18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Jak pić whisky
A................h • 2012-06-11, 10:32
Tak, tak wiem.... Plastikowe kubeczki i tanie wino są lepsze.
Dla dojrzalszych czytelników - oto poradnik jak pić whisky.
Tylko dla anglosasów.



Zgłoś
Avatar
ArasxDD 2012-12-30, 22:46 2
Picie Whisky z colą jest jak zaproszenie na noc laski z fiutem.
Każdy bierze to co lubi ^ ^
Zgłoś
Avatar
dziczek91 2012-12-30, 22:50 4
drogi autorze filmu, nie wiem w czym gustujesz jeśli chodzi o alkohole ale ja bardzo lubię "ścierkowego" Jacka Daniels'a bo w smaku przebija wiele innych butelek tego trunku. Nie jestem profesjonalistą w piciu whisky, bo piję z Colą bądź spritem i nie lubię wypić więcej niż szklankę samej bo nie sprawia mi to przyjemności, jest zwyczajnie za mocna dla mnie żeby popijać ją jak amerykanie na filmach, więc nie pierdol bo mi przykro.. i do ciężkiej kurwy co to ma wspólnego z "gimbazjum"?
Zgłoś
Avatar
1................0 2012-12-30, 22:52
Koles tak sie jara tym alkoholem, ze napic sie nie da.
Zgłoś
Avatar
Mardog 2012-12-30, 22:55
Od Jacka się odpierdol
Zgłoś
Avatar
minetek 2012-12-30, 22:57
był szybki kurs w wykonaniu tego pana:
sadistic.pl/jak-pic-whisky-vt120923.htm
Zgłoś
Avatar
KimDzongIl 2012-12-30, 23:05
jak stara zasada mówi: im ciemniejszy alkohol tym kac gorszy xD

@dziczek91 bo whisky pije się z wodą albo lodem
Zgłoś
Avatar
chybeck 2012-12-30, 23:21 3
w6667812 napisał/a:

gość jest jebnięty. rozmawia do lampki z jakimś płynem w środku. alkohol jest po to zeby go pic, a nie spuszczac sie na/do niego z zachwytu.



Tak powinno się pić w lepszym towarzystwie. Alkohol jest do picia, ale trzeba najpierw potrafić pić. Jak pójdziesz do wykwintnej restauracji z partnerką to zamówisz dania i będziesz wpierdalał łapskami? Bo przecież jedzenie jest do jedzenia. Raczej nie.

Poza tym nie obrażaj tego kolesia, jego wąsy mają więcej klasy niż większość nas tutaj.
Zgłoś
Avatar
qtas 2012-12-30, 23:29
Nap_Linek napisał/a:

Nie dla osób pijących ścierkowego jacka danielsa z biedry.



Zacznijmy od tego, że Jack Daniel's to nie WHISKY tylko WHISKEY. Pewnie jak to zwykle bywa autor poucza innych w temacie, które nie jest mu dobrze znany
Zgłoś
Avatar
jsx90 2012-12-30, 23:30
@mefiek
Jak chcesz sobie wypić golden loch'a albo jakiegoś innego blue barrel'a i wpierdolisz do niego cole to proszę bardzo, ale jak kupisz sobie/dostaniesz whisky z prawdziwego zdarzenia i dolewasz jakichś gówien to po prostu marnotrawstwo dobrego trunku, bo rozcieńczone i 12-letni single malt i jakieś scierwo z kauflanda smakuje tak samo.
Zgłoś
Avatar
qtas 2012-12-30, 23:31
chybeck napisał/a:

Tak powinno się pić w lepszym towarzystwie. Alkohol jest do picia, ale trzeba najpierw potrafić pić. Jak pójdziesz do wykwintnej restauracji z partnerką to zamówisz dania i będziesz wpierdalał łapskami?



Dobrego Whisky nie pije się w restauracji. Mało tego z reguły Whisky dobrej klasy nie pije się w towarzystwie... a już na pewno nie w większej grupce znajomych.
Zgłoś
Avatar
Sema 2012-12-30, 23:32 1
Ten wąsaty dziad pije to z taką gracją i jebaną szarmancją ,że się odechciewa nawet kurwa pić zdrowe soki z zdrowych owoców.
Zgłoś
Avatar
Maciek_Rudy 2012-12-30, 23:35
Tak szczerze, to nigdy nie widziałem Jacka Danielsa w Biedronce, więc nie pierdol mi tu o prawdziwej whisky
Zgłoś
Avatar
wigoor 2012-12-30, 23:39
taaa,trunek dla "elit" a nie dla "gimbazy" jak to napisałeś... pracując swego czasu w hotelu 4 gwiazdkowym naoglądałem się, że pieniądze z człowieka dżentelmena nie robią. Płacąc połowę mojej pensji za 2 szklanki zachowywali się gorzej niż my za gówniarza po starogardzkiej. Więc od trunków z biedry, czy innych pospolitych,to się odstosunkuj!
Zgłoś
Avatar
PustySocho 2012-12-30, 23:44
po 1 znawcy jest Whisky i Whiskey.
po 2 Jack Daniels jest NAJLEPSZA WHISKEY i chuj.
po 3 ciśniecie KAŻDEGO od gimbusów etc a sami nie rozróżniacie 2 trunków.
po 4 wasze myszki jebią spermą na kilometr, nikt normalny nie kupuje kilkunastu letniej whisky, bo po 1 nie ma na to hajsu, a po 2 jak ma się nabajać to się najebie czymś tańszym.
po 5 gdzie wy kupujecie te dobre whisky? w alkoholach świata na osiedlu bo tylko wam tam sprzedają?
po 6 nigdy nie będę trzymał w okolicach alkoholu wodę.
po 8 nigdy nie będę pił czegoś co ma 30%+ w kieliszkach bo to oznaka małego kutasa
po 9 nie będzie mnie uczył pić jakiś dziadek z wąsem.
po 10 jesteś debilem bo właśnie zauważyłeś ze nie ma 7go.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-12-30, 23:48 1
Solho napisał/a:

Nigdy mi te perfumy nie podchodziły zwykła Polska czysta najlepsza.



Jak to bydło, chlusnąć do ryja, wykrzywić mordę i na koniec się zrzygać na koszulę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie