18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Lolo18 2014-11-16, 18:35 7
No i jaki to ma sens? Żeby nie usłyszał przeciwnik jak rozpinam rzepę mam drzeć mordę pewnie mnie nie usłyszy nie?
Zgłoś
Avatar
NiedźwiedzioGłowy 2014-11-16, 18:38 147
@up

O kurwa, mamy tu konesera dobrych żartów.

Btw. myślałem, że ciachnie pasek nożem. Piwko za zaskoczenie.
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2014-11-16, 18:43 44
Lolo18 napisał/a:

No i jaki to ma sens? Żeby nie usłyszał przeciwnik jak rozpinam rzepę mam drzeć mordę pewnie mnie nie usłyszy nie?



Jejku, jakie Twoje myślenie jest ograniczone. To oczywiste że wróg nasłuchuje szmerów, ruchów itp. Odpinanie rzepa to właśnie coś takiego. to dzwięk, któy od razu przykuje uwagę. Natomiast krótki krzyk jest tak niespodziewany i irracjonalny, że wróg nawet nie pomyśli, że w tym czasie odpinasz rzep. A najważniejsze nie jest czy wróg Cię usłyszy. Tylko czy usłyszy rozpinany rzep. A jeśli krzykniesz to za chuja nie wykryje rozpinania rzepka. Pozdro, służyłem kilka lat w służbach specjalnych i dorabiałem u Krzysztofa R. aka Włosy stoją na baczność, więc wiem o czym mówie koleżko.
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2014-11-16, 18:53 15
A na niszczycielach i lotniskowcach USS ucza obsluge tak pierdziec zeby pierd wytworzyl tak duza i silna fale, ze ta jest w stanie zawrocic wystrzelone torpedy wroga.
Zgłoś
Avatar
k................m 2014-11-16, 18:55
Dobre. Pytanie jaki idiota to wprowadził do sił zbrojnych. No i my oczywiście też skopiowaliśmy.
Piwo.
Zgłoś
Avatar
M................s 2014-11-16, 18:56
Lolo18
Film i ten sposób na rzep rozjebał mnie
Zgłoś
Avatar
Łynkcynkpynkcynk 2014-11-16, 19:18 1
Tak się bezprzypałowo otwiera piwo w puszce. Tylko zamiast drzec mordę wykonuje się kaszlnięcie.
Zgłoś
Avatar
Aruś 2014-11-16, 19:32 36
Dobry sposób na otwarcie paczki czipsów w kinie
Zgłoś
Avatar
baaldigart 2014-11-16, 19:39
Czyli to w jakiś sposób miało być śmieszne?
Zgłoś
Avatar
ajeinot 2014-11-16, 19:41 6
zsakuł napisał/a:



Jejku, jakie Twoje myślenie jest ograniczone. To oczywiste że wróg nasłuchuje szmerów, ruchów itp. Odpinanie rzepa to właśnie coś takiego. to dzwięk, któy od razu przykuje uwagę. Natomiast krótki krzyk jest tak niespodziewany i irracjonalny, że wróg nawet nie pomyśli, że w tym czasie odpinasz rzep. A najważniejsze nie jest czy wróg Cię usłyszy. Tylko czy usłyszy rozpinany rzep. A jeśli krzykniesz to za chuja nie wykryje rozpinania rzepka. Pozdro, służyłem kilka lat w służbach specjalnych i dorabiałem u Krzysztofa R. aka Włosy stoją na baczność, więc wiem o czym mówie koleżko.



i skończyłeś na sadisticu z jakimś gibusowym avatarem:D
Zgłoś
Avatar
rjinswand 2014-11-16, 19:43
@Aruś
Na pewno lepszy niż jebani ninja co się kitrają i otwierają paczkę powolutku przez 5 minut myśląc, że nikt ich nie słyszy...
Zgłoś
Avatar
~żułw 2014-11-16, 20:06 4
ja jak otwierałem rzepe na wojnie to był hardkor, miałem w sakiewce na rzepe kondona i musiałem po cichu wyjąć, szczeliłem z bazuki w powietrze i nikt sie nie skapnął ale tego typa też dobry sposób
Zgłoś
Avatar
Seffir 2014-11-16, 20:19 4
zsakuł napisał/a:

Pozdro, służyłem kilka lat w służbach specjalnych i dorabiałem u Krzysztofa R. aka Włosy stoją na baczność, więc wiem o czym mówie koleżko.


A wiek Twój 22 lata sądząc po profilu....
Od podstawówki w Specjalach a u Krzysia R. to chyba po podwórku latałeś
Zgłoś
Avatar
k................m 2014-11-16, 20:20
rzepe, kondona, szczeliłem - jezdeź moczny jakt sqrfysyn.

@baaldigart - tak, to jest śmieszne. Tylko najpierw trzeba wiedzieć o co chodzi. Zamek powoli rozepniesz bez żadnego hałasu, guziki tym bardziej. Ale już rzepa za chuja, tak samo jak napy. A to przecież umundurowanie bojowe żołnierzy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie