18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:39
Jak poznalem tesciow
Aneta18 • 2013-12-09, 18:36
Historia autentyczna z minionego weekendu.
Bylem z dziewczyna tu i tam w piatek, porobilem troche fajnych zdjec. W sobote zebralo nam sie na takie tam w domu. Robiliismy rzeczy swinskie i grzeszne. Jak dla mnie ma idealne cycki wiec chcialem je miec w telefonie. Zrobilem kilka fotek i przenieslismy sie na stol i znowu cyknelem kilka fotek. Fajnie bylo, kutas na koncu bolal.
W niedzele wstalismy i zaczelismy sie szykowac na wyjscie. Pierwsza wizyta u ewentualnych tesciow. Ladnie sie ubralem i wogole. Troche sie denerwowalem.
Pojechalismy. Poczestowano nas herbata i ciastkami, rozmowa dobrze sie ukladala. Przeszlismy do tematu weekendu. Zaczelismy opowiadac, co robilismy, ze bylismy tu i tam i mamy nawet fajne zdjecia. Przewinelem zdjecia w galerii i podalem telefon ojcu mojej Pani. Mowiac " trzeba palcami przesuwac" .
W pewnym momencie ojciec, staszy Pan, kol 70tki przestal ruszac palcami, spojrzal na nia, potem na mnie i stwierdzil podajac mi telefon " Widze, ze sie mlodym weekend udal" i zaczal sie smiac.
Zapomnialem o tych jebanych zdjeciach jej cyckow. Pokazlem je jej ojcu. Nastapila krotka niezreczna cisza... po chwili wrocilismy do nomalnej rozmowy, do tematu weekendu juz nie wracalsmy.. Ona mi dzis jednak napisala, ze tata mnie lubi pyta kiedy wpadniemy znowu ich odwiedzic haha
Zgłoś
Avatar
Pikdzik 2013-12-09, 18:42 399
Nie pier..l tylko dawaj zdjecia cyckow.
Zgłoś
Avatar
kasjerrrx 2013-12-09, 18:51 116
to widze ze nie jestem sam 2 tygodnie temu skladalem u mojej dziewczyny meble z bodzia(cos jak ikea tylko ze bardziej chujowsze) i tak jakos wypadlo ze w tym dniu przylatywala jej mama z irlandii w odwiedziny na tydzien, no to wiadomo przyjechala to zaraz pol rodziny sie zlecialo do domu no i regularna popijawa, a ze rodzina od strony mojej dziewczyny jest bardzo liczna to tez licznie bylo w chacie, wujkow i wszystkich od razu sobie tam poznalem z najdalszej rodziny i pomagali mi skrecac( w sumie kurwa juz na samym koncu,chuje jebane) te meble. wypilem sobie tu 50-tke,tam, i tak jakos rodzina zaczela sie rozjezdzac i w koncu zostali najwytrwalsi,czyli ja, tesciowa, jej siostra z mezem no i moja kobitka. humor dopisywal coraz bardziej, pekaly kolejne flaszki, ogolnie libacja jak u znajomych, do momentu az ktos nie rzucil hasla zeby udac sie na impreze do jednego z moich ulubionych lokali, i tak namawiali namawiali i w sumie nie wiadomo jak to bylo bo chyba sam szatan pofatygowal sie i rzucil na mnie czar "ciemnosci", no i znalazlem sie w klubie, z moja i siostra tesciowej, i troche parkiecik, troche znajomych spotkalem, zaraz poszlismy do baru tam sie skonczylem i nagle uwaga(!) jestem w domu.
troche zdziwiony ze zaklecie przestalo dzialac wstalem z lozka patrze cala posciel we krwi, lapa we krwi(co sie pozniej okazalo 50m przed moim domem splacilem jakiegos typa bo sie do mnie sadzil- potwierdzone info bo jeszcze na lawce pozniej z ekipa pilem), to mowie dzwonie do mojej, tak jak pomyslalem tak od razu zrobilem i pytam sie jak dzien i wogole jak kacyk, a moja do mnie czy nic nie pamietam, no to mi powiedziala ze do klubu przyszla tesciowa z mezem jej siostry i zjebalem ja od kurwy, szmaty i ze ma wypierdalac bo ja rozpierdole ogolnie to w niedziele rano jeszcze nie trzezwy bieglem do kwiaciarni i wyjebalem 100zl na bukiet, nic to nie uratowalo bo wspomnienia zostana na pewno w rodzinie ale chuj..

ps. chujowa historia, ale musialem kiedys to opowiedziec bo by mnie rozjebalo od srodka
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-12-09, 19:23 8
Co za ćwok, "tu i tam", "takie tam", "se". Masz podstawowe braki w słownictwie. Twoja dziewczyna lubi prymitywów?
Zgłoś
Avatar
Aneta18 2013-12-09, 19:29 19
Smutas napisał/a:

Co za ćwok, "tu i tam", "takie tam", "se". Masz podstawowe braki w słownictwie. Twoja dziewczyna lubi prymitywów?


Nie lubi, zawsze chcialabyc z takim zjebem ze zrebu jak ty, bo dawno nie wpadla w depresje i jej tego brakuje.
Zgłoś
Avatar
bladywarjat 2013-12-09, 20:18 68
Cytat:

Robiliismy rzeczy swinskie i grzeszne.



Po twoim nicku domyślam się, jakie to mogły być rzeczy.
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-12-09, 20:38 11
bladywarjat napisał/a:



Po twoim nicku domyślam się, jakie to mogły być rzeczy.



Przecież jest z Sosnowca.
Zgłoś
Avatar
~LeweOkoSaurona 2013-12-09, 21:19 3
Pokazuj nam te cycki, teść by tego chciał
Zgłoś
Avatar
jakniejaktak 2013-12-09, 21:23 17
Z teściem się zdjęciami cycków podzieliłeś a z nami nie?
...
Zgłoś
Avatar
DarkBolo 2013-12-09, 21:24 3
Pics or it didn't happen.
Zgłoś
Avatar
~Beniu_Beniu 2013-12-09, 21:24 1
Jak to kurwa fajnie mieć marzenia! Love story kurwa jego mać!
Zgłoś
Avatar
k................8 2013-12-09, 21:28 1
i obudziłem się spocony
Zgłoś
Avatar
b1z 2013-12-09, 21:28 31
Chetnie_zjesz_kupe napisał/a:


Bylem z dziewczyna tu i tam w piatek, porobilem troche fajnych zdjec... ...Jak dla mnie ma idealne cycki wiec chcialem je miec w telefonie. Zrobilem kilka fotek i przenieslismy sie na stol i znowu cyknelem kilka fotek.


poka poka


swoją drogą, tak opowiadasz o rzeczach grzesznych itd... spojrzałem na Twój nick i zacząłem tej Twojej dziewczynie współczuć
Zgłoś
Avatar
Steven 2013-12-09, 21:28
I walenie: " Oooo jaki ja kurwa jestem zajebisty".
Zgłoś
Avatar
Donkapi 2013-12-09, 21:32 6
Ta nagle wszyscy macie dziewczyny, kogo próbujecie oszukać...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie