18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
Avatar
lofix1 2012-06-11, 14:52 4
pukasz w dno od spodu tak jak ci co w tym czymś wystąpili
Zgłoś
Avatar
SADOMASO95 2012-06-11, 14:56
lofix1
Jak się nie podoba to proszę cię wyjdź.
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-06-11, 14:58 11
To jest o chuju. Raz że zaden ulotkarz się tak nie zachowuje, dwa że chuj on komu przeszkadza? Banda studenciaków którzy za wszelką cenę chcą być sławni w internecie i nagrać "śmieszny filmik". Ok, pokażcie go znajomym, może ich rozśmieszy, ale jak chcecie wyjść do ludzi to nie róbcie na masę słabego tylko raz a dobrze.
Zgłoś
Avatar
a................y 2012-06-11, 15:02 187
akcja od 4:12
Zgłoś
Avatar
B................o 2012-06-11, 15:13 17
Ja pierdole ten hejt wszechobecny już na prawdę zaczyna nudzić Nic wam kurwa nie pasuje. A to, że chujowe, że słabe, że fejk, że niesadystyczne, że suchar. Jacy wymagający użyszkodnicy się znaleźli jeden z drugim. Bardzo fajnie nakręcony filmik, z poczuciem humoru. Ale nie. Bo debil zawsze pierdolnie jakiś głupawy, nic nie wnoszący komentarz.
Zgłoś
Avatar
pablocool 2012-06-11, 15:34 11
Jakbyś musiał kiedyś zarobić na wakacje dostając 2gr od rozniesionej ulotki to byś nie wstawiał takiego filmiku i nie bawiło by Cię to. Przy dobrych wiatrach wyciągasz w pół godziny 2zł, żar leje się z nieba a ty myślisz czy kupić sobie za to picie bo już nie wyrabiasz. Tyrasz od 7 do 18 i jak wracasz to nie czujesz nóg, a plecy napierdalają że szok. Ale przecież czego wymagać. Rocznik 95 to pewnie jeszcze mamusia daje Ci kieszonkowe i wysyła na kolonie. Od momentu kiedy tak przepracowałem 2 miesiące zawsze biorę ulotki.
Zgłoś
Avatar
zajetynick 2012-06-11, 15:50 10
pablocool to Ty chyba u Sowietów rozdawałeś ulotki U nas od 7-10zł za godzinę, ale fakt robota niewdzięczna, a takie cioty jak SADOMASO95 dostający kasę od rodziców nie potrafiący podetrzeć sobie tyłka bez mamusi naśmiewają się.
Życzę ci wrednego szefa w robocie
Zgłoś
Avatar
=CAMEL= 2012-06-11, 15:56 8
W sumie racja, bo przecież Ci co ulotki rozdają to najgorsze szumowiny które niszczą ten kraj. Stoją i rozdają je zamiast pójść kraść. Ale lepiej się wkurwiać i hejtować.
Zgłoś
Avatar
SADOMASO95 2012-06-11, 15:57
@pablocool
O i tylko na to czekałem banda idiotów szydzący z rocznika 95. Po pierwsze Filmik nie jest mój, po drugie wstawiłem bo mam taki kaprys, po trzecie jak już wiele razy pisałem...Jak sie nie podoba to won w podskokach. Robicie z siebie wielce kurwa dorosłych niektórym takie filmiki się podobają. Jak zaczynacie się pocić i wyzywać ten rocznik to czujecie sie dowartościowani? "Jeszcze mamusia daje Ci kieszonkowe na kolonie" brawo gratuluje dedukcji kurwa mać. to może tobie matka przynosi bigos i daje pieniądze na mieszkanie bo ma syna nieroba. Wielki pan i władca.
Zgłoś
Avatar
BarnabaTheDog 2012-06-11, 16:00 1
Mmm, komentarze dzisiaj jebią Onetem. Soczyście.
Zgłoś
Avatar
SADOMASO95 2012-06-11, 16:01
@zajetynick
Ja sie w żadnym wypadku nie naśmiewam z ulotkarzy. Z resztą po czym wnioskujesz ze się naśmiewam.
Zgłoś
Avatar
HardY-HarD 2012-06-11, 16:44 14
jakby ktoś chciał to muzyka z końca: Blawan - Getting Me Down
Zgłoś
Avatar
S................l 2012-06-11, 16:51
Czekam teraz na rozwiązanie ze świadkami jehowy... W zasadzie u mnie sprawdza się wyciągnięcie maczety dziadka, umoczenie na szybko w sztucznej krwi, a następnie uprzejme zaproszenie delikwentów "do środka"
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-06-11, 17:06
Tych ochroniarzy zjebali bo żaden ochroniarz w takich butach nie będzie. Ochroniarze osobiści (tak samo jak BOR zresztą) chodzą w obuwiu sportowym aby w razie czego można było uciec do bezpiecznego miejsca albo gonić napastnika.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie