18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
zsakuł 2013-01-02, 22:26 4
chyba wkurwić a nie rozśmieszyć
Zgłoś
Avatar
chetek 2013-01-02, 23:26 19
Jeśli nie śmieszny cię to, bo do egzaminu uczysz się godzinę by zdać, a trzy by mieć bdb, wiedz, że nie jesteś superinteligentny. Po prostu studiujesz na chujowym kierunku.
Zgłoś
Avatar
M................i 2013-01-03, 7:41 2
Chetek za taki flame powiem Ci tak, 1 godzina wystarczy:
- Żeby zasłonić żaluzje
- Zapalić aromatyczne świeczki
- Nauczyć się na sprawdzian
- Odłożyć książkę
- Wyruchać twoją kobietę.
Zgłoś
Avatar
chetek 2013-01-03, 9:25 39
MojeAvi napisał/a:

Chetek za taki flame powiem Ci tak, 1 godzina wystarczy:
- Żeby zasłonić żaluzje
- Zapalić aromatyczne świeczki
- Nauczyć się na sprawdzian
- Odłożyć książkę
- Wyruchać twoją kobietę.



Socjologia? Politologia? Widzę, że nawet riposty macie trącące myszką.
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2013-01-05, 19:27 6
Aj pierdolenie. Sesja jest w porządku. 4-6 egzaminów w 2 tygodnie - chujard czasu żeby się nauczyć. Przynajmniej na Polibudzie, na innych uczelniach była więcej, ale cóż, tam nic się nie robi w semestrze, także te 2 tygodnie jakoś powinniście wytrzymać bez narzekań. Kumpel z SGHu raz był mocno zdziwiony, że muszę coś robić "już w listopadzie" i po meczu nie mogę się napić, tylko muszę wracać. No, ale jego praca licencjacka ma mieć 30 stron, czyli tyle co 1,5 sprawozdania z jednego ćwiczenia laboratoryjnego na PW, więc o czym my mówimy
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2013-01-05, 19:36
chetek napisał/a:

Jeśli nie śmieszny cię to, bo do egzaminu uczysz się godzinę by zdać, a trzy by mieć bdb, wiedz, że nie jesteś superinteligentny. Po prostu studiujesz na chujowym kierunku.



Mnie wkurwia jak ludzie, którzy są na wspomnianych przez Ciebie kierunkach i zaliczają chuj wie jak łatwo (chociaż chuj wie po co udają że się uczą i ciągną pieniądze od rodziców bo studiowanie jest modne), kiedy idą sobie spać jak ty musisz zapierdalać przez nockę.
Zgłoś
Avatar
Heilotes 2013-01-05, 20:39
Studiuje Lekarski..jeszcze nigdy nie poszedlem spac pozniej niz o 3 z powodu nauki...podobno trzeba umiec sie uczyc..
Zgłoś
Avatar
Pumbass 2013-01-05, 20:48
Ja na polibudzie może max 5 nocy zarwałem do 4 z powodu nauki, żeby zrobić sprawozdania z laboratoriów na ostatni termin w sesji własnie. Tak to się noce zarywa, ale w celach towarzyskich.
Zgłoś
Avatar
Klamecki92 2013-01-05, 21:10 4
Teraz będzie pierdolona licytacja kto ile się uczy, każdy kierunek na swój sposób jest ciężki, a to ile komu potrzeba czasu na nauke zależy tylko od jego przystosowań, więc skończcie pierdolić na temat kto ile się uczy bo to śmieszne. Szacun, że jeden z drugim studiuje to i to, ale to nie jebany jarmark. Chujowy żart, a tak was wkurwił, że piwko poleci.
Zgłoś
Avatar
pendrajw 2013-01-05, 21:11 1
sesja to luzniejszy okres od ostatnich dwoch tygodni semestru( nie wiem jak na socjologiach)
Zgłoś
Avatar
PiterCC 2013-01-05, 21:24 2
Większy zapierdol na polibudzie jest teraz w styczniu, bo trzeba pozaliczać wszystkie ćwiczenia
Zgłoś
Avatar
Looken 2013-01-05, 22:28
Pozdrawiam was bardzo serdecznie.
~ Medycyna
Zgłoś
Avatar
Winterstorm 2013-01-06, 14:42
Będziecie mieli dziecko, to przekonacie się, co to znaczy zarywanie nocy, pizdeczki.
Zgłoś
Avatar
yonderbrack 2013-01-08, 22:51
Chetek- odpierdol się od socjologii!
Zgłoś