18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
🔥 Indie w minutkę - teraz popularne
Gdyby ktoś nie rozumiał o czym koleś prawi, pod filmikiem małe tłumaczenie.

Niejaki Tom Mabe podaje się za funkcjonariusza policji i dzwoni do fast fooda, przed którym siedzi 2 bezdomnych.
Informuje obsługę, że dwójka panów to tajni policjanci,
którym przydałoby się coś do jedzenia. Jednakże sam nie może im nic przynieść, bo zasadzka by się nie udała.
Zgłoś
Avatar
Jeadong 2011-03-30, 0:15 1
@up all

Co wy kurwa na pudelku siedzicie do chuja ? Co to za pedalskie uwagi ?
Rozumiem, że komuś może w życiu nie wyjść i takie tam bla bla. Chuj im w dupę. A czarny to powinien kość najwyżej dostać, a nie Big Maca.
Zgłoś
Avatar
donwasyle 2011-03-30, 9:35 1
@Jeadong

wypierdalaj do chin gdzie twoje miejsce i wpierdol sobie bezdomnego psa
Zgłoś
Avatar
czarnylelo 2011-03-30, 11:02
Pewnie dokarmiać darmozjadów..
Do roboty kurwy niedbałe!

(wszystkie komentarze "w życiu im nie wyszło" , " to nie ich wina" , "spierdalaj matole" mozecie sobie wsadzic głeboko kazdemu by nie wyszło gdyby był jebanym leniem a pieniadze na podatki przeznaczał na vode)
Zgłoś
Avatar
young liberta 2011-03-30, 12:59 3
@up
Ja pieniądze na podatki przeznaczam na jedzenie. Pierdol się matole jebany bankowo mieszkasz ze starymi i ci matka skarpety i majtki prasuje, a ty się pucujesz tutaj o lenistwie skurwiały mongole chuj ci w pysk.
Zgłoś
Avatar
r................0 2011-03-30, 16:09 1
Biedacy nie wyczuli podstępu w środku był areszenik, to nowy sposób eliminacji biedy w kraju
Zgłoś
Avatar
zachar1345 2011-03-30, 17:32
czarny się rzucił jak na zwierzynę jakąś ; O Biedara zajebana.
Zgłoś
Avatar
mac2c 2011-03-30, 20:59 1
mogli im jeszcze piwo dać ... tak jak ja ci xD
Zgłoś
Avatar
Ragnar 2011-03-30, 21:19
Johy napisał/a:

czarnemu bym nie dał



Ale i tak pewnie woli czarnych, więc bez szans byś był kolego.
Zgłoś
Avatar
koniu 2011-03-30, 21:33
ok chuj, że bezdomni, chuj, że czarni - ważne, że korporacje na 16 dolców naciął
piwko się należy i nie pierdolcie, bo pomysł przedni
Zgłoś
Avatar
NaughtyBear 2011-03-30, 21:35
No to ratujmy etiopie wohoooooooooooo

A zapoomnialem w etiopii jedzenia nie znaja ;/
Zgłoś
Avatar
riodoro1 2011-03-30, 22:17
Nie, kurwa, nie wierzę, wchodzę z nadzieją że im wpierdoli, albo ich kurwa obleje czymś czy nie wiem jaki chuj ale żeby czarnuchy i pijawy zdechły albo cierpiały, a tu im kurwa dał kanapki i kurwa picie, no ja pierdolę, co to kurwa jest za strona "ratujmybezdomnych.pl" ?

i jeszcze to iksde wszędzie, wyjebać serwery w kosmos, założyć stronę od nowa z testami psychologicznymi przed rejestracją.

I mad.
Zgłoś
Avatar
coldfusion 2011-03-31, 12:40
wszyscy, ktorzy tak negatywnie reaguja na przejaw jakiejkolwiek dobroci ludzkiej(w tym przypadku bardzo zabawnej) powinni wypierdalać do afryki do murzynów tam mieliby hardcore na co dzień i skończyło by się ich narzekanie.

A po wypowiedziach wnioskuje, że do murzynów to wam nie dużo brakuje. (choć nie mam w sumie nic do murzynów po prostu mają większy odsetek "głupiego" społeczeństwa)
Zgłoś