18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Zurcio50 2019-09-27, 10:06 10
Up
Żyjemy w świecie zdominowanym przez najsilniejsze gatunki bo wszystkie za słabe wymierały.

O środowisko powinniśmy dbać żebyśmy oddychali czystym powietrzem, pili czystą wodę, itp. ale na klimat nie mamy najmniejszego wpływu.
Aktywność słońca zwiększyła się w ostatnich latach o 2% co powoduje zwiększenie temperatury na ziemi.

Obecna średnia temperatura jest wyliczana na podstawie ostatnich 200 lat a w tym okresie temperatura była dużo niższa niż np. w czasach cesarstwa rzymskiego kiedy to na terenie dzisiejszych Niemiec rosły palmy.
Osobiście uważam że ludzie byli w stanie kiedyś żyć w cieplejszym klimacie więc i teraz też sobie z tym poradzą.
Zgłoś
Avatar
A................r 2019-09-27, 10:20 1
wyruchałbym ją w dupcie, ostrym analem ale by było jebanie !!!!!!!! Jebałbym ja cała noc moją wielką białą aryjską pałą kurwa zaraz się schlapię chyba
Zgłoś
Avatar
Imperator_Jan 2019-09-27, 10:37 1
@up

Ty się lepiej zacznij leczyć bo z głową nie halo.
Zgłoś
Avatar
Krak 2019-09-27, 10:51 1
Z tym powykrzywianym ryjem i wokalem ...genialne
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2019-09-27, 11:18 9
A co mają powiedzieć dzieci w indiach, afryce, vietnamie i innych gównokrajach ty mała lewacko-naziolska kurwo.. Zabrali ci dzieciństwo.... Ja bym ci zabrał dzieciństwo i wysłał do kopalni diamentów w burkina faso...
Zgłoś
Avatar
emperorzbigniew 2019-09-27, 11:29 1
Dobrze zmontowane wokal do muzyki. Drugi raz słucham, bez oglądania, i spokojnie daje radę.

BTW - ci co mówią jak to jest gorąco i jak to człowiek na to wpływa - odsyłam np. tutaj:

environmentcounts.org/ec-perspective-accounting-for-800000-years-of-cl...
en.wikipedia.org/wiki/Global_warming_conspiracy_theory

Jest wiele źródeł, które na bazie danych historycznych wyjaśniają, że mamy po prostu cykliczność w historii planety. Może tam coś się dokładamy, ale to nie Kraków czy Polska, ale USA i Chiny.
Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2019-09-27, 11:53 6
Flamingo napisał/a:

W dupie mam ta małą, ale widzę jak zmienia sie klimat, już nie ma wiosny a bio różnorodność jest mniesz, nie ma tyle owadów ptaków co kiedyś . Nie chce żyć w świecie zdominowanym przez najsilniejsze gatunki . Jestem za ochroną środowiska i chuj.



To tak jak ja , mam to samo. tylko zrozum kolego że ona gra rolę. Została wykreowana. Bo kto tak naprawdę dopuścił by 16 latkę do polemiki z najważniejszymi przywódcami tego świata. Są nagrania jak kolegi powyżej gdzie ona nie wie co powiedzieć. Zachowuje sie jak aktorka z tekstem wyuczonym na pamięć, gdzie dostaje pytanie z dupy i się gubi. To ap ropo tego dziecka.

A przyroda. Ci eko-globaliści chcą nas po prostu zastraszyć i wpędzić w poczucie winy. Najwięksi truciciele Ziemi - Chiny i USA mają wszystkie traktaty klimatyczne w dupie. A kraje 3 swiata Afryka- Azja swoję śmieci ciężarówkami wsypują ! do rzek i oceanów i o nich cisza... Za to Europa na celowniku. Te miliardy powinny iść na Afrykę i Azję a nie Europę gdzie korzysta się z największej liczby źródeł energii odnawialnej. W Europie jeździ też najwięcej elektrycznych samochodów na Ziemi. A i tak Europa jest pod ostrzałem... To widać, to nagonka a nie ekologia.
Zgłoś
Avatar
wormgoro 2019-09-27, 11:58 1
Zurcio50 napisał/a:


Aktywność słońca zwiększyła się w ostatnich latach o 2% co powoduje zwiększenie temperatury na ziemi.
Obecna średnia temperatura jest wyliczana na podstawie ostatnich 200 lat a w tym okresie temperatura była dużo niższa niż np. w czasach cesarstwa rzymskiego kiedy to na terenie dzisiejszych Niemiec rosły palmy.



Pierdolenie o Szopenie.
Zgłoś
Avatar
robsonx79 2019-09-27, 12:05
Sushy napisał/a:

niech cała akcją z nią zdechnie w czeluściach bo aż chce się rzygać.



Ta akcja to jedyny sposób, żeby niektórym debilom otworzyć oczy.
Zgłoś
Avatar
marinis 2019-09-27, 12:13
Co za durny ćmok zrobił taki kretyński film o tej wspaniałej kobiecie. Ona dzielnie walczy o naszą przyszłość, więc należy się jej szacunek.
Tuman zasrany próbuje ośmieszać Gretę, ale na mądrych ludzi to nie działa.
Zgłoś
Avatar
mixiek 2019-09-27, 12:20
A ja mam pytanie,dlaczego nie można piwerek odbierać.No.....dlaczego?

A ja się pytam,grzecznie.Dlaczego nie można piwerek odbierać?
Zgłoś
Avatar
mandzur2408 2019-09-27, 12:20 2
Jej wypowiedzi sa tak ustawione jak wyważarka do opon.I ten płacz normalnie aktorka do trudnych spraw .
Zgłoś
Avatar
marinis 2019-09-27, 12:21
W Polsce była taka, która robiła "Wakacyjny Strajk Klimatyczny" i ona faktycznie się do tego nie nadawała. Nawet nie potrafiła się wysłowić, bo ledwo coś bełkotała przed kamerami, jak wystraszona 10 latka.
Natomiast Greta ma dużą pewność siebie, a do tego mówi stanowczo.
Zdecydowanie inny poziom.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-09-27, 12:21 1
Sushy napisał/a:

Wszędzie kurwa to autystyczne "pokrzywdzone przez świat" dziecko z bogatego Europejskiego kraju co robi za maszynkę do hajsu dla rodziny/lobby/organizacji pod przykrywką ekologii. Niech już zgranie hajs ten kto miał zgarnąć i niech cała akcją z nią zdechnie w czeluściach bo aż chce się rzygać.



Co ty pierdolisz. Na tvpis mówili, że w Szwecji tak chujowo, że uciekają do nas masowo i proszą o azyl :amused;
Zgłoś
Avatar
Gerwazy Waligóra 2019-09-27, 12:42 1
Debile z sadistic.pl trzymaja poziom. Niech sami zdychaja w zawęglonym powietrzu 500% norm benzenu i metali ciężkich lubując się w 20 letnich dieslach od Niemca, który płakał jak sprzedawał.

Żaden cebulak pewnie nie pamięta już śnieguw grudniu i mrozów -35 przez 2-3 miesiące. Bo jak, ledwo dwa włosy na jajach wyrosły, ale już coś trzeba pierdolić o lewactwie by środowisko podobnych matołow się spełniało.

Dziewczyna w wieku 16 lat osiągneła już więcej nie wiekszość was kiedykolwiek w życiu w 1%.
Planeta umiera, ale żeby to zobaczyć trzeba najpierw po niej trochę podróżować. Bieda rodzi biedę intelektualną, stąd też w większości WY
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie