18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
Pawehan 2020-10-17, 13:01 4
Kot lekko był pojebany. Na widok takiego psa to powinien spierdalać.
Zgłoś
Avatar
RiikS 2020-10-17, 13:02 1
jakie tu same kozaki internetowe, a 3/4 z was boi się własnego cienia, beka z was lamusy.
Zgłoś
Avatar
Arinori 2020-10-17, 13:17 2
Właściciel pewnie czarnuch bo normalna osoba by rozdzieliła ....
Zgłoś
Avatar
JebacToGowno 2020-10-17, 13:32 4
Psy to tępe kurwy i szmaty. Jebane gównojady. Ten konkretny skurwiel kwalifikuje się do odstrzału.
Zgłoś
Avatar
Adae 2020-10-17, 13:39 14
Arinori napisał/a:

Właściciel pewnie czarnuch bo normalna osoba by rozdzieliła ....



Wlasnie przez to rozdzielanie koty zapomnialy, ze przed psem maja spierdalac, a nie sie rzucac. Ja uczylem swojego psa, zeby nie rzucal sie na koty, ale w momencie w ktorym jeden z nich na niego skoczyl i go przestraszyl rzucilem magiczne "bierz go". 3 sekundy pozniej z kota zostalo cos co wygladalo jak mop po wycieraniu rzygow pacjenta z rakiem zoladka.
Zgłoś
Avatar
ManiacGregor 2020-10-17, 13:39
Powinni za jebac tego psa. Sadistic to ścierwo propispwskie.
Zgłoś
Avatar
g................r 2020-10-17, 13:53 9
Adae napisał/a:

Wlasnie przez to rozdzielanie koty zapomnialy, ze przed psem maja spierdalac, a nie sie rzucac. Ja uczylem swojego psa, zeby nie rzucal sie na koty, ale w momencie w ktorym jeden z nich na niego skoczyl i go przestraszyl rzucilem magiczne "bierz go". 3 sekundy pozniej z kota zostalo cos co wygladalo jak mop po wycieraniu rzygow pacjenta z rakiem zoladka.

Sąsiad też miał taki pomysł . Ja mu psa prętem stalowym zatłukłem . Przy dzieciach . Coś tam się ciepał to mu dodałem że następnym razem mu dzieciaka zatłukę .
Zgłoś
Avatar
Adae 2020-10-17, 14:00 18
gufer napisał/a:

Sąsiad też miał taki pomysł . Ja mu psa prętem stalowym zatłukłem . Przy dzieciach . Coś tam się ciepał to mu dodałem że następnym razem mu dzieciaka zatłukę .





A pozniej sie obudziles itd.

Dobrze, ze istnieje internet, w przeciwnym wypadku nie moglbys wyladowac swojej frustracji do zycia i istnialoby ryzyko, ze zrobisz to w rzeczywistosci, co dla takiego lamusa moze skonczyc sie tragicznie.

Ten filmik jest idealnym tego przykladem, gdyby kot mial internet, to siedzialby w piwnicy i dalej by zyl.
Zgłoś
Avatar
nano50 2020-10-17, 14:02 5
Adae napisał/a:

A pozniej sie obudziles itd.
Dobrze, ze istnieje internet, w przeciwnym wypadku nie moglbys wyladowac swojej frustracji do zycia i istnialoby ryzyko, ze zrobisz to w rzeczywistosci, co dla takiego lamusa moze skonczyc sie tragicznie.
Ten filmik jest idealnym tego przykladem, gdyby kot mial internet, to siedzialby w piwnicy i dalej by zyl.



Daj spokój temu dzieciakowi. Widać, że frustrat, życie mu w dupsko daje, Ty nie musisz.
Zgłoś
Avatar
SamoZlo 2020-10-17, 14:25 4
Kostor napisał/a:

No i gdzie ta hołota, która pierdoliła, że kot zawsze rozjebie psa? hahaha. Koty to jebane dwulicowe nieudaczniki. Wiecej takich filmow!



Nie pierdol, bo jakby ten kotek był wielkości tego kundla, to role by się odwróciły. Jak napierdalasz mniejszego i słabszego od siebie, to wiadomo, że wygrasz.

Zgłoś
Avatar
DeltaAkaDelma 2020-10-17, 14:28 4
Piękne nagranie, nienawidzę tego skurwysynstwa, na wsi się lęgnie tego od kurwy, a jak chcesz mieć staw z rybami,. to ci buszuje to w grupach i nie możesz nic z tym zrobić, koty powinny być gatunkiem do polowania, tak jak na przykład dziki
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2020-10-17, 14:38 6
Skurwysynskie psy nie potrafią cudzego mienia uszanować, ma brame i sie wpierdala za brame do kota jak ten spokojnie siedzi na swoim. idziesz publicznym chodnikiem to na ciebie szczeka zza bramy bo mu przeszkadzasz, samochod jedzie to za samochodem biegnie i szczeka, skurwysynskie zwierzeta na chuj to zyje? jedyny pozytek z nich byl to w dawnych czasach podczas polowan jak dobijali trafiona zwierzyne, z kotow do dzis jest pozytek bo lapia gryzonie . Biedny kot bardzo zal mi sie go zrobilo

SamoZlo napisał/a:

Nie pierdol, bo jakby ten kotek był wielkości tego kundla, to role by się odwróciły. Jak napierdalasz mniejszego i słabszego od siebie, to wiadomo, że wygrasz.



to nie byl chyba nawet kot tylko kotka, ale dorosly kot moze byc ze dwa razy wiekszy od tego kota z filmu i zazwyczaj jak taki syczy to taki pies moze podkulac ogon, a wtedy szybki atak jak w mortal kombat pazurami po pysku i duzo psow spierdala. najsilniejszy przedstawiciel psow to chyba wilk, a najsilniejszy przedstawiciel kotow to lew
Zgłoś
Avatar
luksi44 2020-10-17, 14:50
Jak stare powiedzenie "Jak pies z kotem"
Tylko co dzieci mają do tego ludzie wyolbrzymiają każda historię.
Zgłoś
Avatar
Erich_Priebe 2020-10-17, 14:51
vvariat napisał/a:

kot sam wystartował a mam nadzieję że Ty będziesz następny,za dużo jest już w tym kraju ciot jak Ty



Startuje to twój stary na promocję piw w Biedronce
Zgłoś
Avatar
Kostor 2020-10-17, 14:55 4
gufer napisał/a:

Sąsiad też miał taki pomysł . Ja mu psa prętem stalowym zatłukłem . Przy dzieciach . Coś tam się ciepał to mu dodałem że następnym razem mu dzieciaka zatłukę .



Wstawaj, zesrałeś się
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie