać trunki przy których sie nie najebiesz.



Oczywiście, Whisky pije się dla smaku.

Nap_Linek napisał/a:


Idąc do dobrej restauracji nie bierzesz piwa a whisky lub wino. Można pić, pić z klasą i jebac jabole. Ja lubie 2 i czasem 1. Z jaboli wyrosłem.



Piwo nie wiedzieć czemu ma złą sławę a szkoda bo jest tyle gatunków piwa, że do każdej potrawy można jakieś dobrać. Skłonny byłbym nawet stwierdzić, że świat piw jest bogatszy niż świat win. Niestety w większości restauracji jest maksymalnie kilka gatunków piwa i niekoniecznie są to te na, które akurat miałbym ochotę...
Zgłoś