18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
Avatar
drakkarrudy 2012-06-11, 20:17
Z tym opisem i tytułem posta to tak trafiłeeeeeeś..
Ale piwo za panią na końcu.
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-06-11, 20:18
"jak poradzić sobie z osobami które zapierdalają cały dzień za marne grosze gdy ja siedzę na piździe przed kompem"

Kurwa, nie mogę z tego.

To gdzie jest funkcja minusowania?
Zgłoś
Avatar
MyBijaCZ 2012-06-11, 20:35 1
Ja tam do ulotkarzy nic nie mam, brat mi powiedział taką mała jego dewizę, mianowicie żebym brał ulotki od młodych ludzi (studentów), ale żebym nie brał od staruchów ;p
Zgłoś
Avatar
koras1897 2012-06-11, 20:40
Kurwa mac nie mogę, gdyby jeszcze ci ulotkarze byliby tacy natrętni, ale oni po prostu sobie stoją i nikomu nie wadzą, chcesz to pomożesz studencikowi i wyrzucisz za niego ulotkę, nie chcesz pomóc? To idziesz dalej. I staram się nic nie hejtować, więc tylko wyrażam opinię: film na pewno nie jest śmieszny, bardziej się śmieje przy familiadzie, nawet nie jest pożyteczny, dużo ciekawszy by był jak odpędzić się od świadków jehowych.
Zgłoś
Avatar
SADOMASO95 2012-06-11, 20:51
Leothyr napisał/a:

"jak poradzić sobie z osobami które zapierdalają cały dzień za marne grosze gdy ja siedzę na piździe przed kompem"

Kurwa, nie mogę z tego.

To gdzie jest funkcja minusowania?



Z tym tekstem proszę się zwrócić do autorów filmiku nie do mnie ja tylko go tu wstawiłem i przyznaje się ściągnąłem opis z tego oto filmiku który jest na yt. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
withanight 2012-06-11, 21:05
Początek nic , szczególnego ale panienkę na końcu to mogł bym cały dzień oglądać
Zgłoś
Avatar
cesarVialpando 2012-06-11, 21:09
w Kaliszu skażenie głupotą ciągle rośnie :biohazard: ...
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-06-11, 22:16 1
ja tam nawet zawsze sam podejdę po ulotkę. Nic mi nie zaszkodzi a mam dobry uczynek
Zgłoś
Avatar
Marcelmucia2 2012-06-11, 23:15 1
Wiem że tam jesteś! Wypierdalaj! Haha:D
Zgłoś
Avatar
Rotuu 2012-06-11, 23:25 1
praca jak każda inna
Zgłoś
Avatar
Asdasiq 2012-06-11, 23:29
A niech giną kurwa hipsterskie psy!
Zgłoś
Avatar
kamilnorbert 2012-06-11, 23:34 1
Ci którzy te ulotki roznoszą robią to za jakieś marne grosze co komu przeszkadza wziąć tekom ulotkę i się jej pozbyć.
Zgłoś
Avatar
Undrgrnd 2012-06-12, 0:26
A żeby kurwa musiał kiedyś rozdawać ulotki w czynie społecznym snobie jebany!
Zgłoś
Avatar
tepad.no 2012-06-12, 0:52
fajna dziewczyna na koncu. a dla wszystkich szukajacych utworku: Blawan- Getting Me Down
Zgłoś
Avatar
aercezeti 2012-06-12, 2:17 1
Dajcie spokój ulotkarzom, to jest wbrew pozorom ciężka i niewdzięczna robota. Sam tak zaczynałem i pamiętam że kutas dawał plecak ulotek (po 2-3 grosze każda), wysyłał mnie na osiedle i chuj go to obchodziło że mnie ludzie z klatki wyganiają. Ulotki miały być rozniesione i chuj.
Wiedziałem doskonale że niektóre kurwy mają problem z podniesieniem tej ulotki i skierowaniem do kosza, nie przyjmując do wiadomości że ja tak zarabiam i to moje 2 grosze. Ale chuj, zarobiłem na pierwsze korki i byłem dumny, tylko to się liczy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie