18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
awangarda 2013-11-09, 14:30 77
ehh... dupa, a nie Haker - zwykły złodziej tylko, że kumaty w socjotechnice i łamaniu zabezpieczeń (W sumie, metasploit polega tylko na wybraniu odpowiedniego exploita, wykorzystującego luki w zabezpieczenaich danego softu - nie jest to żaden wyczyn)

Czemu się czepiam ? Bo prędzej czy później i tak złapią takiego debila, który szasta kasą na lewo i prawo, a jedyne co robi to tylko afiszuje się bogactwem...

O najlepszych nie usłyszymy nigdy, bo mają poukładane w głowie na tyle, że kasa im nie zawróci w głowie, a także żyją jak zwykli ludzie (tylko z odpowiednią liczbą Bitcoin'ów, które sobie odkładają ;>) - przez to najtrudniej jest do takich trafić - i to tacy mnie fascynują, a nie jakiś matoł jak ten powyżej... ;f
Zgłoś
Avatar
F................e 2013-11-09, 15:05 8
awangarda napisał/a:

ehh... dupa, a nie Haker - zwykły złodziej tylko, że kumaty w socjotechnice i łamaniu zabezpieczeń (W sumie, metasploit polega tylko na wybraniu odpowiedniego exploita, wykorzystującego luki w zabezpieczenaich danego softu - nie jest to żaden wyczyn)

Czemu się czepiam ? Bo prędzej czy później i tak złapią takiego debila, który szasta kasą na lewo i prawo, a jedyne co robi to tylko afiszuje się bogactwem...

O najlepszych nie usłyszymy nigdy, bo mają poukładane w głowie na tyle, że kasa im nie zawróci w głowie, a także żyją jak zwykli ludzie (tylko z odpowiednią liczbą Bitcoin'ów, które sobie odkładają ;>) - przez to najtrudniej jest do takich trafić - i to tacy mnie fascynują, a nie jakiś matoł jak ten powyżej... ;f



Dokładnie! Dodam też że na bitcoinach można było zarobić w ostatnim miesiącu około 150%
Zgłoś
Avatar
Nowy_Nick 2013-11-09, 15:56 4
"Gimby bedo tera chakować"

Fejk nie Fejk... Ale jednego można się nauczyć... (Dla tych co nie wiedzą )

Nigdy nie logować się na żadne konta/pocztę/do banku itd jak masz dostęp do darmowego WiFi.
Zgłoś
Avatar
w................a 2013-11-09, 16:08
znam tylko japoński
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-11-09, 17:09
takich to od razu pod ścianę.. nieroby jebane czekające na pieniądze innych.
Zgłoś
Avatar
salmonellas 2013-11-09, 17:48
jezdem hakerem mam kamere.
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2013-11-09, 17:52 1
awangarda napisał/a:

Czemu się czepiam ? Bo prędzej czy później i tak złapią takiego debila, który szasta kasą na lewo i prawo, a jedyne co robi to tylko afiszuje się bogactwem...


Nie wiem czy zauważyłeś, ale ten filmik jest zrobiony dla ludzi, żeby widzieli jak łatwo ich jest okraść... Serio wierzysz, że oni kurwa cały czas mają ten wóz, co kupowali na tym filmiku (chyba lotus)...

Bitch Please...

Sami kurwa znawcy i eksperci, ale już kurwa pomyśleć, to nie łaska...
Zgłoś
Avatar
reczi 2013-11-09, 17:54
Ja pierdole jaki fejk...
Zgłoś
Avatar
dex6969 2013-11-09, 18:06 22
tutaj macie swojego hakerka....
Zgłoś
Avatar
Szlachcic_Cygański 2013-11-09, 18:11 21
Bonziego i tak nikt nie przebije. W 5s założy ci blokadę na płytę główną ....i po komputerze.
Zgłoś
Avatar
M................f 2013-11-09, 18:20
Może mnie jakiś ekspertę uświadomić o co tu chodzi ?
Zgłoś
Avatar
Bociek 2013-11-09, 18:32
Jak ktoś woli zabawy do 50zł to polecam 2 telefony z andkiem po roocie i jeśli dobrze poszukasz znajdziesz narzędzia do pobierania przez nfc danych zbliżeniowej karty i wysyłania do drugiego. Ale to zabawa dla dzieciaków
Zgłoś
Avatar
C................n 2013-11-09, 18:33 2
Masterof napisał/a:

Może mnie jakiś ekspertę uświadomić o co tu chodzi ?


O pieniądze.
Zgłoś
Avatar
army 2013-11-09, 18:35
jak on zrobił, że po postawieniu darmowej sieci WiFi mógł wejść na czyjś komputer?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie