18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Jak powstają dwugłowe krowy
_................_ • 2021-12-31, 8:59
Czy też ilość deformacji u ludzi i zwierząt w Indiach i okolicach jest dla was fascynująca?

Tutaj jeden z przykładów tego, jak powstają dwugłowe krowy i inne deformacje i zwierząt (w tym ludzi). Tego typu filmików na sieci są setki, od zakładów odzyskujących minerały z elektrośmieci, przez sortownie śmieci, czy tego typu zakłady produkcyjne. Popatrzcie ile z jaką ilością chemii i syfu ci ludzie mają styczność każdego dnia.

Zgłoś
Avatar
Fx12 2021-12-31, 9:26 8
No tak się nazywa recykling po europejsku: w kontener i do Afryki, Indii i gdzie tam się uda jeszcze przekupić jakiegoś lokalnego kacyka. Problem nielegalnych składowisk odpadów w Polsce to skąd się wziął ?
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2021-12-31, 9:41 18
Dla nas to kosmos, ale miałem przyjemność widzieć osobiście podobną produkcję w okolicach miasta PUNE w Indiach . W nowoczesnej firmie montowaliśmy francuskie piece, produkowane w Polsce. Wszystko wyglądało lepiej niż w niejednym polskim zakładzie. Byłem zdziwiony że w indiach jest taka technologia.
Potem w ramach wycieczki zwiedzaliśmy kilka zakładów należących do tej samej grupy kapitałowej. Wyglądały podobnie jak na filmie.
Dla mnie jako osoby odpowiadającej za moich pracowników niedopuszczalne było używanie maszyn bez osłon, odlewanie ołowiu bez filtrów i odciągów. Ludzie pracują bez żadnych przepisów BHP. Brak okularów, stoperów, obuwia, firmowej odzieży.
Większość ludzi pracuje na czarno lub na śmiesznych umowach akordowych.
Nie ma takiego czegoś jak badania okresowe.
Choruje to zwalniają Cię i umierasz bo nie stać Cię na lekarza. Jak należy się do bogatszej kasty to rodzina robi składkę na lekarza, ale niestety tą kase trzeba potem oddać.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-12-31, 10:03 2
Ale „Minerał Fiuta” nadal nieodnaleziony.
Zgłoś
Avatar
Krak 2021-12-31, 10:24 8
Zapewne dla współczesnego rurkowca ten film jest niezrozumiały.
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2021-12-31, 11:04 20
Gównostan można poznać po tym, że w całym procesie produkcyjnym nie użyto ani jednego krzesła czy stołu - wszystko w kuckach, bezpośrednio na glebie, w zgiętych i nadwyrężanych godzinami kolanach. Jak oni nie potrzebują nawet odrobiny ergonomii, to po chuj im BHP?
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2021-12-31, 11:42
Takie materiały sprawiają że mam wątpliwości czy Mcgyver urodził się w uSA.
Zgłoś
Avatar
MakGregor 2021-12-31, 12:09 10
Mzimu napisał/a:

Gównostan można poznać po tym, że w całym procesie produkcyjnym nie użyto ani jednego krzesła czy stołu - wszystko w kuckach, bezpośrednio na glebie, w zgiętych i nadwyrężanych godzinami kolanach. Jak oni nie potrzebują nawet odrobiny ergonomii, to po chuj im BHP?



A nie pomyślałeś o tym że mogli jeszcze stołu i krzesła nie wynaleźć?
Zgłoś
Avatar
zygmuntt 2021-12-31, 13:33
Nowiutki taki Akumulator kosztuje Rs. 11,595 = ~250zł.
Zgłoś
Avatar
budgie73 2021-12-31, 14:03 16
Jakaś filia Pfizera.
Zgłoś
Avatar
Quassar 2021-12-31, 15:53
MakGregor napisał/a:

A nie pomyślałeś o tym że mogli jeszcze stołu i krzesła nie wynaleźć?



No nie wiem w barach i lokalach jakoś u nich są, nawet w domu pare sztuk sie trafi od czasu do czasu,
Zgłoś
Avatar
Ukasz995 2021-12-31, 15:58 2
Mzimu napisał/a:

Gównostan można poznać po tym, że w całym procesie produkcyjnym nie użyto ani jednego krzesła czy stołu - wszystko w kuckach, bezpośrednio na glebie, w zgiętych i nadwyrężanych godzinami kolanach. Jak oni nie potrzebują nawet odrobiny ergonomii, to po chuj im BHP?



Polecam obejrzec jeszcze raz albo wytrzeźwieć

Zgłoś
Avatar
hewehmunja 2021-12-31, 16:21
a gdzie w pracy safty shoesy ?
Zgłoś
Avatar
ridin2 2021-12-31, 16:25 1
Co to za tytuł i opis w ogole? Jakie dwugłowe krowy ? autor chyba ześ coś pojebał. Na filmie typ dzióbie przy bateria a nie przy krowach
Zgłoś
Avatar
SPERMINATHOR 2021-12-31, 16:26 3
zygmuntt napisał/a:

Nowiutki taki Akumulator kosztuje Rs. 11,595 = ~250zł.



Chyba 5 lat temu przed podwyżkami PISSowskimi...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie